Antonin Cartillier jest piłkarzem występującym obecnie w Rodez Aveyron. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Antonin Cartillier
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Antonin Cartillier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonin Cartillier wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.35, a skuteczność strzałów to 8,3%. Antonin Cartillier oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Antonin Cartillier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonin Cartillier rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 820 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Antonin Cartillier?
Antonin Cartillier najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Antonin Cartillier?
Wycena 22-letniego Antonin Cartillier według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Antonin Cartillier?
Antonin Cartillier urodził się 23 czerwca 2004 we Francji. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Antonin Cartillier – statystyki
Szczegółowe statystyki Antonin Cartillier w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rodez Aveyron. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Antonin Cartillier vs. inni
Jakie statystyki ma Antonin Cartillier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonin Cartillier wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.35, a skuteczność strzałów to 8,3%. Antonin Cartillier oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Antonin Cartillier – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Antonin Cartillier w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
0:3 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
0:1 | 87' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
4:1 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
2:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
2:0 | 79' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Antonin Cartillier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonin Cartillier rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 820 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Antonin Cartillier – transfery
W trakcie kariery Antonin Cartillier zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rodez Aveyron 2026 – obecnie
-
FC Rouen 2025 – 2026
-
US Orléans 2024 – 2025
-
Monaco U21 2024 – 2024

-
Brest 2024 – 2024
-
Monaco U21 2022 – 2024

-
Monaco U19 2021 – 2022
-
Monaco U17 2019 – 2021

-
Blois Football 41 Jugend do 2019

Antonin Cartillier – forma
W ostatnich 5 meczach Antonin Cartillier zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Antonin Cartillier 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Antonin Cartillier 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.27 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Antonin Cartillier?
Antonin Cartillier jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.35). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Antonin Cartillier – zarobki
Antonin Cartillier gra w Rodez Aveyron na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 116 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Antonin Cartillier w Rodez Aveyron (2023/24)
| Rocznie | 116 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 317 € |
Antonin Cartillier – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Antonin Cartillier wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Antonin Cartillier na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Antonin Cartillier?
Wycena Antonin Cartillier wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Antonin Cartillier wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.