Forma w lidze
Heart Of Midlothian w tabeli
3. miejsce / 16 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
13:2 bramki
3,25 gola/mecz
4 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hearts
Wartość drużyny: 17,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Portugalia | 26 | napastnik | 8 | 6 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Szkocja | 25 | napastnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,10 średnia ocena | Irlandia | 25 | pomocnik | 6 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Holandia | 24 | bramkarz | 8 | 1,5 mln € |
Skład i oceny Hearts w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 56' C. Miller → S. Kerjota
- 56' Eduardo Ageu → O. Mcentee
- 73' J. Wilson → J. Williams
- 74' Claudio Rafael Soares Braga → S. Guendouz
- 82' J. Mcpake → S. Findlay
Heart Of Midlothian w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 21 |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 19 |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 16 |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 13 |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 11 |
Wyniki Hearts
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Heart Of Midlothian
5
St Mirren
0
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Kilmarnock
1
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Falkirk
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
Terminarz Hearts
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 21:00
|
Heart Of Midlothian
Nordsjælland
Liga Konferencji, 1. runda
|
|
|
18 Paź 16:00
|
Celtic
Heart Of Midlothian
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
|
|
22 Paź 18:45
|
Trabzonspor
Heart Of Midlothian
Liga Konferencji, 2. runda
|
Ostatnie transfery Hearts
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kostaryka |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Szwajcaria |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Sierra Leone |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Wyspy Owcze |
|
za darmo |
Heart Of Midlothian to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Premiership. Swoim domowym obiektem jest Tynecastle Park, który może pomieścić 20 099 widzów. Zespół prowadzi Wouter Vrancken. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 17,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Liga Konferencji,w Liga Europy orazw Scottish League Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Heart Of Midlothian?
Klub piłkarski Heart Of Midlothian zdobył w swojej historii 19 trofeów — 19 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Szkocji oraz Puchar Ligi Szkockiej. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Szkocji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Heart Of Midlothian w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hearts trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 115 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 1,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jerome Williams z Rhode Island za 115 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Alexandros Kyziridis do Yeni Çorumsporu za 1,9 mln €.
Które miejsce zajmuje Heart Of Midlothian w tabeli Scottish Premiership?
Heart Of Midlothian zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 16 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 5 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Hearts?
W wyjściowym ustawieniu Hearts między słupkami staje B. Reus, a linię obrony najczęściej tworzą J. Altena, S. Findlay, J. Mccart oraz H. Milne. W środku pola grają T. Magnusson, C. Miller, Claudio Rafael Soares Braga, L. Mendy oraz J. Mcpake, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Wilson. Trener Wouter Vrancken ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Kiedy Heart Of Midlothian gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hearts to spotkanie z Nordsjælland, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Tynecastle Park w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hearts?
Ostatni mecz Hearts to wygrana z St Mirren 5:0 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mendy, Miller, Miller, Soares Braga oraz Mcpake. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Heart Of Midlothian w tym sezonie?
Bilans Hearts w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-1-2 przy 19 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hearts w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Heart Of Midlothian w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hearts
Heart Of Midlothian terminarz
Kiedy Heart Of Midlothian gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hearts to spotkanie z Nordsjælland, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Tynecastle Park w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Wyniki Hearts w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Heart Of Midlothian w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hearts w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Heart Of Midlothian wyniki
Heart Of Midlothian ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 2,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Heart Of Midlothian zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hearts?
Ostatni mecz Hearts to wygrana z St Mirren 5:0 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mendy, Miller, Miller, Soares Braga oraz Mcpake. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Heart Of Midlothian – tabela Scottish Premiership
Jakie miejsce w tabeli Scottish Premiership zajmuje Heart Of Midlothian w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hearts w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 2 |
Celtic
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Rangers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 4 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
St Johnstone
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 6 |
Dundee United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 7 |
St Mirren
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 8 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Falkirk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hibernian
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 12 |
Kilmarnock
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Rangers
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Dundee United
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 5 |
St Mirren
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Hibernian
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 7 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
St Johnstone
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kilmarnock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 12 |
Falkirk
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 |
Które miejsce zajmuje Heart Of Midlothian w tabeli Scottish Premiership?
