Alexandre Olliero jest piłkarzem występującym obecnie w Grenoble. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Alexandre Olliero
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alexandre Olliero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandre Olliero wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62. Alexandre Olliero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alexandre Olliero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandre Olliero rozegrał w barwach Grenoble w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alexandre Olliero
Pierwszy transfer Alexandre Olliero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Pau do Reims za 300 tysięcy euro.
Czy Alexandre Olliero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Alexandre Olliero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandre Olliero to złamanie kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 149 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Alexandre Olliero?
Alexandre Olliero najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Alexandre Olliero?
Wycena 30-letniego Alexandre Olliero według stanu na wrzesień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alexandre Olliero?
Alexandre Olliero urodził się 15 lutego 1996 w La Rochelle we Francji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Alexandre Olliero – statystyki
Szczegółowe statystyki Alexandre Olliero w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Grenoble. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alexandre Olliero vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Alexandre Olliero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandre Olliero wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62. Alexandre Olliero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alexandre Olliero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alexandre Olliero w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.7 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Alexandre Olliero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandre Olliero rozegrał w barwach Grenoble w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Alexandre Olliero – transfery
W trakcie kariery Alexandre Olliero zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Grenoble 2026 – obecnie
-
Reims 2023 – 2026
-
Pau 2021 – 2023
-
Nantes 2021 – 2021
-
Pau 2020 – 2021
-
Nantes 2018 – 2020
-
Niort 2018 – 2018
-
Nantes 2016 – 2018
-
FC Nantes B 2015 – 2016

-
Nantes U19 2013 – 2015
-
ES La Rochelle Jugend do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alexandre Olliero
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 02.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 | — | Wolny transfer |
Historia transferów Alexandre Olliero
Pierwszy transfer Alexandre Olliero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Pau do Reims za 300 tysięcy euro.
Alexandre Olliero – forma
W ostatnich 5 meczach Alexandre Olliero zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alexandre Olliero i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Grenoble
1
Dijon FCO
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Pau
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Grenoble
0
US Boulogne
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Montpellier
2
Grenoble
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Clermont
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Grenoble
1
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Annecy FC
2
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Lavallouis
0
Grenoble
3
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Grenoble
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Metz
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Dunkerque
4
Grenoble
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Reims
5
Pau
3
Ligue 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Le Mans
1
Reims
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Nancy
1
Ligue 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Reims
3
Red Star FC
2
Ligue 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Lavallouis
2
Reims
2
Ligue 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Reims
0
US Boulogne
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Guingamp
0
Reims
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Reims
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Dunkerque
1
Reims
1
Ligue 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Strasburg
2
Reims
1
Puchar Francji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Reims
0
Amiens SC
0
Ligue 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Reims
0
Ligue 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Reims
0
SC Bastia
0
Ligue 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Reims
3
Le Mans
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Clermont
0
Reims
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Reims
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Troyes
2
Reims
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Karne
|
Le Puy Foot
(0)
0
Reims
(3)
0
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Reims
2
Annecy FC
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Croix Football IC
0
Reims
4
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Red Star FC
0
Reims
0
Ligue 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Reims
4
Lavallouis
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Torcy
1
Reims
5
Puchar Francji, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Reims
2
Montpellier
0
Ligue 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
SC Bastia
1
Reims
3
Ligue 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Reims
1
Dunkerque
2
Ligue 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
US Boulogne
2
Reims
6
Ligue 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Reims
0
Troyes
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Reims
2
Ligue 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Reims
2
Grenoble
4
Ligue 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Nancy
0
Reims
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Reims
4
Clermont
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
1
Reims
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Reims
1
Le Mans
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Pau
2
Reims
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Reims
1
Guingamp
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Amiens SC
2
Reims
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Reims
0
Puchar Francji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lille
2
Reims
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Reims
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Reims
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
0
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Toulouse
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
RC Lens
0
Reims
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Strasburg
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Monaco
3
Reims
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Karne
|
Angers
(3)
1
Reims
(5)
1
Puchar Francji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Reims
0
Angers
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lyon
4
Reims
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Reims
1
Nantes
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Reims
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Karne
|
Reims
