Forma w lidze
St Mirren w tabeli
7. miejsce / 10 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:8 bramki
1,25 gola/mecz
6 pkt
3:6 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy St Mirren
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Irlandia | 24 | pomocnik | 4 | 1 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 26 | pomocnik | 6 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,80 średnia ocena | Australia | 25 | bramkarz | 8 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Australia | 25 | bramkarz | 8 | 400 tys. € |
Przewidywany skład St Mirren 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


St Mirren w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 21 |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 19 |
| ··· | |||||||
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | 11 |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | 10 |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | 8 |
Wyniki St Mirren
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Heart Of Midlothian
5
St Mirren
0
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
St Mirren
0
Dundee United
3
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
|
|
09 Wrz Koniec
|
Rangers
1
St Mirren
0
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
Terminarz St Mirren
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Aberdeen
St Mirren
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
St Mirren
FC Dundee
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
St Mirren
Hibernian
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery St Mirren
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Słowacja |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Antigua i Barbuda |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo |
St Mirren to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Premiership. Swoim domowym obiektem jest The SMISA Stadium, który może pomieścić 8 016 widzów. Zespół prowadzi Craig Mcleish. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez St Mirren?
Klub piłkarski St Mirren zdobył w swojej historii 11 trofeów — 11 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Scottish Challenge Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St Mirren w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St Mirren trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje St Mirren w tabeli Scottish Premiership?
St Mirren zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 11 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład St Mirren?
W wyjściowym ustawieniu St Mirren między słupkami staje J. Chapman, a linię obrony najczęściej tworzą C. Ramsay, A. Gogić, H. Fieldson oraz D. John. W środku pola grają P. Nsio, R. Carr, I. Kabia, C. Mochrie oraz F. Taylor, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Sule. Trener Craig Mcleish ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Kiedy St Mirren gra następny mecz?
Najbliższy mecz St Mirren to spotkanie z Aberdeen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Pittodrie Stadium w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St Mirren?
Ostatni mecz St Mirren to porażka z Heart Of Midlothian 5:0 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mendy, Miller, Miller, Soares Braga oraz Mcpake. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma St Mirren w tym sezonie?
Bilans St Mirren w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-1-4 przy 8 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz St Mirren w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra St Mirren w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań St Mirren
St Mirren terminarz
Kiedy St Mirren gra następny mecz?
Najbliższy mecz St Mirren to spotkanie z Aberdeen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Pittodrie Stadium w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki St Mirren w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub St Mirren w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki St Mirren w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
St Mirren wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
5:0 | 4-2-3-1 | 2/8 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 4/11 | 2/4 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 0/12 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/16 | 4/5 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/10 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 7/14 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Scottish League Cup, 1/8 finału
|
5:1 | 4-2-3-1 | 3/11 | 1/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/3 | |
|
01 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 7/14 | 4/4 | |
|
26 Lip Koniec
|
Scottish League Cup, runda
|
0:1 | 4-3-3 | 8/13 | 2/6 |
St Mirren ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 1,43 punktu. W pozostałych ustawieniach St Mirren zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St Mirren?
Ostatni mecz St Mirren to porażka z Heart Of Midlothian 5:0 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mendy, Miller, Miller, Soares Braga oraz Mcpake. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
St Mirren – tabela Scottish Premiership
Jakie miejsce w tabeli Scottish Premiership zajmuje St Mirren w sezonie 2026/2027.
Miejsce St Mirren w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 2 |
Celtic
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Rangers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 4 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
St Johnstone
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 6 |
Dundee United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 7 |
St Mirren
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 8 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Falkirk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hibernian
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 12 |
Kilmarnock
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Rangers
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Dundee United
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 5 |
St Mirren
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Hibernian
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 7 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
St Johnstone
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kilmarnock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 12 |
Falkirk
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 |
Które miejsce zajmuje St Mirren w tabeli Scottish Premiership?
St Mirren zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 11 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki St Mirren w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki St Mirren na tle ligi w sezonie 2026/2027.
St Mirren na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 7,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 20,0
- Przechwyty / mecz 10,3
- Wybicia / mecz 28,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy St Mirren
-
Killian Phillips 3
-
Fraser Taylor 1