Heart Of Midlothian zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 16 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 5 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Hearts w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hearts na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Heart Of Midlothian na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,9
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 1,38
- Udane dryblingi / mecz 7,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 17,4
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 26,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy Hearts
-
Claudio Rafael Soares Braga 3

-
Calvin Miller 3
-
Josh Mcpake 3
-
James Wilson 3

-
L. Mendy 2

-
Sabah Kerjota 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Hearts i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hearts to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Heart Of Midlothian - Nordsjælland Po przerwie pada 47% bramek Hearts.Przebieg meczu Hearts i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Heart Of Midlothian otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hearts
74% bramek Hearts pada z gry. Z karnych odpowiadają za 21% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Heart Of Midlothian zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Hearts
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Hearts, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Heart Of Midlothian wygra mecz Heart Of Midlothian - Nordsjælland Heart Of Midlothian nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Hearts
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 88%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 88% meczów Hearts padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Heart Of Midlothian - Nordsjælland Powyżej 2,5 bramki padło w 88% meczów Hearts.Heart Of Midlothian – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Heart Of Midlothian fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hearts, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Heart Of Midlothian zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Heart Of Midlothian wygra mecz Heart Of Midlothian - Nordsjælland Heart Of Midlothian zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Hearts ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Hearts, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 8 meczów.
Heart Of Midlothian wygra drugą połowę meczu Heart Of Midlothian - Nordsjælland Drugą połowę Heart Of Midlothian wygrywał w 4 z 8 meczów.Heart Of Midlothian – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
Heart Of Midlothian oddaje 11,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Heart Of Midlothian - Nordsjælland Heart Of Midlothian oddaje 11,9 strzałów na mecz.Heart Of Midlothian – posiadanie piłki
- U siebie 48,5%
- Na wyjeździe 54,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Heart Of Midlothian utrzymuje przy piłce 51,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Heart Of Midlothian wygra mecz Heart Of Midlothian - Nordsjælland Heart Of Midlothian utrzymuje średnio 51,6% posiadania piłki.Heart Of Midlothian – podania
- Kluczowe / mecz 12,8
- Dośrodkowania / mecz 23,1
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 45%
Heart Of Midlothian wymienia średnio 445 podań na mecz przy celności 80%, z czego 12,8 to podania kluczowe.
Heart Of Midlothian – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Hearts to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Heart Of Midlothian - Nordsjælland Czyste konto Heart Of Midlothian zachowuje w 25% meczów.Heart Of Midlothian – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 8,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Heart Of Midlothian wykonuje średnio 7,4 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Heart Of Midlothian – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 25%
Heart Of Midlothian ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Hearts – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Heart Of Midlothian według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 3,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Heart Of Midlothian zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (9–12).
Heart Of Midlothian na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,25 3,00 | 1,50 2,50 | 0,50 0,50 |
|
2.
|
2,25 2,50 | 1,50 1,25 | 0,75 0,50 |
|
3.
|
3,00 1,00 | 3,25 1,50 | 0,50 1,50 |
|
4.
|
1,75 1,50 | 1,50 1,25 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 1,00 | 1,75 0,75 | 1,50 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Hearts
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hearts w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Heart Of Midlothian - St Mirren 5:0 Scottish Premiership, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Aberdeen - Heart Of Midlothian 2:1 Scottish Premiership, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Heart Of Midlothian - St Mirren 5:0, Scottish Premiership, 10.10.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Renaud, Heart Of Midlothian - Dundee United 4:0, Scottish Premiership, 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Kerjota, Heart Of Midlothian - FC Dundee 2:1, Scottish Premiership, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Heart Of Midlothian w tym sezonie?
