Forma w lidze
Kilmarnock w tabeli
12. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:11 bramki
0,50 gola/mecz
4 pkt
5:7 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Kilmarnock
Wartość drużyny: 1,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Anglia | 22 | napastnik | 8 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 28 | pomocnik | 8 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,80 średnia ocena | Polska | 30 | bramkarz | 6 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Anglia | 22 | napastnik | 8 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Kilmarnock 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kilmarnock w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 21 |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 19 |
| ··· | |||||||
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | 6 |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | 5 |
Wyniki Kilmarnock
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rangers
3
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Kilmarnock
1
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Hibernian
0
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
Terminarz Kilmarnock
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Kilmarnock
Motherwell
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Falkirk
Kilmarnock
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
FC Dundee
Kilmarnock
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Kilmarnock
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Walia |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Sierra Leone |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo |
Kilmarnock to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Premiership. Swoim domowym obiektem jest The BBSP Stadium Rugby Park, który może pomieścić 18 128 widzów. Zespół prowadzi Neil Mccann. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kilmarnock?
Klub piłkarski Kilmarnock zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Mistrzostwo Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kilmarnock w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kilmarnock trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kilmarnock w tabeli Scottish Premiership?
Kilmarnock zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 5 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Kilmarnock?
W wyjściowym ustawieniu Kilmarnock między słupkami staje M. Stryjek, a linię obrony najczęściej tworzą J. Brandon, C. Mccarthy, G. Stanger oraz M. Schjonning-Larsen. W środku pola grają E. Ring, A. Tshibola, T. John-Jules, T. Lowery oraz G. Kiltie, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Hugill. Trener Neil Mccann ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Kiedy Kilmarnock gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kilmarnock to spotkanie z Motherwell, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The BBSP Stadium Rugby Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kilmarnock?
Ostatni mecz Kilmarnock to porażka z Rangers 3:1 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Naderi, Kelsy, Naderi oraz Clescenco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kilmarnock w tym sezonie?
Bilans Kilmarnock w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-2-5 przy 7 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kilmarnock w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kilmarnock w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kilmarnock
Kilmarnock terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
The BBSP Stadium Rugby Park U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
Falkirk Community Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Paź 20:45
|
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
The Scot Foam Stadium at Dens Park Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 16:00
|
Scottish Premiership, 12. kolejka
|
The BBSP Stadium Rugby Park U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 16:00
|
Scottish Premiership, 13. kolejka
|
Celtic Park Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 16:00
|
Scottish Premiership, 14. kolejka
|
The BBSP Stadium Rugby Park U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 16:00
|
Scottish Premiership, 15. kolejka
|
The SMISA Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Gru 20:45
|
Scottish Premiership, 16. kolejka
|
The BBSP Stadium Rugby Park U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 16:00
|
Scottish Premiership, 17. kolejka
|
Fir Park Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru 16:00
|
Scottish Premiership, 18. kolejka
|
The BBSP Stadium Rugby Park U siebie | Trudny |
Kiedy Kilmarnock gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kilmarnock to spotkanie z Motherwell, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The BBSP Stadium Rugby Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Kilmarnock w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kilmarnock w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kilmarnock w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kilmarnock wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/11 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/8 | 2/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/22 | 3/3 | |
|
12 Wrz Karne
|
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
1:1 | 4-1-3-2 | 8/17 | 3/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
0:0 | 4-1-3-2 | 7/13 | 3/8 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
0:1 | 3-4-1-2 | 7/10 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
0:4 | 4-4-2 | 3/8 | 3/6 | |
|
14 Sie Koniec
|
Scottish League Cup, 1/8 finału
|
3:2 | 4-1-2-1-2 | 13/15 | 2/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
1:5 | 4-1-2-1-2 | 5/12 | 1/1 | |
|
02 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
4:3 | 4-4-1-1 | 3/9 | 2/4 |
Kilmarnock ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Kilmarnock zdobywa 0,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kilmarnock?
Ostatni mecz Kilmarnock to porażka z Rangers 3:1 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Naderi, Kelsy, Naderi oraz Clescenco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kilmarnock – tabela Scottish Premiership
Jakie miejsce w tabeli Scottish Premiership zajmuje Kilmarnock w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kilmarnock w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 2 |
Celtic
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Rangers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 4 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
St Johnstone
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 6 |
Dundee United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 7 |
St Mirren
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 8 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Falkirk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hibernian
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 12 |
Kilmarnock
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Rangers
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Dundee United
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 5 |
St Mirren
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Hibernian
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 7 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
St Johnstone
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kilmarnock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 12 |
Falkirk
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 |
Które miejsce zajmuje Kilmarnock w tabeli Scottish Premiership?
Kilmarnock zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 5 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Kilmarnock w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kilmarnock na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kilmarnock na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,25
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 15,9
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 28,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Kilmarnock
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kilmarnock i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kilmarnock to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kilmarnock - Motherwell Po przerwie pada 57% bramek Kilmarnock.Przebieg meczu Kilmarnock i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Kilmarnock otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kilmarnock
71% bramek Kilmarnock pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 29% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kilmarnock zdobywa w sezonie średnio 0,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,63.
