Andy Tod

napastnik #26
Narodowość Szkocja Aktualny klub Dunfermline
Wiek / data ur.20 lat (26.02.2006)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.

Andrew Tod jest piłkarzem występującym obecnie w Dunfermline. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Liczby Andy Tod w Scottish League Cup 2026
Mecze
4
Bramki
4
Asysty
1
Minuty
329'
Średnia ocena
8.02
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Andy Tod

Ocena
26.07 St Mirren Dunfermline 0:1 6.6
21.07 Dunfermline Cove Rangers 5:0 10.0
14.07 Dunfermline Dumbarton 4:1 9.2
11.07 East Kilbride Dunfermline 3:0 6.3
23.05 Celtic Dunfermline 3:1 6.3
Najbliższy mecz Andy Tod
Inverness CT Dunfermline
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

8,02
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana

Jakie statystyki ma Andy Tod w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Andy Tod wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 8.02, a skuteczność strzałów to 22,2%. Andy Tod oddaje średnio 4,5 strzału na mecz, z czego 2,8 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Andy Tod w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Andy Tod rozegrał w barwach Dunfermline w Scottish League Cup 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Szkocja U21. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 527 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.

Kiedy urodził się Andy Tod?

Andy Tod urodził się 26 lutego 2006 w Perth (Szkocja). Obecnie piłkarz ma 20 lat.