Ander Cantero jest piłkarzem występującym obecnie w Burgos CF. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Ander Cantero
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ander Cantero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ander Cantero wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.90. Ander Cantero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ander Cantero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ander Cantero rozegrał w barwach Burgos CF w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ander Cantero
Pierwszy transfer Ander Cantero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Lugo do Eibaru za 500 tysięcy euro.
Ile zarabia Ander Cantero?
Na podstawie kontraktu z Burgos CF, Ander Cantero otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Cantero w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jakie trofea zdobył Ander Cantero?
Ander Cantero ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Ander Cantero?
Ander Cantero najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Ander Cantero?
Wycena 31-letniego Ander Cantero według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Ander Cantero?
Ander Cantero urodził się 9 stycznia 1995 w Rotxapea w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Ander Cantero – statystyki
Szczegółowe statystyki Ander Cantero w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Burgos CF. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ander Cantero vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ander Cantero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ander Cantero wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.90. Ander Cantero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ander Cantero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ander Cantero w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 8.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.0 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Ander Cantero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ander Cantero rozegrał w barwach Burgos CF w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Ander Cantero – transfery
W trakcie kariery Ander Cantero zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Burgos CF 2024 – obecnie
-
Racing Ferrol 2023 – 2024
-
Eibar 2021 – 2023
-
Lugo 2019 – 2021
-
Villarreal B 2019 – 2019
-
Rayo Majadahonda 2018 – 2019
-
Villarreal B 2015 – 2018
-
Osasuna B 2015 – 2015
-
Real Madrid C (- 2015) 2015 – 2015

-
Osasuna B 2015 – 2015
-
Zamora 2014 – 2015
-
Osasuna B 2012 – 2014
-
CA Osasuna U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Ander Cantero
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 06.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 08.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 24.07.2021 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 08.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 05.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 02.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 29.01.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 28.01.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 11.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ander Cantero
Pierwszy transfer Ander Cantero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Lugo do Eibaru za 500 tysięcy euro.
Ander Cantero – forma
W ostatnich 5 meczach Ander Cantero zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,86. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Ander Cantero i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Burgos CF
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Laredo
2
Burgos CF
4
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Burgos CF
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Sabadell
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Granada
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Eldense
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
3
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Burgos CF
2
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Burgos CF
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Burgos CF
1
FC Andorra
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Granada
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Almeria
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
3
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Burgos CF
4
Cordoba CF
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Burgos CF
2
Mirandes
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Cadiz
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Burgos CF
2
Leganes
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Malaga
3
Burgos CF
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Burgos CF
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Burgos CF
3
Getafe
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Albacete
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Racing Santander
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Mirandes
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Dogryw.
|
Atlético Tordesillas
1
Burgos CF
2
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
1
Burgos CF
3
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Real Valladolid
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Malaga
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Granada
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
3
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Andorra
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Burgos CF
5
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Burgos CF
2
Levante
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Burgos CF
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Elche
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Cadiz
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eldense
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Burgos CF
3
Almeria
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cartagena
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Burgos CF
1
Albacete
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
CD Castellón
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Burgos CF
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Granada
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Tenerife
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Cadiz
1
Burgos CF
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eldense
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Marbella
1
Burgos CF
0
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Levante
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Elche
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Mirandes
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Granada
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
CD Castellón
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Burgos CF
3
Cartagena
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Elche
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Levante
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Espanyol
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Villarreal B
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Elche
0
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Eibar
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ponferradina
0
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ibiza Islas Pitiusas
1
Eibar
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
2
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Eibar
4
Granada
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Ponferradina
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal B
2
Eibar
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Tenerife
1
Eibar
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eibar
4
Girona
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
2
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Eibar
3
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Burgos CF
0
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
0
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lugo
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Lugo
0
CD Castellón
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Girona
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Lugo
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sabadell
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Las Palmas
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Almeria
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Lugo
1
La Liga 2
|
103'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Osasuna
3
Rayo Majadahonda
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Rayo Majadahonda
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Ander Cantero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.31, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.86.
W ostatnich 10 meczach Ander Cantero 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.89.
W jakiej formie jest Ander Cantero?
Ander Cantero jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.86 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.90). Jego dyspozycja rośnie.
Ander Cantero – zarobki
Ander Cantero gra w Burgos CF na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ander Cantero w Burgos CF (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Ander Cantero w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
520 tys. € |
| 2022/23 |
|
750 tys. € |
| 2021/22 |
|
750 tys. € |
| 2020/21 |
|
80 tys. € |
| 2019/20 |
|
90 tys. € |
| 2017/18 |
|
90 tys. € |
| 2013/14 |
|
30 tys. € |
Ile zarabia Ander Cantero?
Na podstawie kontraktu z Burgos CF, Ander Cantero otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Cantero w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Ander Cantero – trofea
W trakcie kariery Ander Cantero zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Ander Cantero
Jakie trofea zdobył Ander Cantero?
Ander Cantero zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Villarreal B — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Premier League International Cup — 1 raz.
Ander Cantero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ander Cantero wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ander Cantero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ander Cantero
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 31 |
|
1 mln € |
| 29.12.2025 | 30 |
|
1 mln € |
| 23.06.2025 | 30 |
|
1 mln € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
1 mln € |
| 23.06.2024 | 29 |
|
1 mln € |
| 25.03.2024 | 29 |
|
1 mln € |
| 19.12.2023 | 28 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 28 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2022 | 27 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2022 | 27 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
800 tys. € |
| 12.10.2021 | 26 |
|
1 mln € |
| 23.06.2021 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.01.2021 | 25 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2020 | 25 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2019 | 24 |
|
300 tys. € |
| 18.02.2019 | 24 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2018 | 23 |
|
300 tys. € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
300 tys. € |
| 04.06.2017 | 22 |
|
300 tys. € |
| 01.02.2017 | 22 |
|
250 tys. € |
| 26.10.2016 | 21 |
|
200 tys. € |
| 31.07.2016 | 21 |
|
50 tys. € |
| 14.07.2015 | 20 |
|
0 € |
| 06.03.2014 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ander Cantero?
Wycena Ander Cantero wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Ander Cantero wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 0 €.