Agostino Spina
pomocnik #6Agostino Spina jest piłkarzem występującym obecnie w Aucas. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Agostino Spina
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Agostino Spina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Agostino Spina wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Agostino Spina oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Agostino Spina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Agostino Spina rozegrał w barwach Aucas w Ekwadorska Liga Pro 18 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 589 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Agostino Spina?
Na podstawie kontraktu z Aucas, Agostino Spina otrzymuje 90 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Spina w sierpniu 2026 to 1,7 tysiąca dolarów, a dziennie około 247 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Na jakiej pozycji gra Agostino Spina?
Agostino Spina najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Agostino Spina?
Wycena 24-letniego Agostino Spina według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Agostino Spina?
Agostino Spina urodził się 31 października 2001 w Castelar (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Agostino Spina – statystyki
Szczegółowe statystyki Agostino Spina w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Aucas. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Agostino Spina
Agostino Spina vs. inni
Atak
Obrona
Podania Agostino Spina
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Agostino Spina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Agostino Spina wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Agostino Spina oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Agostino Spina – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Agostino Spina w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Agostino Spina
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 22. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 19.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 20. kolejka
|
0:1 | 59' | 0 | 0 | |||
| 31.05 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 16. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | |||
| 26.05 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 15. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 17.05 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 14. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 09.05 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 13. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 02.05 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 12. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 28.04 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.04 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 10. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Agostino Spina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Agostino Spina rozegrał w barwach Aucas w Ekwadorska Liga Pro 18 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 589 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Agostino Spina – transfery
W trakcie kariery Agostino Spina zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aucas 2025 – obecnie
-
Huracan 2024 – 2025
-
Union Magdalena 2024 – 2024
-
Huracan 2022 – 2024
-
CA Huracán II 2022 – 2022

-
Union Magdalena 2022 – 2022
-
CA Huracán II 2020 – 2022

-
Huracan U20 do 2020

Agostino Spina – forma
W ostatnich 5 meczach Agostino Spina zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Agostino Spina – zarobki
Agostino Spina gra w Aucas na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025 |
|
90 tys. $ |
| 2024 |
|
90 tys. $ |
| 2023 |
|
90 tys. $ |
| 2022 |
|
70 tys. $ |
| 2021 |
|
40 tys. $ |
Ile zarabia Agostino Spina?
Na podstawie kontraktu z Aucas, Agostino Spina otrzymuje 90 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Spina w sierpniu 2026 to 1,7 tysiąca dolarów, a dziennie około 247 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Agostino Spina – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Agostino Spina wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Agostino Spina na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Agostino Spina?
Wycena Agostino Spina wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Agostino Spina wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.