Forma w lidze
Wuxi Wugou w tabeli
6. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 24 punkty
Strata do 2. miejsca: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
16:14 bramki
1,33 gola/mecz
20 pkt
25:17 bramki
1,79 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Wuxi Wugou
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 13 bramek | Holandia | 25 | napastnik | 26 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Urugwaj | 33 | napastnik | 22 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,06 średnia ocena | Holandia | 25 | napastnik | 26 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2250 minut | Chiny | 31 | bramkarz | 26 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Wuxi Wugou 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Wuxi Wugou w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 60 |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 48 |
| ··· | |||||||
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 42 |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 36 |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 36 |
Wyniki Wuxi Wugou
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Meizhou Kejia
0
Wuxi Wugou
3
Chińska League One, 26. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Wuxi Wugou
2
Suzhou Dongwu
2
Chińska League One, 25. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Wuxi Wugou
1
Ningbo Professional Football Club
0
Chińska League One, 18. kolejka
|
Terminarz Wuxi Wugou
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Wuxi Wugou
Heilongjiang Lava Spring
Chińska League One, 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 12:00
|
Wuxi Wugou
Shaanxi Union
Chińska League One, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 07:30
|
Guangxi Hengchen
Wuxi Wugou
Chińska League One, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Wuxi Wugou
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Wuxi Wugou to klub piłkarski z Chin występujący w Chińska League One. Swoim domowym obiektem jest Wuxi Sports Center, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Bruno Dias. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wuxi Wugou w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Wuxi Wugou trafiło 24 zawodników za łączną kwotę 36 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Elkut Eysajan z Shaanxi Union za 30 tys. €.
Które miejsce zajmuje Wuxi Wugou w tabeli Chińskiej League One?
Wuxi Wugou zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 36 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 24 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Wuxi Wugou?
W wyjściowym ustawieniu Wuxi Wugou między słupkami staje Y. Zhu, a linię obrony najczęściej tworzą J. Gou, W. Zihao, T. Isić oraz J. Lin. W środku pola grają W. He, A. Tursunjan oraz X. Yi, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Noordanus, Nicolas Gabriel Albarracin Basil oraz Z. Gui. Trener Bruno Dias ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Kiedy Wuxi Wugou gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wuxi Wugou to spotkanie z Heilongjiang Lava Spring, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Wuxi Sports Center w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wuxi Wugou?
Ostatni mecz Wuxi Wugou to wygrana z Meizhou Kejia 0:3 w Chińskiej League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chen, Tang oraz Noordanus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Wuxi Wugou w tym sezonie?
Bilans Wuxi Wugou w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-6-10 przy 41 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Wuxi Wugou w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Wuxi Wugou w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Wuxi Wugou
Wuxi Wugou terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Chińska League One, 27. kolejka
|
Wuxi Sports Center U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 12:00
|
Chińska League One, 28. kolejka
|
Wuxi Sports Center U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 07:30
|
Chińska League One, 29. kolejka
|
Nanning Sports School Wuhe Campus Football Field Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 07:30
|
Chińska League One, 30. kolejka
|
Wuxi Sports Center U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Wuxi Wugou gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wuxi Wugou to spotkanie z Heilongjiang Lava Spring, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Wuxi Sports Center w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Wyniki Wuxi Wugou w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Wuxi Wugou w sezonie 2026.
Forma i bramki Wuxi Wugou w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone

Wuxi Wugou wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Chińska League One, 26. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 1/18 | 0/0 | |
|
06 Paź Koniec
|
Chińska League One, 25. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 6/11 | 2/3 | |
|
29 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 18. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 4/8 | 3/5 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 14. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 5/13 | 1/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 24. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 6/11 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 23. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 1/3 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 22. kolejka
|
2:0 | 3-4-3 | 3/5 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Chińska League One, 21. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 4/11 | 3/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Chińska League One, 20. kolejka
|
2:1 | 4-5-1 | 3/6 | 1/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Chińska League One, 19. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 3/5 | 0/1 |
Wuxi Wugou ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 9 z 26 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Wuxi Wugou zdobywa 1,41 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wuxi Wugou?
Ostatni mecz Wuxi Wugou to wygrana z Meizhou Kejia 0:3 w Chińskiej League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chen, Tang oraz Noordanus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wuxi Wugou – tabela Chińska League One
Jakie miejsce w tabeli Chińska League One zajmuje Wuxi Wugou w sezonie 2026.
