Yuhao Chen jest piłkarzem występującym obecnie w Shenzhen Juniors. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Chen Yuhao
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Chen Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Chen Yuhao wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Chen Yuhao oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Chen Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Chen Yuhao rozegrał w barwach Shenzhen Juniors w Chińskiej League One 15 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz, a w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 697 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Chen Yuhao
Pierwszy transfer Chen Yuhao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Yunnan Yukun do Shenzhen Juniors za 27,1 tysiąca euro.
Na jakiej pozycji gra Chen Yuhao?
Chen Yuhao najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Chen Yuhao?
Wycena 24-letniego Chen Yuhao według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Chen Yuhao?
Chen Yuhao urodził się 15 listopada 2001 w Yunnan, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Chen Yuhao – statystyki
Szczegółowe statystyki Chen Yuhao w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Shenzhen Juniors. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yuhao Chen vs. inni
Jakie statystyki ma Chen Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Chen Yuhao wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Chen Yuhao oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Chen Yuhao – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Chen Yuhao w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Chińska League One, 29. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Chińska League One, 28. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Chińska League One, 27. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Chińska League One, 26. kolejka
|
1:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Paź
Koniec
|
Chińska League One, 25. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Chińska League One, 24. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Chińska League One, 23. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Chińska League One, 22. kolejka
|
5:1 | 10' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Chińska League One, 21. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Chińska League One, 20. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Chen Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Chen Yuhao rozegrał w barwach Shenzhen Juniors w Chińskiej League One 15 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz, a w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 697 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Chen Yuhao – transfery
W trakcie kariery Chen Yuhao zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 27 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Yunnan Yukun 2026 – obecnie
-
Shenzhen Juniors 2026 – 2026
-
Yunnan Yukun 2026 – 2026
-
Wuhan Three Towns 2025 – 2026
-
Yunnan Yukun 2025 – 2025
-
Wuhan Three Towns 2025 – 2025
-
Qingdao Youth Island 2025 – 2025
-
Wuhan Three Towns 2024 – 2025
-
Qingdao Youth Island 2024 – 2024
-
Wuhan Three Towns 2023 – 2024
-
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) 2021 – 2023

-
Shaoxing Keqiao Yuejia(1988-2022) 2020 – 2021

-
Shaoxing Keqiao Yuejia Reserves 2020 – 2020

-
Shaoxing Keqiao Yuejia(1988-2022) 2019 – 2020

-
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) 2019 – 2019

-
Shaoxing Keqiao Yuejia(1988-2022) 2018 – 2019

-
Zhejiang Yiteng U19 2017 – 2018

-
Dalian Transcendence Reserves do 2017

Historia transferów Chen Yuhao
Pierwszy transfer Chen Yuhao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Yunnan Yukun do Shenzhen Juniors za 27,1 tysiąca euro.
Chen Yuhao – forma
W ostatnich 5 meczach Chen Yuhao zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Chen Yuhao ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.14 — wynik powyżej średniej ligowej (5.56).
W ostatnich 10 meczach Chen Yuhao ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.29, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.22 — wynik powyżej średniej ligowej (5.56).
W jakiej formie jest Chen Yuhao?
Chen Yuhao jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.14 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.09). Jego dyspozycja rośnie.
Chen Yuhao – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Chen Yuhao wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Chen Yuhao na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Chen Yuhao?
Wycena Chen Yuhao wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Chen Yuhao wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.