Arman Taranis jest piłkarzem występującym obecnie w Degerfors IF. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Arman Taranis
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Arman Taranis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Arman Taranis wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 11,1%. Arman Taranis oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Arman Taranis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arman Taranis rozegrał w barwach Degerfors IF w Pucharze Szwecji 1 mecz, w Allsvenskan 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 191 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Arman Taranis?
Na podstawie kontraktu z Degerfors IF, Arman Taranis otrzymuje 93,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 7,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Taranis w listopadzie 2026 to 1,8 tysiąca euro, a dziennie około 256 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Czy Arman Taranis ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Arman Taranis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arman Taranis to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Arman Taranis?
Arman Taranis najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Arman Taranis?
Wycena 25-letniego Arman Taranis według stanu na listopad 2025 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Arman Taranis?
Arman Taranis urodził się 30 lipca 2001 w w Danii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Arman Taranis – statystyki
Szczegółowe statystyki Arman Taranis w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Degerfors IF. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Arman Taranis vs. inni
Jakie statystyki ma Arman Taranis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Arman Taranis wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 11,1%. Arman Taranis oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Arman Taranis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Arman Taranis w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | ||||
|
28 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
4:0 | 35' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
1:2 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
1:1 | 77' | 1 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:1 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
2:0 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
2:0 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 19. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 18. kolejka
|
2:0 | 82' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Arman Taranis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arman Taranis rozegrał w barwach Degerfors IF w Pucharze Szwecji 1 mecz, w Allsvenskan 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 191 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Arman Taranis – transfery
W trakcie kariery Arman Taranis zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Degerfors IF 2025 – obecnie
-
Roskilde 2024 – 2025
-
Herning Fremad 2023 – 2024

-
Ringkøbing 2021 – 2023
-
Burnley U23 2020 – 2021

-
Sonderjyske U19 2018 – 2020

-
Sönderjyske Youth 2016 – 2018

-
FC Midtjylland Youth do 2016

Arman Taranis – forma
W ostatnich 5 meczach Arman Taranis zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Arman Taranis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67.
W ostatnich 10 meczach Arman Taranis 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61.
W jakiej formie jest Arman Taranis?
Arman Taranis jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.89). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Arman Taranis – zarobki
Arman Taranis gra w Degerfors IF na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 93 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Arman Taranis w Degerfors IF (2026)
| Rocznie | 93 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 256 € |
Ile zarabia Arman Taranis?
Na podstawie kontraktu z Degerfors IF, Arman Taranis otrzymuje 93,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 7,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Taranis w listopadzie 2026 to 1,8 tysiąca euro, a dziennie około 256 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Arman Taranis – kontuzje
W trakcie kariery Arman Taranis zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Arman Taranis
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.04.25 – 24.04.25 (11 dni)
Roskilde opuszczone: 2 mecze
Czy Arman Taranis ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Arman Taranis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arman Taranis to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Arman Taranis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Arman Taranis wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Arman Taranis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Arman Taranis?
Wycena Arman Taranis wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Arman Taranis wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 0 €.