Alexis Sanchez jest piłkarzem występującym obecnie w CF Montreal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Alexis Sanchez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alexis Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Alexis Sanchez wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 16,0%. Alexis Sanchez oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alexis Sanchez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alexis Sanchez rozegrał w barwach Sevilli w La Lidze 31 meczów, a w barwach CF Montreal w Canadian Championship 3 mecze, w MLS 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 2 224 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alexis Sanchez
Pierwszy transfer Alexis Sanchez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2006 roku, gdy przeniósł się z Cobreloa do Udinese za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexis Sanchez było przejście z Barcelony do Arsenalu w 2014 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 42,5 miliona euro.
Czy Alexis Sanchez ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Alexis Sanchez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexis Sanchez to uraz łydki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 112 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alexis Sanchez?
Alexis Sanchez ma na koncie 24 trofea — 22 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Tarcza Wspólnoty — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Barceloną — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Alexis Sanchez?
Alexis Sanchez najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Alexis Sanchez?
Wycena 37-letniego Alexis Sanchez według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 70 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alexis Sanchez?
Alexis Sanchez urodził się 19 grudnia 1988 w Tocopilla w Chile. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Alexis Sanchez – statystyki
Szczegółowe statystyki Alexis Sanchez w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CF Montreal oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alexis Sanchez
Alexis Sanchez vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Alexis Sanchez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alexis Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Alexis Sanchez wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 16,0%. Alexis Sanchez oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Alexis Sanchez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alexis Sanchez w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Alexis Sanchez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
MLS, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
29 Paź
Koniec
|
MLS, 32. kolejka
|
4:0 | 27' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
MLS, 31. kolejka
|
0:2 | 79' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Canadian Championship, finał
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
MLS, 30. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
15 Paź
Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
0:3 | 81' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
2:1 | 72' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
0:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Canadian Championship, półfinał
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Alexis Sanchez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alexis Sanchez rozegrał w barwach Sevilli w La Lidze 31 meczów, a w barwach CF Montreal w Canadian Championship 3 mecze, w MLS 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 2 224 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Alexis Sanchez – transfery
W trakcie kariery Alexis Sanchez zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 106,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CF Montreal 2026 – obecnie
-
Sevilla 2025 – 2026
-
Udinese 2024 – 2025
-
Inter Mediolan 2023 – 2024
-
Olympique Marsylia 2022 – 2023
-
Inter Mediolan 2020 – 2022
-
Manchester United 2020 – 2020
-
Inter Mediolan 2019 – 2020
-
Manchester United 2018 – 2019
-
Arsenal 2014 – 2018
-
Barcelona 2011 – 2014
-
Udinese 2008 – 2011
-
River Plate 2007 – 2008
-
Udinese 2007 – 2007
-
Colo Colo 2006 – 2007
-
Udinese 2006 – 2006
-
Cobreloa 2004 – 2006
-
CD Cobreloa U21 do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alexis Sanchez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 10.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 09.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 25.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 09.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 28.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 21.01.2018 |
|
34 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 09.07.2014 |
|
42,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 20.07.2011 |
|
26 mln € | Transfer definitywny |
| 2008/09 | 29.06.2008 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2007/08 | 14.08.2007 |
|
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2007/08 | 29.06.2007 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2006/07 | 10.07.2006 |
|
150 tys. € | Wypożyczenie |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2004/05 | 31.12.2004 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Alexis Sanchez
Pierwszy transfer Alexis Sanchez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2006 roku, gdy przeniósł się z Cobreloa do Udinese za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexis Sanchez było przejście z Barcelony do Arsenalu w 2014 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 42,5 miliona euro.