Miejsce Wuxi Wugou w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 10 | 1 | 2 | 22:8 | 14 | 31 | |
| 2 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 26:9 | 17 | 30 | |
| 3 |
Shaanxi Union
|
13 | 9 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 30 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 7 | 5 | 1 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 5 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 5 | 2 | 19:14 | 5 | 23 | |
| 6 |
Changchun Yatai
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:19 | 3 | 23 | |
| 7 |
Dalian Huayi
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 8 |
Hebei Kungfu
|
13 | 5 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 19 | |
| 9 |
Suzhou Dongwu
|
14 | 5 | 4 | 5 | 14:16 | -2 | 19 | |
| 10 |
Yanbian Longding
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:12 | 5 | 18 | |
| 11 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | -2 | 18 | |
| 12 |
Wuxi Wugou
|
12 | 4 | 4 | 4 | 16:14 | 2 | 16 | |
| 13 |
Nanjing City
|
13 | 4 | 3 | 6 | 13:19 | -6 | 15 | |
| 14 |
Meizhou Kejia
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:32 | -16 | 13 | |
| 15 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
| 16 |
Dongguan United
|
13 | 1 | 3 | 9 | 9:24 | -15 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 2 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 4 | 3 | 22:16 | 6 | 22 | |
| 3 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 6 | 2 | 5 | 17:13 | 4 | 20 | |
| 4 |
Wuxi Wugou
|
14 | 6 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 5 |
Yanbian Longding
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 18 | |
| 6 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 3 | 8 | 2 | 13:12 | 1 | 17 | |
| 7 |
Hebei Kungfu
|
13 | 4 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 8 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 4 | 3 | 6 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 9 |
Shaanxi Union
|
13 | 3 | 3 | 7 | 19:19 | 0 | 12 | |
| 10 |
Changchun Yatai
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 12 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:19 | -3 | 12 | |
| 12 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:27 | -9 | 12 | |
| 13 |
Meizhou Kejia
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:21 | -12 | 12 | |
| 14 |
Dongguan United
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:30 | -13 | 10 | |
| 15 |
Dalian Huayi
|
13 | 2 | 2 | 9 | 10:22 | -12 | 8 | |
| 16 |
Nanjing City
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:18 | -10 | 7 |
Które miejsce zajmuje Wuxi Wugou w tabeli Chińskiej League One?
Wuxi Wugou zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 36 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 24 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Wuxi Wugou w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Wuxi Wugou na tle ligi w sezonie 2026.
Wuxi Wugou na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 1,04
- Udane dryblingi / mecz 3,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,19
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 13,9
- Przechwyty / mecz 7,1
- Wybicia / mecz 28,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Wuxi Wugou
-
Nino Noordanus 13
-
Tang Rui 8

-
Yi Xianlong 5
-
Nicolas Gabriel Albarracin Basil 4
-
Wang Yifan 2

-
Tarik Isić 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Wuxi Wugou i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Wuxi Wugou to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Wuxi Wugou i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 10-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 0-1-9 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 7-2-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-3-4 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-1-6 |
Gdy Wuxi Wugou otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Wuxi Wugou
90% bramek Wuxi Wugou pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Wuxi Wugou zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Wuxi Wugou
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Wuxi Wugou, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Wuxi Wugou
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 8%
W 50% meczów Wuxi Wugou padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Wuxi Wugou – faule i karne
- Faule / mecz 15,5
- Faule rywali / mecz 14,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Wuxi Wugou fauluje średnio 15,5 razy na mecz, a wymusza 14,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Wuxi Wugou, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Wuxi Wugou zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,43 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Wuxi Wugou ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Wuxi Wugou, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 26 meczów.
Wuxi Wugou – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Wuxi Wugou oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Wuxi Wugou – posiadanie piłki
- U siebie 50,9%
- Na wyjeździe 47,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 26
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 26 meczów. Średnio Wuxi Wugou utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Wuxi Wugou – podania
- Kluczowe / mecz 8,3
- Dośrodkowania / mecz 14,9
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 41%
Wuxi Wugou wymienia średnio 372 podań na mecz przy celności 79%, z czego 8,3 to podania kluczowe.
Wuxi Wugou – czyste konta
- U siebie 5 z 12
- Na wyjeździe 3 z 14
- Stracone / mecz 1,19
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 35%
Czyste konto Wuxi Wugou to 31% meczów sezonu (8 z 26), z czego 5 w 12 meczach u siebie.
