Liang Shaowen

obrońca #24
Aktualny klub Shaanxi Union
Wiek / data ur.24 lat (12.06.2002)
Wzrost1,89 m
Waga85 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył16.02.2025
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa125 tys. €

Shaowen Liang jest piłkarzem występującym obecnie w Shaanxi Union. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Liang Shaowen w Chińskiej League One 2026
Mecze
14
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
1 100'
Średnia ocena
6.20
Kartki
3 / 0

Forma w ostatnich meczach Liang Shaowen

Ocena
25.07 Shaanxi Union Shenzhen Juniors 3:0 7.6
22.07 Rizhao Yuqi Shaanxi Union 2:0 0.0
18.07 Guangxi Hengchen Shaanxi Union 3:0 0.0
11.07 Shaanxi Union Meizhou Kejia 4:0 7.2
27.06 Guangzhou E-Power Shaanxi Union 2:1 6.0
Najbliższy mecz Liang Shaowen
Dalian Huayi Shaanxi Union
01.08.2026·13:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

6,20
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer16.02.2025
kwota transferu230 tys. €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

125 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,89 m
Waga 85 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Liang Shaowen w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Liang Shaowen wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Liang Shaowen oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Liang Shaowen w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Liang Shaowen rozegrał w barwach Shaanxi Union w Chińskiej League One 14 meczów, w Pucharze Chin 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 190 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Liang Shaowen

Pierwszy transfer Liang Shaowen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Beijing Guoan do Shaanxi Union za 230 tysięcy euro.

Na jakiej pozycji gra Liang Shaowen?

Liang Shaowen najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Liang Shaowen?

Wycena 24-letniego Liang Shaowen według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Liang Shaowen?

Liang Shaowen urodził się 12 czerwca 2002 w Weinan. Obecnie piłkarz ma 24 lata.