Przebieg i wynik meczu Vis Pesaro vs Athletic Carpi (36. kolejka grupy B Serie C)
Vis Pesaro - Athletic Carpi (12.04.2026) wynik meczu 3:0. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
2. Połowa 2:0
62'
2:0
71'
73'
Precious Amayah
3:0
79'
81'
81'
90'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
45%
Posiadanie piłki
55%
10
Strzały
18
Składy
Vis Pesaro
3-4-2-1
Athletic Carpi
3-4-2-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Serie C 2025
Faza rozgrywek:
36. kolejka grupy B
Data:
12.04 17:30
Stadion:
Stadio Tonino Benelli
Pojemnosć:
4898
Pogoda:
pochmurno, 15°C
Sędzia:
Davide Gandino
Statystyki Vis Pesaro vs Athletic Carpi (36. kolejka grupy B Serie C)
Najważniejsze statystyki meczowe Vis Pesaro - Athletic Carpi (12.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
45%
Posiadanie piłki
55%
Atak
10
Strzały
18
5
Strzały celne
3
0
Strzały zablokowane
0
95
Ataki
105
57
Groźne ataki
77
Obrona
1
Żółte kartki
0
0
Czerwone kartki
0
0
Faule
0
0
Przechwyty
0
0
Wybicia
0
Ogólne
0
Wszystkie podania
0
0
Kluczowe podania
0
0
Dokładne podania
0
0
Dokładne długie podania
0
0
Rzuty wolne
0
3
Rzuty rożne
5
0
Spalone
0
Składy Vis Pesaro vs Athletic Carpi (36. kolejka grupy B Serie C)
Składy na mecz Vis Pesaro - Athletic Carpi (12.04.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 3-4-2-1, goście wybrali system 3-4-2-1.
Vis Pesaro
3-4-2-1

