Agustin Marchesin jest piłkarzem występującym obecnie w Boca Juniors. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Agustin Marchesin
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Kwi
02:00
|
Boca Juniors
3
Barcelona SC
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Kwi
00:30
|
Boca Juniors
1
Independiente
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
23 Mar
00:00
|
Boca Juniors
2
Instituto Cordoba
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Agustin Marchesin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Agustin Marchesin wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.79. Agustin Marchesin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Agustin Marchesin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Agustin Marchesin rozegrał w barwach Boca Juniors w CONMEBOL Copa Libertadores 1 mecz, w Liga Profesional (Argentyna) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 084 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Agustin Marchesin
Pierwszy transfer Agustin Marchesin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Lanus do Santos Laguny za 4,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Agustin Marchesin było przejście z Club Amériki do FC Porto w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,7 miliona euro.
Ile zarabia Agustin Marchesin?
Na podstawie kontraktu z Boca Juniors, Agustin Marchesin otrzymuje 689,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 57,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Marchesin w listopadzie 2026 to 13,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Agustin Marchesin ma kontuzję?
Obecnie Agustin Marchesin ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Boca Juniors.
Najpoważniejszy uraz w karierze Agustin Marchesin to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 261 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Agustin Marchesin?
Agustin Marchesin ma na koncie 15 trofeów — 14 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Superpuchar Portugalii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Porto — 6 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Agustin Marchesin?
Agustin Marchesin najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Agustin Marchesin?
Wycena 38-letniego Agustin Marchesin według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 9 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Agustin Marchesin?
Agustin Marchesin urodził się 16 marca 1988 w San Cayetano w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Agustin Marchesin - statystyki
Szczegółowe statystyki Agustin Marchesin w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Boca Juniors oraz reprezentacja Argentyny. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Agustin Marchesin
Agustin Marchesin vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Agustin Marchesin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Agustin Marchesin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Agustin Marchesin wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.79. Agustin Marchesin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Agustin Marchesin - transfery
W trakcie kariery Agustin Marchesin zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 14,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Boca Juniors 2025 – obecnie
-
Gremio 2024 – 2025
-
Celta Vigo 2022 – 2024
-
FC Porto 2019 – 2022
-
Club América 2016 – 2019
-
Santos Laguna 2014 – 2016
-
Lanus 2008 – 2014
-
Club Atlético Lanús II 2006 – 2008

-
CA Huracan U20 do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Agustin Marchesin
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 20.01.2025 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 09.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.07.2022 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 01.08.2019 |
|
7,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
4,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Agustin Marchesin
Pierwszy transfer Agustin Marchesin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Lanus do Santos Laguny za 4,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Agustin Marchesin było przejście z Club Amériki do FC Porto w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,7 miliona euro.
Agustin Marchesin - forma
W ostatnich 5 meczach Agustin Marchesin zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,89. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Agustin Marchesin i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Kwi
02:00
|
Boca Juniors
3
Barcelona SC
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Kwi
00:30
|
Boca Juniors
1
Independiente
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
23 Mar
00:00
|
Boca Juniors
2
Instituto Cordoba
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka | |||||||
|
16 Mar
02:00
|
Union Santa Fe
1
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka | |||||||
|
11 Mar
23:45
|
Boca Juniors
1
San Lorenzo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka | |||||||
|
05 Mar
01:00
|
Lanus
0
Boca Juniors
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka | |||||||
|
28 Lut
21:45
|
Boca Juniors
1
Gimnasia M.
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka | |||||||
|
21 Lut
00:00
|
Boca Juniors
0
Racing Club
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka | |||||||
|
15 Lut
23:30
|
Boca Juniors
0
Platense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka | |||||||
|
09 Lut
02:15
|
Velez Sarsfield
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka | |||||||
|
01 Lut
23:15
|
Boca Juniors
2
Newell's
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka | |||||||
|
29 Sty
02:15
|
Estudiantes L.P.
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka | |||||||
|
25 Sty
22:30
|
Boca Juniors
1
Deportivo Riestra
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Boca Juniors
0
Racing Club
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, półfinał | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Boca Juniors
1
Argentinos JRS
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/4 finału | |||||||
|
24 Lis
2025
|
Boca Juniors
2
Talleres Cordoba
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/16 finału | |||||||
|
17 Lis
2025
|
Boca Juniors
2
Tigre
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Boca Juniors
2
River Plate
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Estudiantes L.P.