Alexis Sanchez – forma
W ostatnich 5 meczach Alexis Sanchez zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alexis Sanchez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
New York City FC
1
CF Montreal
1
MLS, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Charlotte
4
CF Montreal
0
MLS, 32. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
CF Montreal
0
Nashville SC
2
MLS, 31. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
CF Montreal
(2)
1
Forge
(4)
1
Canadian Championship, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Seattle Sounders
1
CF Montreal
1
MLS, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
CF Montreal
0
Atlanta United
3
MLS, 29. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Toronto FC
2
CF Montreal
1
MLS, 28. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
CF Montreal
3
FC Cincinnati
1
MLS, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
CF Montreal
0
Columbus Crew
2
MLS, 26. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
CF Montreal
2
Vancouver Whitecaps
1
Canadian Championship, półfinał
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Colorado Rapids
1
CF Montreal
0
MLS, 25. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
CF Montreal
1
Charlotte
2
MLS, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Philadelphia Union
2
CF Montreal
0
MLS, 23. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
CF Montreal
1
Canadian Championship, półfinał
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Inter Miami
7
CF Montreal
1
MLS, 22. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
CF Montreal
2
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 21. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Columbus Crew
1
CF Montreal
2
MLS, 20. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga, 37. kolejka
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
1
La Liga, 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga, 31. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sevilla
0
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
2
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
1
La Liga, 25. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
1
La Liga, 23. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Sevilla
1
La Liga, 22. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Levante
3
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Sevilla
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
4
Real Oviedo
0
La Liga, 16. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga, 15. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Sevilla
1
La Liga, 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
3
La Liga, 9. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sevilla
4
Barcelona
1
La Liga, 8. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
35'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga, 5. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Boliwia
2
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 16. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Chile
0
Argentyna
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 15. runda
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Udinese
2
Fiorentina
3
Serie A, 38. kolejka
|
52'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Juventus
2
Udinese
0
Serie A, 37. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Udinese
1
Monza
2
Serie A, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Cagliari
1
Udinese
2
Serie A, 35. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Udinese
0
Bologna FC 1909
0
Serie A, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Torino
2
Udinese
0
Serie A, 33. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Udinese
0
Hellas Verona
1
Serie A, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Lazio
1
Udinese
1
Serie A, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Udinese
1
Parma
0
Serie A, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Lecce
0
Udinese
1
Serie A, 26. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Udinese
3
Empoli
0
Serie A, 25. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Napoli
1
Udinese
1
Serie A, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Udinese
3
Venezia
2
Serie A, 23. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Udinese
1
AS Roma
2
Serie A, 22. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Como
4
Udinese
1
Serie A, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Udinese
0
Atalanta
0
Serie A, 20. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Hellas Verona
0
Udinese
0
Serie A, 19. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Udinese
2
Torino
2
Serie A, 18. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Fiorentina
1
Udinese
2
Serie A, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Udinese
0
Puchar Włoch
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Udinese
1
Napoli
3
Serie A, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Chile
3
Paragwaj
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Frosinone
0
Inter Mediolan
5
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Torino
0
Serie A
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Cagliari
2
Serie A
|
76'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Udinese
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Empoli
0
Serie A
|
13'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Albania
0
Chile
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Napoli
1
Serie A
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Karne
|
Atletico Madryt
(3)
2
Inter Mediolan
(2)
1
Liga Mistrzów
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Genoa FC
1
Serie A
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Atalanta
0
Serie A
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Salernitana
0
Serie A
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
4
Serie A
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Fiorentina
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Genoa FC
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lecce
0
Serie A
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Real Sociedad
0
Liga Mistrzów
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
SL Benfica
3
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ekwador
1
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 6. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chile
0
Paragwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Frosinone
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Atalanta
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AS Roma
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Torino
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Wenezuela
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Chile
2
Peru
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bologna FC 1909
2
Serie A
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
Serie A
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Chile
0
Kolumbia
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Chile
5
Dominikana
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Słowacja
0
Chile
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lyon
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Tottenham
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Strasburg
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting CP
0
Olympique Marsylia
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Sporting CP
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Katar
2
Chile
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Rennes
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Sampdoria
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
AS Roma
1
Serie A
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Chile
0
Urugwaj
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Fiorentina
1
Serie A
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Torino
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Liverpool
0
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
5
Salernitana
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Liverpool
2
Liga Mistrzów
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Napoli
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AC Milan
2
Serie A
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Boliwia
2
Chile
3
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Chile
1
Argentyna
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Venezia
1
Serie A
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Atalanta
0
Inter Mediolan
0
Serie A
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Sty
Dogryw.