Bilans Hearts w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-1-2 przy 19 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Heart Of Midlothian – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hearts w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Hearts w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 56' C. Miller → S. Kerjota
- 56' Eduardo Ageu → O. Mcentee
- 73' J. Wilson → J. Williams
- 74' Claudio Rafael Soares Braga → S. Guendouz
- 82' J. Mcpake → S. Findlay
Kontuzje w kadrze Hearts
-
Blair Spittal Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 28 dniopuszczone: 3 mecze
-
Tom Renaud Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 46 dniopuszczone: 8 meczów
-
Stephen Kingsley Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 75 dniopuszczone: 11 meczów
-
Craig Halkett Obrońca Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 155 dniopuszczone: 23 mecze
-
Finlay Pollock Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 437 dniopuszczone: 60 meczów
Kadra Hearts
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
26 | Portugalia | 6 mln € | 368 tys. € | 8 | 100% | 3 | 2 | 655' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Szkocja | 1,5 mln € | 183 tys. € | 8 | 100% | 3 | 4 | 557' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Szkocja | 2 mln € | 52 tys. € | 8 | 100% | 3 | 0 | 409' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Burkina-Faso | 300 tys. € | 92 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Francja | 1 mln € | 91 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 64' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
25 | Francja | 500 tys. € | 87 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 124' | 1 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
23 | Uganda | 700 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Belgia | 500 tys. € | 276 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
25 | Irlandia | 750 tys. € | 245 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 439' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Szkocja | 400 tys. € | 307 tys. € | 4 | 50% | 0 | 1 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Brazylia | 1 mln € | 245 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Szkocja | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 3 | 1 | 535' | 1 | 0 | |||||||
| 78 |
![]() |
29 | Francja | – | – | 8 | 100% | 2 | 0 | 582' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Holandia | 1 mln € | 74 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 583' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Norwegia | 450 tys. € | 215 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 237' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Islandia | 600 tys. € | 61 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 294' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | USA | 300 tys. € | 85 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Anglia | 400 tys. € | 215 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Szwajcaria | 100 tys. € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
22 | Szkocja | 75 tys. € | 104 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
25 | Francja | 800 tys. € | 41 tys. € | 1 | 13% | 1 | 0 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
|
24 | Anglia | 1,2 mln € | – | 1 | 13% | 0 | 1 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Szkocja | 300 tys. € | 215 tys. € | 2 | 25% | 1 | 0 | 107' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
25 | Albania | 400 tys. € | 74 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Szkocja | 350 tys. € | 337 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 552' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Szkocja | 500 tys. € | 245 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 359' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Szkocja | 500 tys. € | 337 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 480' | 0 | 1 | |||||||
| 4 |
|
31 | Szkocja | 300 tys. € | 215 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Holandia | 1,5 mln € | 19 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
34 | Szkocja | 150 tys. € | 245 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
30 | Szkocja | 50 tys. € | 92 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hearts
23,9 mln €
śr. 746 tys. € / zawodnika
Ile Heart Of Midlothian wydaje na pensje
4,7 mln € rocznie
śr. 147 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Szkocja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hearts w sezonie 2026/2027
Heart Of Midlothian wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hearts
Jak wygląda skład Hearts?
W wyjściowym ustawieniu Hearts między słupkami staje B. Reus, a linię obrony najczęściej tworzą J. Altena, S. Findlay, J. Mccart oraz H. Milne. W środku pola grają T. Magnusson, C. Miller, Claudio Rafael Soares Braga, L. Mendy oraz J. Mcpake, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Wilson. Trener Wouter Vrancken ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Heart Of Midlothian – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Heart Of Midlothian w sezonie 2026/2027.
Heart Of Midlothian transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kostaryka | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 18 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Sierra Leone | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Wyspy Owcze | 19 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Norwegia | 31 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
USA | 28 |
|
115 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Szkocja | 27 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Grecja | 26 |
|
1,9 mln € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Niemcy | 34 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Hearts
Heart Of Midlothian bilans transferowy
- -265 tys. € 2026
- -1,5 mln € 2025
- +1,2 mln € 2024
- +150 tys. € 2023
- -870 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Hearts
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Heart Of Midlothian w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hearts trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 115 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 1,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jerome Williams z Rhode Island za 115 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Alexandros Kyziridis do Yeni Çorumsporu za 1,9 mln €.
Heart Of Midlothian – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Heart Of Midlothian? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Heart Of Midlothian?
Klub piłkarski Heart Of Midlothian zdobył w swojej historii 19 trofeów — 19 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Szkocji oraz Puchar Ligi Szkockiej. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Szkocji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szkocji.