1
Boca Juniors
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Boca Juniors
1
Belgrano Cordoba
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Boca Juniors
5
Newell's
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Defensa Y Justicia
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Boca Juniors
2
Central Cordoba de Santiago
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Aldosivi
0
Boca Juniors
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Boca Juniors
2
Banfield
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
Independ. Rivadavia
0
Boca Juniors
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Boca Juniors
1
Racing Club
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Huracan
1
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
24 Lip
2025
|
Boca Juniors
1
Atletico Tucuman
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Argentyny 2025, 1/16 finału | |||||||
|
19 Lip
2025
|
Boca Juniors
1
Union Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Lip
2025
|
Argentinos JRS
0
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
24 Cze
2025
|
Auckland City
1
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
21 Cze
2025
|
Bayern Monachium
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
17 Cze
2025
|
Boca Juniors
2
SL Benfica
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda | |||||||
|
20 Maj
2025
|
Boca Juniors
0
Independiente
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/4 finału | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Boca Juniors
(4)
0
Lanus
(2)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 1/8 finału | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Tigre
1
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
River Plate
2
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
Boca Juniors
2
Estudiantes L.P.
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Belgrano Cordoba
1
Boca Juniors
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Boca Juniors
1
Barracas Central
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
31 Mar
2025
|
Newell's
2
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
16 Mar
2025
|
Boca Juniors
4
Defensa Y Justicia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Central Cordoba de Santiago
0
Boca Juniors
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Boca Juniors
1
Rosario Central
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Boca Juniors
(4)
2
Alianza Lima
(5)
1
|
99' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Boca Juniors
2
Aldosivi
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
19 Lut
2025
|
Alianza Lima
1
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Banfield
0
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
12 Lut
2025
|
Boca Juniors
2
Independ. Rivadavia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Racing Club
2
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
02 Lut
2025
|
Boca Juniors
2
Huracan
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Profesional (Argentyna) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2024
|
Vitoria
1
Gremio
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 37. kolejka | |||||||
|
28 Lis
2024
|
Cruzeiro
1
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 35. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Palmeiras
1
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 33. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Fluminense
2
Gremio
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 32. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Gremio
3
Atletico Goianiense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 31. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Internacional
1
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 30. kolejka | |||||||
|
10 Paź
2024
|
Atletico-MG
2
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 6. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Botafogo
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 28. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
RB Bragantino
2
Gremio
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 26. kolejka | |||||||
|
08 Sie
2024
|
Gremio
(1)
0
Corinthians
(3)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2024 | |||||||
|
26 Lip
2024
|
Corinthians
2
Gremio
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 19. kolejka | |||||||
|
14 Lip
2024
|
Gremio
3
Operario-PR
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2024 | |||||||
|
10 Lip
2024
|
Gremio
0
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 16. kolejka | |||||||
|
05 Lip
2024
|
Gremio
2
Palmeiras
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 14. kolejka | |||||||
|
09 Cze
2024
|
Gremio
1
Estudiantes L.P.
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
05 Cze
2024
|
Huachipato
0
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
01 Maj
2024
|
Operario-PR
0
Gremio
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Gremio
1
Cuiaba
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 3. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
2024
|
Vasco da Gama
2
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 1. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2023
|
Villarreal
3
Celta Vigo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
11 Gru
2023
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
07 Gru
2023
|
Sestao River
1
Celta Vigo
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Hiszpanii 2023/2024 | |||||||
|
04 Gru
2023
|
Celta Vigo
1
Cadiz
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Celta Vigo
1
Sevilla
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Real Sociedad
1
Celta Vigo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2023
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
![]()
CD Algar
1
Celta Vigo
6
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Almeria
3
Celta Vigo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Barcelona
1
Celta Vigo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Valencia
3
Celta Vigo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
10 Wrz
2022
|
Atletico Madryt
4
Celta Vigo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Celta Vigo
1
Real Madryt
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
FC Porto
3
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Portugalii 2022 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
FC Porto
3
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
SL Benfica
0
FC Porto
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
SC Braga
1
FC Porto
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
17 Mar
2022
|
Lyon
1
FC Porto
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2021/2022 | |||||||
|
02 Mar
2022
|
Sporting CP
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
11 Lut
2022
|
FC Porto
2
Sporting CP
2
|
100' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2022