|
Inter Mediolan
2
Juventus
1
Superpuchar Włoch
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lazio
1
Serie A
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Salernitana
0
Inter Mediolan
5
Serie A
|
56'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chile
0
Ekwador
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Paragwaj
0
Chile
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
AC Milan
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
1
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
9'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Udinese
0
Serie A
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Chile
3
Wenezuela
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Peru
2
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Real Madryt
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Chile
1
Boliwia
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Argentyna
1
Chile
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Napoli
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Cagliari
0
Serie A
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Sassuolo
1
Serie A
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Genoa FC
0
Serie A
|
14'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fiorentina
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Juventus
2
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Benevento
0
Serie A
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
AC Milan
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
6
FC Crotone
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cagliari
1
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów
|
15'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Real Madryt
2
Liga Mistrzów
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Torino
2
Serie A
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Wenezuela
2
Chile
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Chile
2
Peru
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Madryt
3
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chile
2
Kolumbia
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Fiorentina
3
Serie A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bayer Leverkusen
1
Liga Europy
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Napoli
0
Serie A
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Genoa FC
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
26'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Fiorentina
0
Serie A
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Spal
0
Inter Mediolan
4
Serie A
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Hellas Verona
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
0
Inter Mediolan
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Napoli
1
Puchar Włoch
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Fiorentina
1
Puchar Włoch
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Cagliari
1
Serie A
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Lecce
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
1
Inter Mediolan
3
Serie A
|
46'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Udinese
0
Serie A
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Manchester United
1
Premier League
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Chelsea
1
Premier League
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
Manchester City
2
Premier League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Barcelona
3
Manchester United
0
Liga Mistrzów
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Manchester United
3
Southampton
2
Premier League
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
1
Manchester United
3
Premier League
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Manchester United
0
Liverpool
0
Premier League
|
47'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Chelsea
0
Manchester United
2
FA Cup (Anglia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Manchester United
0
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Fulham
0
Manchester United
3
Premier League
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Leicester City
0
Manchester United
1
Premier League
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Arsenal
1
Manchester United
3
FA Cup (Anglia)
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Manchester United
2
Reading
0
FA Cup (Anglia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Newcastle United
0
Manchester United
2
Premier League
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Manchester United
0
Crystal Palace
0
Premier League
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Manchester United
2
Premier League
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Chelsea
2
Manchester United
2
Premier League
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Manchester United
3
Newcastle United
2
Premier League
|
23'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Manchester United
0
Valencia
0
Liga Mistrzów
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Manchester United
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Watford
1
Manchester United
2
Premier League
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Burnley
0
Manchester United
2
Premier League
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Manchester United
0
Tottenham
3
Premier League
|
35'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Manchester United
2
Leicester City
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Manchester United
1
Watford
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
West Bromwich Albion
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Swansea City
0
Premier League
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Liverpool
1
Premier League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
2
Manchester United
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Sevilla
0
Manchester United
0
Liga Mistrzów
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Newcastle United
1
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Tottenham
2
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
2
Arsenal
3
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Arsenal
1
Newcastle United
0
Premier League
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Southampton
1
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Arsenal
5
Huddersfield Town
0
Premier League
|
73'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Manchester City
3
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Arsenal
2
Swansea City
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Arsenal
2
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
83'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Arsenal
3
AFC Bournemouth
0
Premier League
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Liverpool
4
Arsenal
0
Premier League
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Arsenal
2
Sunderland
0
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Southampton
0
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Arsenal
1
Leicester City
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Arsenal
2
Manchester City
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Arsenal
2
Hull City
0
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Chelsea
3
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Swansea City
0
Arsenal
4
Premier League
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Arsenal
2
Crystal Palace
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
West Ham United
1
Arsenal
5
Premier League
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 10.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Arsenal
3
AFC Bournemouth
1
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.8 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Manchester United
1
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sunderland
1
Arsenal
4
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Burnley
0
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
9 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Arsenal
2
Southampton
1
Premier League
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Arsenal
3
Liverpool
4
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Arsenal
4
Aston Villa
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Arsenal
2
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
86'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Arsenal
1
Crystal Palace
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
West Ham United
3
Arsenal
3
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Tottenham
2
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Arsenal
2
Premier League
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Arsenal
0
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Norwich City
1
Arsenal
1
Premier League
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
West Bromwich Albion
2
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Swansea City
0
Arsenal
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Leicester City
2
Arsenal
5
Premier League
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 10.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Arsenal
2
Stoke City
0
Premier League
|
84'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Newcastle United
0
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Arsenal
4
West Bromwich Albion
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Arsenal
0
Sunderland
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Manchester United
1
Arsenal
1
Premier League
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Arsenal
0
Chelsea
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Arsenal
4
Liverpool
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 |
W ostatnich 5 meczach Alexis Sanchez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30.