Aktualne serie Kilmarnock
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Kilmarnock, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Kilmarnock wygra mecz Kilmarnock - Motherwell Kilmarnock przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Kilmarnock
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 25%
W 50% meczów Kilmarnock padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kilmarnock - Motherwell Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Kilmarnock.Kilmarnock – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kilmarnock fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kilmarnock, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kilmarnock zdobywa 0,25 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Kilmarnock wygra mecz Kilmarnock - Motherwell Kilmarnock zdobywa u siebie 8% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Kilmarnock ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Kilmarnock, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Kilmarnock wygra drugą połowę meczu Kilmarnock - Motherwell Drugą połowę Kilmarnock wygrywał w 1 z 8 meczów.Kilmarnock – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 3,4
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Kilmarnock oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kilmarnock - Motherwell Kilmarnock oddaje 7,4 strzałów na mecz.Kilmarnock – posiadanie piłki
- U siebie 41,0%
- Na wyjeździe 42,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Kilmarnock utrzymuje przy piłce 41,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Kilmarnock wygra mecz Kilmarnock - Motherwell Kilmarnock utrzymuje średnio 41,6% posiadania piłki.Kilmarnock – podania
- Kluczowe / mecz 8,4
- Dośrodkowania / mecz 15,8
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 33%
Kilmarnock wymienia średnio 380 podań na mecz przy celności 78%, z czego 8,4 to podania kluczowe.
Kilmarnock – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 2,25
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Kilmarnock to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kilmarnock - Motherwell Czyste konto Kilmarnock zachowuje w 25% meczów.Kilmarnock – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Kilmarnock wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 7,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Kilmarnock - Motherwell Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Kilmarnock.Kilmarnock – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Kilmarnock ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Kilmarnock – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Kilmarnock według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 2,25 |
| Dołu tabeli (9–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kilmarnock zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Kilmarnock na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,00 1,00 | 0,50 1,25 | 0,75 1,50 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 1,50 1,75 |
|
10.
|
0,25 1,50 | 0,75 1,25 | 1,75 1,25 |
|
11.
|
0,75 0,75 | 1,00 0,75 | 1,75 1,00 |
|
12.
|
0,25 1,00 | 0,50 1,25 | 2,75 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Kilmarnock
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kilmarnock w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hibernian - Kilmarnock 0:1 Scottish Premiership, 15.09.2026
- Najwyższa porażka Kilmarnock - Celtic 1:5 Scottish Premiership, 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek St Johnstone - Kilmarnock 4:3, Scottish Premiership, 2.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 16. minuta Mccart, Kilmarnock - Heart Of Midlothian 1:1, Scottish Premiership, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Clescenco, Rangers - Kilmarnock 3:1, Scottish Premiership, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Kilmarnock w tym sezonie?
Bilans Kilmarnock w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-2-5 przy 7 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kilmarnock – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kilmarnock w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Kilmarnock 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Kilmarnock
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
22 | Anglia | 400 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Szkocja | 200 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 698' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Anglia | 150 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Anglia | 800 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 480' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Surinam | 200 tys. € | 154 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 180' | 2 | 2 | |||||||
| 20 |
|
25 | Mołdawia | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 119' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Szkocja | 50 tys. € | 123 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
20 | Walia | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
28 | Anglia | 175 tys. € | 246 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 700' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
31 | Kongo | 150 tys. € | 92 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 389' | 2 | 2 | |||||||
| 8 |
|
24 | Szwecja | 275 tys. € | 154 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 531' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Szkocja | 300 tys. € | 139 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 49 |
![]() |
20 | Szkocja | 800 tys. € | 185 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 219' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
20 | Irlandia | 500 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Nowa Zelandia | 200 tys. € | 215 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 702' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Szkocja | 250 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 440' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Estonia | 500 tys. € | 74 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 704' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
20 | Sierra Leone | 175 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Anglia | 125 tys. € | 185 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Szkocja | 400 tys. € | 185 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Niemcy | 250 tys. € | 182 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Polska | 300 tys. € | 246 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Anglia | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Walia | 0 € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kilmarnock
6,5 mln €
śr. 271 tys. € / zawodnika
Ile Kilmarnock wydaje na pensje
3,3 mln € rocznie
śr. 136 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Szkocja (6 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kilmarnock w sezonie 2026/2027
Kilmarnock wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kilmarnock
Jak wygląda skład Kilmarnock?
W wyjściowym ustawieniu Kilmarnock między słupkami staje M. Stryjek, a linię obrony najczęściej tworzą J. Brandon, C. Mccarthy, G. Stanger oraz M. Schjonning-Larsen. W środku pola grają E. Ring, A. Tshibola, T. John-Jules, T. Lowery oraz G. Kiltie, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Hugill. Trener Neil Mccann ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Kilmarnock – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kilmarnock w sezonie 2026/2027.
Kilmarnock transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Walia | 32 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Sierra Leone | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szkocja | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szkocja | 26 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Kanada | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Szkocja | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Kilmarnock
Kilmarnock bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,2 mln € 2025
Rekordy transferowe w historii Kilmarnock
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kilmarnock w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kilmarnock trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Kilmarnock – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Kilmarnock? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kilmarnock?
Klub piłkarski Kilmarnock zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Mistrzostwo Szkocji.