Abdul Zubairu jest piłkarzem występującym obecnie w Zemplin Michalovce. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Abdul Musa Zubairu
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Abdul Musa Zubairu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Abdul Musa Zubairu wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 25,0%. Abdul Musa Zubairu oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Abdul Musa Zubairu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Abdul Musa Zubairu rozegrał w barwach Zemplin Michalovce w Nike liga 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 464 minuty. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Abdul Musa Zubairu?
Abdul Musa Zubairu najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Abdul Musa Zubairu?
Wycena 28-letniego Abdul Musa Zubairu według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Abdul Musa Zubairu?
Abdul Musa Zubairu urodził się 3 października 1998 w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Abdul Musa Zubairu – statystyki
Szczegółowe statystyki Abdul Musa Zubairu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zemplin Michalovce. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Abdul Musa Zubairu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Abdul Musa Zubairu wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 25,0%. Abdul Musa Zubairu oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Abdul Musa Zubairu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Abdul Musa Zubairu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
4:1 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
1:4 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
1:0 | 44' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
1:2 | 15' | 0 | 0 | ||||
|
22 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
2:0 | 89' | 0 | 0 | ||||
|
02 Sie
Koniec
|
Nike liga, 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Abdul Musa Zubairu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Abdul Musa Zubairu rozegrał w barwach Zemplin Michalovce w Nike liga 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 464 minuty. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Abdul Musa Zubairu – transfery
W trakcie kariery Abdul Musa Zubairu zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zemplin Michalovce 2023 – obecnie
-
Kolubara 2023 – 2023

-
Zrinjski 2022 – 2023
-
Trenczyn 2016 – 2022
-
GBS Academy do 2016

Abdul Musa Zubairu – forma
W ostatnich 5 meczach Abdul Musa Zubairu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Abdul Musa Zubairu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Abdul Musa Zubairu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Abdul Musa Zubairu?
Abdul Musa Zubairu jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.69). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Abdul Musa Zubairu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Abdul Musa Zubairu wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Abdul Musa Zubairu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Abdul Musa Zubairu?
Wycena Abdul Musa Zubairu wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Abdul Musa Zubairu wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.