|
FC Porto
2
CS Marítimo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
16 Sty
2022
|
Belenenses SAD
1
FC Porto
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
23 Gru
2021
|
FC Porto
3
SL Benfica
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
19 Gru
2021
|
Vizela
0
FC Porto
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
12 Gru
2021
|
FC Porto
1
SC Braga
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
FC Porto
1
Atletico Madryt
3
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
03 Gru
2021
|
Portimonense
0
FC Porto
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Liverpool
2
FC Porto
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
03 Lis
2021
|
AC Milan
1
FC Porto
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
26 Paź
2021
|
Santa Clara
3
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
09 Cze
2021
|
Kolumbia
2
Argentyna
2
|
50' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
04 Cze
2021
|
Argentyna
1
Chile
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
19 Maj
2021
|
FC Porto
4
Belenenses SAD
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
10 Maj
2021
|
FC Porto
5
Farense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
30 Kwi
2021
|
FC Porto
3
Famalicão
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
26 Kwi
2021
|
Moreirense
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
22 Kwi
2021
|
FC Porto
1
Vitória Guimarães
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Nacional Madeira
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 8.0 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
07 Kwi
2021
|
FC Porto
0
Chelsea
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
14 Mar
2021
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Gil Vicente
0
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
03 Mar
2021
|
FC Porto
2
SC Braga
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2020/2021 | |||||||
|
22 Lut
2021
|
CS Marítimo
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 8.0 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
FC Porto
2
Juventus
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
07 Lut
2021
|
SC Braga
2
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
01 Lut
2021
|
FC Porto
2
Rio Ave
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
25 Sty
2021
|
Farense
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Sporting CP
2
FC Porto
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2020/2021 | |||||||
|
12 Sty
2021
|
Nacional Madeira
2
FC Porto
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2020/2021 | |||||||
|
08 Sty
2021
|
Famalicão
1
FC Porto
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Vitória Guimarães
2
FC Porto
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
23 Gru
2020
|
FC Porto
2
SL Benfica
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Portugalii 2020 | |||||||
|
20 Gru
2020
|
FC Porto
2
Nacional Madeira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
13 Gru
2020
|
FC Porto
2
CD Tondela
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2020/2021 | |||||||
|
09 Gru
2020
|
Olympiakos
0
FC Porto
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
FC Porto
4
CD Tondela
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Santa Clara
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
25 Lis
2020
|
Olympique Marsylia
0
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
18 Lis
2020
|
Peru
0
Argentyna
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
FC Porto
3
Olympique Marsylia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
30 Paź
2020
|
Paços de Ferreira
3
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
FC Porto
1
Gil Vicente
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Sporting CP
2
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
01 Sie
2020
|
SL Benfica
1
FC Porto
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2019/2020 | |||||||
|
09 Lip
2020
|
CD Tondela
1
FC Porto
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
05 Lip
2020
|
FC Porto
5
Belenenses SAD
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
29 Cze
2020
|
Paços de Ferreira
0
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
10 Cze
2020
|
FC Porto
1
CS Marítimo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
FC Porto
1
Rio Ave
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
02 Mar
2020
|
Santa Clara
0
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
27 Lut
2020
|
FC Porto
1
Bayer Leverkusen
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
20 Lut
2020
|
Bayer Leverkusen
2
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
16 Lut
2020
|
Vitória Guimarães
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
FC Porto
3
SL Benfica
2
|
97' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
17 Sty
2020
|
FC Porto
1
SC Braga
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
05 Sty
2020
|
Sporting CP
1
FC Porto
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
12 Gru
2019
|
FC Porto
3
Feyenoord Rotterdam
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
08 Gru
2019
|
Belenenses SAD
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
02 Gru
2019
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
0
|
94' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
FC Porto
1
Aves
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
30 Paź
2019
|
CS Marítimo
1
FC Porto
1
|
91' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
27 Paź
2019
|
FC Porto
3
Famalicão
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
29 Wrz
2019
|
Rio Ave
0
FC Porto
1
|
93' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
22 Wrz
2019
|
FC Porto
2
Santa Clara
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
15 Wrz
2019
|
Portimonense
2
FC Porto
3
|
98' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
01 Wrz
2019
|
FC Porto
3
Vitória Guimarães
0
|
97' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
SL Benfica
0
FC Porto
2
|
98' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
FC Porto
4
Vitoria Setubal
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Portugal 2019/2020 | |||||||
|
21 Lip
2019
|
Club América
4
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
20 Maj
2019
|
Club León
0
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
13 Maj
2019
|
CD Cruz Azul
1
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
21 Kwi
2019
|
Toluca
3
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Club Tijuana
3
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Guadalajara Chivas
0
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Club América
1
Puebla
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
06 Mar
2019
|
Club América
1
Necaxa
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Mazatlán
2
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
24 Lut
2019
|
Club América
3
Lobos BUAP
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
UNAM Pumas
1
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Lut
2019
|
Club América
2
Club Querétaro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Gru
2018
|
CD Cruz Azul
0
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
14 Gru
2018
|
Club América
0
CD Cruz Azul
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
10 Gru
2018
|
Club América
6
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Gru
2018
|
UNAM Pumas
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
25 Lis
2018
|
Club América
4
Veracruz
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
12 Lis
2018
|
Santos Laguna
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
CD Cruz Azul
0
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Paź
2018
|
Tigres UANL
2
Club América
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
01 Paź
2018
|
Club América
1
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
22 Wrz
2018
|
Puebla
2
Club América
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
16 Wrz
2018
|
Club América
2
Mazatlán
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Lobos BUAP
0
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Club América
2
UNAM Pumas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Sie
2018
|
Club León
2
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
19 Sie
2018
|
Club Querétaro
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
29 Lip
2018
|
Club América
3
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Lip
2018
|
Necaxa
2
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
14 Maj
2018
|
Club América
2
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
11 Maj
2018
|
Santos Laguna
4
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
03 Maj
2018
|
UNAM Pumas
1
Club América
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
21 Kwi
2018
|
Puebla
3
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
15 Kwi
2018
|
Club América
0
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
01 Kwi
2018
|
Club América
2
CD Cruz Azul
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Mar
2018
|
Club América
1
Toluca
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
11 Mar
2018
|
Club América
2
Club León
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
04 Mar
2018
|
Guadalajara Chivas
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
25 Lut
2018
|
Club América
0
Club Tijuana
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
19 Lut
2018
|
Veracruz
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
14 Lut
2018
|
Club América
4
Mazatlán
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
28 Sty
2018
|
Club América
1
Atlas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
21 Sty
2018
|
UNAM Pumas
0
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
14 Sty
2018
|
Club América
2
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
08 Sty
2018
|
Club Querétaro
0
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
03 Gru
2017
|
Tigres UANL
3
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
20 Lis
2017
|
Santos Laguna
0
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
05 Lis
2017
|
Club América
1
Puebla
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
22 Paź
2017
|
Club América
0
Necaxa
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
19 Paź
2017
|
Club América
2
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
01 Paź
2017
|
Toluca
1
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
10 Wrz
2017
|
Club América
2
Veracruz
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
27 Sie
2017
|
Mazatlán
2
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
24 Sie
2017
|
Club América
2
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Club América
2
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Club León
2
CD Cruz Azul
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
30 Lip
2017
|
CF Pachuca
0
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
23 Lip
2017
|
Club América
0
Club Querétaro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
07 Maj
2016
|
Santos Laguna
0
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
01 Maj
2016
|
Mazatlán
3
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
24 Kwi
2016
|
Santos Laguna
2
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
09 Kwi
2016
|
Santos Laguna
2
Veracruz
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
02 Kwi
2016
|
Toluca
0
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
20 Mar
2016
|
Dorados
3
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
12 Mar
2016
|
Santos Laguna
3
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
06 Mar
2016
|
Atlas
1
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
13 Lut
2016
|
Santos Laguna
1
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
23 Lis
2015
|
Guadalajara Chivas
0
Santos Laguna
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
07 Lis
2015
|
Santos Laguna
2
Mazatlán
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
01 Lis
2015
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
17 Paź
2015
|
Veracruz
0
Santos Laguna
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
04 Paź
2015
|
Santos Laguna
0
Toluca
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
30 Wrz
2015
|
Santos Laguna
1
Dorados
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
27 Wrz
2015
|
CF Pachuca
0
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Agustin Marchesin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.89.
W ostatnich 10 meczach Agustin Marchesin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72.
W jakiej formie jest Agustin Marchesin?
Agustin Marchesin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.89 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.79). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Agustin Marchesin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Agustin Marchesin rozegrał w barwach Boca Juniors w CONMEBOL Copa Libertadores 1 mecz, w Liga Profesional (Argentyna) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 084 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Agustin Marchesin - zarobki
Agustin Marchesin gra w Boca Juniors na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 689 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Agustin Marchesin w Boca Juniors (2026)
| Rocznie | 689 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 57 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Agustin Marchesin w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
689 tys. € |
| 2025 |
|
689 tys. € |
| 2024 |
|
1 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,4 mln € |
| 2021/22 |
|
1,6 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
1,7 mln € |
| 2018/19 |
|
1 mln € |
| 2017/18 |
|
985 tys. € |
| 2016/17 |
|
761 tys. € |
| 2015/16 |
|
761 tys. € |
| 2014/15 |
|
761 tys. € |
Ile zarabia Agustin Marchesin?
Na podstawie kontraktu z Boca Juniors, Agustin Marchesin otrzymuje 689,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 57,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Marchesin w listopadzie 2026 to 13,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Agustin Marchesin - kontuzje
W trakcie kariery Agustin Marchesin zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 112 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Agustin Marchesin
-
Kolano skoczka
pauzuje od 191 dni
29.04.26Boca Juniors opuszczone: 32 mecze
-
Uraz
14.04.26 – 30.12.26 (261 dni)
Boca Juniors opuszczone: 34 mecze
-
Uraz
22.03.26 – 09.04.26 (19 dni)
Boca Juniors opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
31.08.25 – 18.09.25 (19 dni)
Boca Juniors opuszczone: 1 mecz
-
Uraz głowy
04.12.24 – 08.12.24 (5 dni)
Gremio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.02.24 – 31.03.24 (33 dni)
Gremio opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie ścięgna Achillesa
02.02.23 – 17.08.23 (197 dni)
Celta Vigo opuszczone: 20 meczów
-
Uraz kolana
18.08.21 – 25.09.21 (39 dni)
FC Porto opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
30.09.20 – 13.10.20 (14 dni)
FC Porto opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
15.05.16 – 15.07.16 (62 dni)
Santos Laguna opuszczone: 8 meczów
Czy Agustin Marchesin ma kontuzję?
Obecnie Agustin Marchesin ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Boca Juniors.
Najpoważniejszy uraz w karierze Agustin Marchesin to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 261 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Agustin Marchesin - trofea
W trakcie kariery Agustin Marchesin zdobył 15 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Agustin Marchesin
Jakie trofea zdobył Agustin Marchesin?
Agustin Marchesin zdobył w karierze 15 trofeów — 14 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w FC Porto — 6 trofeów. Najczęściej zdobywał Superpuchar Portugalii — 2 razy.
Agustin Marchesin - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Agustin Marchesin wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Agustin Marchesin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Agustin Marchesin
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | 38 |
|
500 tys. € |
| 16.12.2025 | 37 |
|
700 tys. € |
| 01.06.2025 | 37 |
|
700 tys. € |
| 08.12.2024 | 36 |
|
700 tys. € |
| 16.06.2024 | 36 |
|
800 tys. € |
| 27.03.2024 | 36 |
|
1 mln € |
| 21.12.2023 | 35 |
|
1 mln € |
| 12.10.2023 | 35 |
|
1,5 mln € |
| 12.06.2023 | 35 |
|
2 mln € |
| 06.11.2022 | 34 |
|
3 mln € |
| 30.05.2022 | 34 |
|
4 mln € |
| 26.12.2021 | 33 |
|
6 mln € |
| 20.05.2021 | 33 |
|
9 mln € |
| 27.01.2021 | 32 |
|
9 mln € |
| 16.08.2020 | 32 |
|
7,5 mln € |
| 07.04.2020 | 32 |
|
6,8 mln € |
| 29.12.2019 | 31 |
|
8,5 mln € |
| 10.10.2019 | 31 |
|
7,2 mln € |
| 07.02.2019 | 30 |
|
4,5 mln € |
| 22.08.2018 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 09.04.2018 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 30.07.2017 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 15.12.2016 | 28 |
|
2,8 mln € |
| 03.08.2016 | 28 |
|
2,8 mln € |
| 30.09.2015 | 27 |
|
2,8 mln € |
| 22.12.2011 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 29.06.2011 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 31.12.2010 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 20.09.2010 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 19.04.2010 | 22 |
|
800 tys. € |
| 20.01.2010 | 21 |
|
500 tys. € |
| 05.10.2009 | 21 |
|
300 tys. € |
| 13.05.2009 | 21 |
|
300 tys. € |
| 19.12.2008 | 20 |
|
250 tys. € |
| 02.09.2008 | 20 |
|
250 tys. € |
| 09.10.2007 | 19 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Agustin Marchesin?
Wycena Agustin Marchesin wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Agustin Marchesin wyceniano na 9 mln €, a najniżej na 50 tys. €.