Wuxi Wugou – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Wuxi Wugou wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Wuxi Wugou – kartki
- Żółte kartki 46
- Pow. 3,5 kartki w meczu 31%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 19%
Wuxi Wugou ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Wuxi Wugou – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Wuxi Wugou według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 1-0-7 | 0,38 | 0,75 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 4-2-3 | 1,56 | 1,67 | 1,22 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 5-4-0 | 2,11 | 2,22 | 0,89 |
Najwięcej punktów na mecz Wuxi Wugou zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Wuxi Wugou na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,77 1,69 | 1,46 1,69 | 1,08 1,23 |
|
5.
|
2,31 0,92 | 2,15 1,46 | 0,69 1,46 |
|
6.
|
1,33 1,43 | 1,33 1,79 | 1,17 1,21 |
|
7.
|
1,38 1,38 | 1,31 1,31 | 0,92 1,31 |
|
8.
|
1,46 1,23 | 0,85 0,92 | 0,85 1,08 |
Ciekawe rekordy w meczach Wuxi Wugou
Skrajne wyniki i osiągnięcia Wuxi Wugou w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Wuxi Wugou - Shenzhen Juniors 4:0 Chińska League One, 20.03.2026
- Najwyższa porażka Wuxi Wugou - Guangzhou E-Power 0:3 Chińska League One, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Heilongjiang Lava Spring - Wuxi Wugou 3:3, Chińska League One, 28.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Yi, Heilongjiang Lava Spring - Wuxi Wugou 3:3, Chińska League One, 28.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Wang, Ningbo Professional Football Club - Wuxi Wugou 2:3, Chińska League One, 4.04.2026
Jakie statystyki ma Wuxi Wugou w tym sezonie?
Bilans Wuxi Wugou w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-6-10 przy 41 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wuxi Wugou – zawodnicy
Jak wygląda kadra Wuxi Wugou w sezonie 2026.
Przewidywany skład Wuxi Wugou 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Wuxi Wugou
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
25 | Holandia | 450 tys. € | – | 26 | 100% | 13 | 2 | 2 114' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Urugwaj | 250 tys. € | 18 tys. € | 22 | 85% | 4 | 6 | 1 648' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Chiny | 75 tys. € | – | 12 | 46% | 0 | 1 | 614' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
25 | Chiny | 50 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 176' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Chiny | 75 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 236' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Chiny | 25 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 36 |
![]() |
21 | Chiny | 225 tys. € | – | 25 | 96% | 8 | 4 | 1 966' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 1 | 2 176' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Chiny | 50 tys. € | – | 25 | 96% | 2 | 1 | 614' | 1 | 1 | |||||||
| 37 |
|
25 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 5 | 2 | 1 556' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
25 | Chiny | 100 tys. € | – | 21 | 81% | 2 | 4 | 1 181' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
29 | Chiny | 50 tys. € | – | 23 | 88% | 1 | 1 | 1 578' | 4 | 0 | |||||||
| 38 |
|
27 | Chiny | 50 tys. € | – | 12 | 46% | 1 | 0 | 217' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Chiny | 75 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 2 | 958' | 5 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
25 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 953' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Chiny | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
19 | Chiny | 0 € | – | 11 | 42% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
32 | Bośnia | 50 tys. € | – | 23 | 88% | 2 | 1 | 2 070' | 6 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Chiny | 100 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 1 230' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Chiny | 100 tys. € | – | 15 | 58% | 0 | 1 | 825' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
36 | Chiny | 10 tys. € | – | 19 | 73% | 1 | 0 | 834' | 1 | 1 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Chiny | 50 tys. € | – | 19 | 73% | 0 | 0 | 378' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Chiny | – | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 859' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Chiny | 25 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 105' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Chiny | 25 tys. € | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
20 | Chiny | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
31 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 2 250' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Chiny | 25 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
20 | Chiny | – | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Wuxi Wugou
2,2 mln €
śr. 74 tys. € / zawodnika
Ile Wuxi Wugou wydaje na pensje
18 tys. € rocznie
śr. 616 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Chiny (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Wuxi Wugou w sezonie 2026
Wuxi Wugou wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Wuxi Wugou
Jak wygląda skład Wuxi Wugou?
W wyjściowym ustawieniu Wuxi Wugou między słupkami staje Y. Zhu, a linię obrony najczęściej tworzą J. Gou, W. Zihao, T. Isić oraz J. Lin. W środku pola grają W. He, A. Tursunjan oraz X. Yi, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Noordanus, Nicolas Gabriel Albarracin Basil oraz Z. Gui. Trener Bruno Dias ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Wuxi Wugou – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Wuxi Wugou w sezonie 2026.
Wuxi Wugou transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Lip 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Chiny | 20 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Chiny | 27 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Wuxi Wugou
Wuxi Wugou bilans transferowy
- -36 tys. € 2026
- +18 tys. € 2025
- -63 tys. € 2024
- -15 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Wuxi Wugou
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wuxi Wugou w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Wuxi Wugou trafiło 24 zawodników za łączną kwotę 36 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Elkut Eysajan z Shaanxi Union za 30 tys. €.