Alex Nunes

pomocnik #24
Narodowość Australia Aktualny klub Newcastle Jets
Wiek / data ur.19 lat (22.02.2007)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył16.06.2024
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa100 tys. €

Alex Nunes jest piłkarzem występującym obecnie w Newcastle Jets. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Alex Nunes

Ocena
16.05 Newcastle Jets FC Sydney 1:1 0.0
09.05 FC Sydney Newcastle Jets 1:1 0.0
25.04 Newcastle Jets Central Coast Mariners 4:0 0.0
17.04 Melbourne Victory Newcastle Jets 2:2 6.0
02.04 Macarthur FC Newcastle Jets 3:2 6.1
Najbliższy hitowy mecz
Hwaseong Daegu FC
01.08.2026·12:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer16.06.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

100 tys. €
+50 tys. € (+100,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji

Na jakiej pozycji gra Alex Nunes?

Alex Nunes najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).

Jaka jest wartość rynkowa Alex Nunes?

Wycena 19-letniego Alex Nunes według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Alex Nunes?

Alex Nunes urodził się 22 lutego 2007 (Australia). Obecnie piłkarz ma 19 lat.