(3)
1
Monaco
(1)
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Reims
2
Nicea
4
Ligue 1, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Reims
0
Monaco
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Strasburg
0
Reims
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Reims
0
RC Lens
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Reims
1
Lyon
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Auxerre
2
Reims
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Reims
4
Montpellier
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
3
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Reims
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Reims
0
Lille
2
Ligue 1, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Reims
2
Rennes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Montpellier
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Reims
0
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Reims
2
Toulouse
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Reims
0
Nantes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Reims
1
Le Havre
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Reims
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nantes
0
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Reims
1
Monaco
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Lille
1
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Reims
1
Brest
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Clermont
1
Reims
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Strasburg
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rennes
3
Reims
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Reims
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Nicea
0
Reims
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Toulouse
3
Reims
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Lille
2
Pau
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
SC Bastia
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Pau
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Bordeaux
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Pau
1
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Pau
2
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Metz
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Lavallouis
0
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Pau
0
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Pau
0
Dijon FCO
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Guingamp
4
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Pau
0
Nimes
3
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Niort
3
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Pau
1
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Pau
2
Guingamp
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Auxerre
4
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Pau
1
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Pau
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
2
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Caen
1
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Pau
2
Dijon FCO
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Pau
2
SC Bastia
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Nimes
0
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Toulouse
2
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Pau
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Pau
3
Dunkerque
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Pau
2
Le Havre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Niort
2
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Pau
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Nancy
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Karne
|
Pau
(7)
0
Rodez Aveyron
(8)
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Pau
1
Chambly Thelle FC
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Ajaccio
4
Pau
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Pau
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Clermont
3
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Pau
1
Caen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Pau
0
Grenoble
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Pau
1
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Pau
0
Guingamp
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Pau
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Niort
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Reims
3
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Niort
4
![]()
GFC Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Chateauroux
2
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Niort
2
RC Lens
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Niort
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Niort
1
FC Lorient
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Auxerre
5
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 |
W ostatnich 5 meczach Alexandre Olliero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Alexandre Olliero 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Alexandre Olliero?
Alexandre Olliero jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.62). Jego dyspozycja słabnie.
Alexandre Olliero – zarobki
Alexandre Olliero gra w Grenoble na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alexandre Olliero w Grenoble (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alexandre Olliero w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
320 tys. € |
| 2024/25 |
|
320 tys. € |
| 2023/24 |
|
320 tys. € |
| 2022/23 |
|
200 tys. € |
| 2021/22 |
|
200 tys. € |
| 2020/21 |
|
200 tys. € |
| 2019/20 |
|
130 tys. € |
| 2018/19 |
|
90 tys. € |
| 2016/17 |
|
30 tys. € |
| 2015/16 |
|
30 tys. € |
Alexandre Olliero – kontuzje
W trakcie kariery Alexandre Olliero zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alexandre Olliero
-
Uraz przywodziciela
14.05.23 – 04.06.23 (22 dni)
Reims opuszczone: 3 mecze
-
Złamanie kostki
01.02.22 – 29.06.22 (149 dni)
Pau opuszczone: 16 meczów
Czy Alexandre Olliero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Alexandre Olliero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandre Olliero to złamanie kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 149 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alexandre Olliero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alexandre Olliero wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alexandre Olliero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alexandre Olliero
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | 30 |
|
300 tys. € |
| 25.05.2026 | 30 |
|
100 tys. € |
| 10.12.2025 | 29 |
|
150 tys. € |
| 02.06.2025 | 29 |
|
200 tys. € |
| 09.12.2024 | 28 |
|
300 tys. € |
| 02.06.2024 | 28 |
|
400 tys. € |
| 17.12.2023 | 27 |
|
500 tys. € |
| 26.06.2023 | 27 |
|
600 tys. € |
| 27.10.2022 | 26 |
|
700 tys. € |
| 01.06.2022 | 26 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2021 | 25 |
|
600 tys. € |
| 24.06.2021 | 25 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 18.12.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2019 | 23 |
|
400 tys. € |
| 16.12.2018 | 22 |
|
400 tys. € |
| 15.05.2018 | 22 | 400 tys. € | |
| 31.05.2017 | 21 |
|
150 tys. € |
| 15.01.2017 | 20 |
|
150 tys. € |
| 07.08.2016 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alexandre Olliero?
Wycena Alexandre Olliero wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Alexandre Olliero wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.