6.
Giovanni Paolo di Renzo

77.
Mert Myuslyum Durmush

55.
Mariani

10.
Manuel Paola di

1.
Sorzi

4.
Zagnoni

6.
Panelli

19.
Rossini

2.
Verza

28.
Puletto
Athletic Carpi
3-4-2-1
Skład podstawowy Vis Pesaro
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
27.
Bastianelli
Riccardo
15.
M.
Ceccacci
19.
Ferrari
Tommaso
72.
Leonardo Rosada Franchetti
24.
Berengo
Nicolo
25.
Fraternale
Andrea
22.
Fratti
Daniel
16.
Guarnone
Alessandro
14.
Jallow
Sulayman
2.
Piras
Marcello
18.
Giuseppe Manuel Pisano
13.
Primasso
Andrea
29.
Salati
Umberto
99.
Ventre
Alessandro
63.
Barranco
Gioacchino
Skład podstawowy Athletic Carpi
Bramkarz
1.
Sorzi
Matteo
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
8.
Amayah
Precious
73'
44.
Benvenuto
Mattia
7.
Cecotti
Tommaso
77.
Gaddini
Mattia
30.
Giani
Elia
57'
17.
Lombardi
Lorenzo
18.
Mahrani
Youssef
90.
Angelo Alex Perta
3.
Rigo
Mattia
22.
Scacchetti
Alessandro
16.
Tcheuna
Rodrick
Miejsca Vis Pesaro oraz Athletic Carpi w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arezzo
|
36 | 24 | 8 | 4 | 64:24 | 40 | 80 | |
2
|
Ascoli
|
36 | 23 | 8 | 5 | 63:23 | 40 | 77 | |
3
|
Ravenna
|
36 | 22 | 7 | 7 | 50:30 | 20 | 73 | |
4
|
Città di Campobasso
|
36 | 17 | 10 | 9 | 49:37 | 12 | 59 | |
5
|
Juventus U23
|
36 | 14 | 11 | 11 | 46:43 | 3 | 53 | |
6
|
Pianese
|
36 | 11 | 17 | 8 | 37:34 | 3 | 50 | |
7
|
Pineto
|
36 | 13 | 11 | 12 | 42:45 | -3 | 50 | |
8
|
AS Gubbio 1910
|
36 | 11 | 15 | 10 | 31:32 | -1 | 48 | |
9
|
Ternana
|
36 | 14 | 11 | 11 | 44:40 | 4 | 48 | |
10
|
Vis Pesaro
|
36 | 11 | 13 | 12 | 38:36 | 2 | 46 | |
11
|
Livorno
|
36 | 12 | 7 | 17 | 39:51 | -12 | 43 | |
12
|
Forli
|
36 | 10 | 10 | 16 | 41:52 | -11 | 40 | |
13
|
Athletic Carpi
|
36 | 10 | 10 | 16 | 35:48 | -13 | 40 | |
14
|
Perugia
|
36 | 8 | 14 | 14 | 38:44 | -6 | 38 | |
15
|
Guidonia Montecelio 1937
|
36 | 8 | 14 | 14 | 30:36 | -6 | 38 | |
16
|
Sambenedettese
|
36 | 8 | 13 | 15 | 30:37 | -7 | 37 | |
17
|
Torres Sassari
|
36 | 6 | 18 | 12 | 32:45 | -13 | 36 | |
18
|
Bra
|
36 | 6 | 14 | 16 | 37:54 | -17 | 32 | |
19
|
Pontedera
|
36 | 3 | 11 | 22 | 27:62 | -35 | 20 | |
20
|
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Baraże
Spadek
Città di Campobasso: -2 pkt
Ternana: -5 pkt
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arezzo
|
36 | 24 | 8 | 4 | 64:24 | 40 | 80 | |
2
|
Ascoli
|
36 | 23 | 8 | 5 | 63:23 | 40 | 77 | |
3
|
Ravenna
|
36 | 22 | 7 | 7 | 50:30 | 20 | 73 | |
4
|
Città di Campobasso
|
36 | 17 | 10 | 9 | 49:37 | 12 | 59 | |
5
|
Juventus U23
|
36 | 14 | 11 | 11 | 46:43 | 3 | 53 | |
6
|
Pianese
|
36 | 11 | 17 | 8 | 37:34 | 3 | 50 | |
7
|
Pineto
|
36 | 13 | 11 | 12 | 42:45 | -3 | 50 | |
8
|
AS Gubbio 1910
|
36 | 11 | 15 | 10 | 31:32 | -1 | 48 | |
9
|
Ternana
|
36 | 14 | 11 | 11 | 44:40 | 4 | 48 | |
10
|
Vis Pesaro
|
36 | 11 | 13 | 12 | 38:36 | 2 | 46 | |
11
|
Livorno
|
36 | 12 | 7 | 17 | 39:51 | -12 | 43 | |
12
|
Forli
|