W ostatnich 10 meczach Alexis Sanchez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36.
W jakiej formie jest Alexis Sanchez?
Alexis Sanchez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.94). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alexis Sanchez – zarobki
Alexis Sanchez gra w CF Montreal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alexis Sanchez w CF Montreal (2025/26)
| Rocznie | 3,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 261 tys. € |
| Tygodniowo | 60 tys. € |
| Dziennie | 9 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alexis Sanchez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,1 mln € |
| 2024/25 |
|
2,8 mln € |
| 2023/24 |
|
4,6 mln € |
| 2022/23 |
|
6 mln € |
| 2022/23 |
|
6 mln € |
| 2021/22 |
|
9 mln € |
| 2020/21 |
|
9 mln € |
| 2019/20 |
|
6,4 mln € |
| 2018/19 |
|
21,8 mln € |
| 2017/18 |
|
21,8 mln € |
| 2016/17 |
|
8,7 mln € |
| 2015/16 |
|
8,7 mln € |
| 2014/15 |
|
8,7 mln € |
| 2013/14 |
|
7,8 mln € |
| 2010/11 |
|
1,3 mln € |
| 2009/10 |
|
740 tys. € |
Alexis Sanchez – kontuzje
W trakcie kariery Alexis Sanchez zanotował 34 kontuzje, przez które opuścił łącznie 154 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alexis Sanchez
-
Uraz
15.01.26 – 24.01.26 (10 dni)
Sevilla opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
23.10.25 – 20.11.25 (29 dni)
Sevilla opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łydki
17.03.25 – 20.04.25 (35 dni)
Udinese opuszczone: 5 meczów
-
Uraz łydki
20.08.24 – 09.12.24 (112 dni)
Udinese opuszczone: 21 meczów
-
Braki w przygotowaniu
10.08.24 – 19.08.24 (10 dni)
Udinese opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.12.23 – 22.12.23 (8 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
22.11.23 – 27.11.23 (6 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
04.09.23 – 09.09.23 (6 dni)
Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
16.11.21 – 29.11.21 (14 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
02.08.21 – 11.09.21 (41 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 5 meczów
-
Uraz łydki
11.06.21 – 29.06.21 (19 dni)
Chile opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
11.05.21 – 22.05.21 (12 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
13.12.20 – 27.12.20 (15 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
21.10.20 – 01.11.20 (12 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
12.10.19 – 04.01.20 (85 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 15 meczów
-
Uraz kostki
04.05.19 – 09.06.19 (37 dni)
Manchester United opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
01.03.19 – 13.04.19 (44 dni)
Manchester United opuszczone: 9 meczów
-
Problemy z udem
04.01.19 – 17.01.19 (14 dni)
Manchester United opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.11.18 – 30.12.18 (33 dni)
Manchester United opuszczone: 8 meczów
-
Uraz pachwiny
20.10.18 – 26.10.18 (7 dni)
Manchester United opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
16.08.18 – 25.08.18 (10 dni)
Manchester United opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia brzucha
05.08.17 – 19.08.17 (15 dni)
Arsenal opuszczone: 3 mecze
- Uraz 26.07.17 – 31.07.17 (6 dni)
-
Problemy z udem
07.11.16 – 13.11.16 (7 dni)
Chile opuszczone: 1 mecz
- Uraz kostki 26.06.16 – 07.08.16 (43 dni)
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
29.11.15 – 21.01.16 (54 dni)
Arsenal opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
14.11.12 – 05.12.12 (22 dni)
Barcelona opuszczone: 6 meczów
-
Uraz przywodziciela
04.03.12 – 14.03.12 (11 dni)
Barcelona opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
10.09.11 – 03.11.11 (55 dni)
Barcelona opuszczone: 13 meczów
- Problemy z udem 16.08.11 – 23.08.11 (8 dni)
-
Zerwanie więzadła kostki
23.09.07 – 03.12.07 (72 dni)
River Plate opuszczone: 17 meczów
-
Uraz barku
12.05.07 – 25.05.07 (14 dni)
Colo Colo opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
18.04.07 – 26.04.07 (9 dni)
Colo Colo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
02.09.06 – 01.10.06 (30 dni)
Colo Colo opuszczone: 5 meczów
Czy Alexis Sanchez ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Alexis Sanchez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexis Sanchez to uraz łydki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 112 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alexis Sanchez – trofea
W trakcie kariery Alexis Sanchez zdobył 24 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alexis Sanchez
Jakie trofea zdobył Alexis Sanchez?
