Ayoub Mouloua jest piłkarzem występującym obecnie w Aberdeen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ayoub Mouloua
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
18:30
|
Rangers
1
Aberdeen
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Scottish League Cup, półfinał | |||||||
|
28 Paź
20:45
|
Aberdeen
0
Falkirk
1
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Scottish Premiership, 11. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Dundee United
3
Aberdeen
2
|
65' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Scottish Premiership, 10. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Ayoub Mouloua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ayoub Mouloua wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 20,0%. Ayoub Mouloua oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ayoub Mouloua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ayoub Mouloua rozegrał w barwach Aberdeen w Scottish Premiership 11 meczów, w Scottish League Cup 7 meczów, a w barwach Aberdeen U21 w Scottish Challenge Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 578 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Ayoub Mouloua?
Ayoub Mouloua ma na koncie 2 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Ayoub Mouloua?
Ayoub Mouloua najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Ayoub Mouloua?
Wycena 24-letniego Ayoub Mouloua według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ayoub Mouloua?
Ayoub Mouloua urodził się 30 września 2002 w Maroku. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Ayoub Mouloua - statystyki
Szczegółowe statystyki Ayoub Mouloua w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Aberdeen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ayoub Mouloua
Ayoub Mouloua vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ayoub Mouloua
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ayoub Mouloua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ayoub Mouloua wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 20,0%. Ayoub Mouloua oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ayoub Mouloua - transfery
W trakcie kariery Ayoub Mouloua zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aberdeen 2026 – obecnie
-
FUS Rabat 2024 – 2026
-
FUS Rabat Espoirs 2021 – 2024

-
FUS Rabat U19 2018 – 2021

-
FUS Rabat Youth do 2018

Ayoub Mouloua - forma
W ostatnich 5 meczach Ayoub Mouloua zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ayoub Mouloua 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (6.27).
W ostatnich 10 meczach Ayoub Mouloua 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.27).
W jakiej formie jest Ayoub Mouloua?
Ayoub Mouloua jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.69). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Ayoub Mouloua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ayoub Mouloua rozegrał w barwach Aberdeen w Scottish Premiership 11 meczów, w Scottish League Cup 7 meczów, a w barwach Aberdeen U21 w Scottish Challenge Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 578 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Ayoub Mouloua - trofea
W trakcie kariery Ayoub Mouloua zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ayoub Mouloua?
Ayoub Mouloua zdobył w karierze 2 trofea — 1 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Maroku — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Ayoub Mouloua - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ayoub Mouloua wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ayoub Mouloua na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ayoub Mouloua?
Wycena Ayoub Mouloua wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Ayoub Mouloua wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 10 tys. €.