36 | 10 | 10 | 16 | 41:52 | -11 | 40 | |
13
|
Athletic Carpi
|
36 | 10 | 10 | 16 | 35:48 | -13 | 40 | |
14
|
Perugia
|
36 | 8 | 14 | 14 | 38:44 | -6 | 38 | |
15
|
Guidonia Montecelio 1937
|
36 | 8 | 14 | 14 | 30:36 | -6 | 38 | |
16
|
Sambenedettese
|
36 | 8 | 13 | 15 | 30:37 | -7 | 37 | |
17
|
Torres Sassari
|
36 | 6 | 18 | 12 | 32:45 | -13 | 36 | |
18
|
Bra
|
36 | 6 | 14 | 16 | 37:54 | -17 | 32 | |
19
|
Pontedera
|
36 | 3 | 11 | 22 | 27:62 | -35 | 20 | |
20
|
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ravenna
|
18 | 14 | 3 | 1 | 27:11 | 16 | 45 | |
| 2 |
Ascoli
|
18 | 12 | 5 | 1 | 33:9 | 24 | 41 | |
| 3 |
Arezzo
|
18 | 12 | 3 | 3 | 30:14 | 16 | 39 | |
| 4 |
Juventus U23
|
18 | 10 | 3 | 5 | 26:21 | 5 | 33 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
18 | 9 | 5 | 4 | 24:16 | 8 | 32 | |
| 6 |
Ternana
|
18 | 8 | 4 | 6 | 24:23 | 1 | 28 | |
| 7 |
Livorno
|
18 | 8 | 4 | 6 | 26:23 | 3 | 28 | |
| 8 |
Pineto
|
18 | 7 | 6 | 5 | 24:25 | -1 | 27 | |
| 9 |
Vis Pesaro
|
18 | 7 | 6 | 5 | 20:17 | 3 | 27 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
18 | 6 | 8 | 4 | 18:17 | 1 | 26 | |
| 11 |
Pianese
|
18 | 6 | 7 | 5 | 22:22 | 0 | 25 | |
| 12 |
Forli
|
18 | 6 | 7 | 5 | 23:21 | 2 | 25 | |
| 13 |
Bra
|
18 | 6 | 6 | 6 | 22:25 | -3 | 24 | |
| 14 |
Athletic Carpi
|
18 | 4 | 8 | 6 | 18:19 | -1 | 20 | |
| 15 |
Perugia
|
18 | 4 | 7 | 7 | 18:18 | 0 | 19 | |
| 16 |
Torres Sassari
|
18 | 3 | 9 | 6 | 15:22 | -7 | 18 | |
| 17 |
Guidonia Montecelio 1937
|
18 | 2 | 9 | 7 | 12:18 | -6 | 15 | |
| 18 |
Sambenedettese
|
18 | 3 | 5 | 10 | 10:18 | -8 | 14 | |
| 19 |
Pontedera
|
18 | 2 | 6 | 10 | 13:29 | -16 | 12 | |
| 20 |
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Arezzo
|
18 | 12 | 5 | 1 | 34:10 | 24 | 41 | |
| 2 |
Ascoli
|
18 | 11 | 3 | 4 | 30:14 | 16 | 36 | |
| 3 |
Città di Campobasso
|
18 | 8 | 5 | 5 | 25:21 | 4 | 29 | |
| 4 |
Ravenna
|
18 | 8 | 4 | 6 | 23:19 | 4 | 28 | |
| 5 |
Pianese
|
18 | 5 | 10 | 3 | 15:12 | 3 | 25 | |
| 6 |
Ternana
|
18 | 6 | 7 | 5 | 20:17 | 3 | 25 | |
| 7 |
Pineto
|
18 | 6 | 5 | 7 | 18:20 | -2 | 23 | |
| 8 |
Guidonia Montecelio 1937
|
18 | 6 | 5 | 7 | 18:18 | 0 | 23 | |
| 9 |
Sambenedettese
|
18 | 5 | 8 | 5 | 20:19 | 1 | 23 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
18 | 5 | 7 | 6 | 13:15 | -2 | 22 | |
| 11 |
Juventus U23
|
18 | 4 | 8 | 6 | 20:22 | -2 | 20 | |
| 12 |
Athletic Carpi
|
18 | 6 | 2 | 10 | 17:29 | -12 | 20 | |
| 13 |
Vis Pesaro
|
18 | 4 | 7 | 7 | 18:19 | -1 | 19 | |
| 14 |
Perugia
|
18 | 4 | 7 | 7 | 20:26 | -6 | 19 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
18 | 3 | 9 | 6 | 17:23 | -6 | 18 | |
| 16 |
Livorno
|
18 | 4 | 3 | 11 | 13:28 | -15 | 15 | |
| 17 |
Forli
|
18 | 4 | 3 | 11 | 18:31 | -13 | 15 | |
| 18 |
Bra
|
18 | 0 | 8 | 10 | 15:29 | -14 | 8 | |
| 19 |
Pontedera
|
18 | 1 | 5 | 12 | 14:33 | -19 | 8 | |
| 20 |
Rimini
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty