Alejo Sarco jest piłkarzem występującym obecnie w Sporting Gijon. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Alejo Sarco
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Alejo Sarco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alejo Sarco wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 18,8%. Alejo Sarco oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alejo Sarco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alejo Sarco rozegrał w barwach Sporting Gijón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alejo Sarco
Pierwszy transfer Alejo Sarco w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Bayeru Leverkusen do Borussii Mönchengladbach za 150 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Alejo Sarco było przejście z Bayeru Leverkusen do Sporting Gijón w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 800 tysięcy euro.
Czy Alejo Sarco ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alejo Sarco nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alejo Sarco to uraz stopy z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alejo Sarco?
Alejo Sarco ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Alejo Sarco?
Alejo Sarco najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Alejo Sarco?
Wycena 20-letniego Alejo Sarco według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alejo Sarco?
Alejo Sarco urodził się 6 stycznia 2006 w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Alejo Sarco – statystyki
Szczegółowe statystyki Alejo Sarco w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sporting Gijon. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alejo Sarco vs. inni
Jakie statystyki ma Alejo Sarco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alejo Sarco wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 18,8%. Alejo Sarco oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Alejo Sarco – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alejo Sarco w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
0:2 | 61' | 1 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:3 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
4:0 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:1 | 78' | 1 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | ||||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:3 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:1 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Alejo Sarco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alejo Sarco rozegrał w barwach Sporting Gijón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Alejo Sarco – transfery
W trakcie kariery Alejo Sarco zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 950 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sporting Gijon 2026 – obecnie
-
Bayer Leverkusen 2026 – 2026
-
Borussia Mönchengladbach 2026 – 2026
-
Bayer Leverkusen 2025 – 2026
-
Velez Sarsfield 2023 – 2025
-
Club Atlético Vélez Sarsfield II 2022 – 2023

-
Velez Sarsfield U20 do 2022

Historia transferów Alejo Sarco
Pierwszy transfer Alejo Sarco w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Bayeru Leverkusen do Borussii Mönchengladbach za 150 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Alejo Sarco było przejście z Bayeru Leverkusen do Sporting Gijón w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 800 tysięcy euro.
Alejo Sarco – forma
W ostatnich 5 meczach Alejo Sarco zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Alejo Sarco 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Alejo Sarco 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Alejo Sarco?
Alejo Sarco jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.13 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.79). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alejo Sarco – zarobki
Alejo Sarco gra w Sporting Gijon na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 380 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alejo Sarco w Sporting Gijon (2025/26)
| Rocznie | 380 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 32 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Alejo Sarco – kontuzje
W trakcie kariery Alejo Sarco zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alejo Sarco
-
Uraz stopy
11.02.26 – 24.02.26 (14 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 2 mecze
-
Stan zapalny
09.06.24 – 17.06.24 (9 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 1 mecz
Czy Alejo Sarco ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alejo Sarco nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alejo Sarco to uraz stopy z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alejo Sarco – trofea
W trakcie kariery Alejo Sarco zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Alejo Sarco?
Alejo Sarco zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Velez Sarsfield — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Argentyny — 1 raz.
Alejo Sarco – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alejo Sarco wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alejo Sarco na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Alejo Sarco?
Wycena Alejo Sarco wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Alejo Sarco wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 500 tys. €.