Alexis Sanchez zdobył w karierze 24 trofea — 22 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Barcelonie — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Tarcza Wspólnoty — 3 razy.
Alexis Sanchez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alexis Sanchez wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alexis Sanchez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alexis Sanchez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | 37 |
|
1 mln € |
| 04.06.2026 | 37 |
|
1,2 mln € |
| 11.12.2025 | 36 |
|
1,4 mln € |
| 16.06.2025 | 36 |
|
1,5 mln € |
| 17.12.2024 | 35 |
|
2 mln € |
| 04.06.2024 | 35 |
|
2,5 mln € |
| 19.12.2023 | 35 |
|
2,5 mln € |
| 26.06.2023 | 34 |
|
4 mln € |
| 01.11.2022 | 33 |
|
4,5 mln € |
| 06.06.2022 | 33 |
|
3,5 mln € |
| 27.12.2021 | 33 |
|
3,5 mln € |
| 13.10.2021 | 32 |
|
5 mln € |
| 02.06.2021 | 32 |
|
7,5 mln € |
| 28.12.2020 | 32 |
|
10 mln € |
| 24.08.2020 | 31 |
|
16 mln € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
16 mln € |
| 02.03.2020 | 31 |
|
20 mln € |
| 11.12.2019 | 30 |
|
25 mln € |
| 12.06.2019 | 30 |
|
35 mln € |
| 18.12.2018 | 30 |
|
45 mln € |
| 16.10.2018 | 29 |
|
55 mln € |
| 27.05.2018 | 29 |
|
70 mln € |
| 01.01.2018 | 29 |
|
70 mln € |
| 27.06.2017 | 28 |
|
65 mln € |
| 19.02.2017 | 28 |
|
65 mln € |
| 31.07.2016 | 27 |
|
55 mln € |
| 08.02.2016 | 27 |
|
55 mln € |
| 30.06.2015 | 26 |
|
55 mln € |
| 11.02.2015 | 26 |
|
45 mln € |
| 11.08.2014 | 25 |
|
38 mln € |
| 22.01.2014 | 25 |
|
30 mln € |
| 11.06.2013 | 24 |
|
26 mln € |
| 06.03.2013 | 24 |
|
25 mln € |
| 09.01.2013 | 24 |
|
28 mln € |
| 06.08.2012 | 23 |
|
38 mln € |
| 13.04.2012 | 23 |
|
30 mln € |
| 02.02.2012 | 23 |
|
28 mln € |
| 28.07.2011 | 22 |
|
26 mln € |
| 20.06.2011 | 22 |
|
25 mln € |
| 17.03.2011 | 22 |
|
18,5 mln € |
| 09.01.2011 | 22 |
|
13,5 mln € |
| 31.07.2010 | 21 |
|
9,5 mln € |
| 08.05.2010 | 21 |
|
8 mln € |
| 26.01.2010 | 21 |
|
7 mln € |
| 05.08.2009 | 20 |
|
6,5 mln € |
| 03.07.2008 | 19 |
|
3,8 mln € |
| 30.03.2008 | 19 |
|
3,4 mln € |
| 23.09.2007 | 18 |
|
2,8 mln € |
| 28.12.2006 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alexis Sanchez?
Wycena Alexis Sanchez wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Alexis Sanchez wyceniano na 70 mln €, a najniżej na 50 tys. €.