-
Paul Nsio 1
-
Declan John 1
-
Samuel Antonio Ramos Linares 1

-
Nikolas Agrafiotis 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki St Mirren i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres St Mirren to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aberdeen - St Mirren Po przerwie pada 25% bramek St Mirren.Przebieg meczu St Mirren i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy St Mirren otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla St Mirren
75% bramek St Mirren pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
St Mirren zdobywa w sezonie średnio 1,25 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,25.
Aktualne serie St Mirren
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów St Mirren, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
St Mirren wygra mecz Aberdeen - St Mirren St Mirren przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach St Mirren
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 50% meczów St Mirren padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aberdeen - St Mirren Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów St Mirren.St Mirren – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
St Mirren fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla St Mirren, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Aberdeen - St Mirren St Mirren popełnia 13,4 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie St Mirren zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
St Mirren wygra mecz Aberdeen - St Mirren St Mirren zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach St Mirren ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 25% goli St Mirren, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
St Mirren wygra drugą połowę meczu Aberdeen - St Mirren Drugą połowę St Mirren wygrywał w 2 z 8 meczów.St Mirren – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
St Mirren oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aberdeen - St Mirren St Mirren oddaje 9,3 strzałów na mecz.St Mirren – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio St Mirren utrzymuje przy piłce 49,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
St Mirren wygra mecz Aberdeen - St Mirren St Mirren utrzymuje średnio 49,1% posiadania piłki.St Mirren – podania
- Kluczowe / mecz 10,1
- Dośrodkowania / mecz 13,6
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 44%
St Mirren wymienia średnio 436 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,1 to podania kluczowe.
St Mirren – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto St Mirren to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Aberdeen - St Mirren Czyste konto St Mirren zachowuje w 38% meczów.St Mirren – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
St Mirren wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 7,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Aberdeen - St Mirren Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów St Mirren.St Mirren – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 0%
St Mirren ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale St Mirren – 1,4.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Aberdeen - St Mirren St Mirren ogląda średnio 2,5 żółtych kartek na mecz.St Mirren według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz St Mirren zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
St Mirren na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,75 1,00 | 1,75 0,75 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
1,25 1,50 | 0,75 1,75 | 1,00 1,75 |
|
7.
|
1,00 1,50 | 1,25 0,75 | 2,00 1,50 |
|
8.
|
1,00 1,00 | 0,50 1,25 | 0,75 1,50 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 1,50 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach St Mirren
Skrajne wyniki i osiągnięcia St Mirren w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Falkirk - St Mirren 0:2 Scottish Premiership, 1.08.2026
- Najwyższa porażka Heart Of Midlothian - St Mirren 5:0 Scottish Premiership, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek St Mirren - Motherwell 3:3, Scottish Premiership, 30.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Taylor, Kilmarnock - St Mirren 0:1, Scottish Premiership, 2.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Phillips, Falkirk - St Mirren 0:2, Scottish Premiership, 1.08.2026
Jakie statystyki ma St Mirren w tym sezonie?
Bilans St Mirren w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-1-4 przy 8 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
St Mirren – zawodnicy
Jak wygląda kadra St Mirren w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład St Mirren 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze St Mirren
-
Keanu Baccus Pomocnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 37 dniopuszczone: 3 mecze
-
Jonah Ayunga Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 37 dniopuszczone: 3 mecze
-
Malik Marcel Dijksteel Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 80 dniopuszczone: 9 meczów

Kadra St Mirren
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
20 | Nigeria | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 307' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Anglia | 200 tys. € | 178 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 190' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
26 | Holandia | 400 tys. € | 232 tys. € | 4 | 50% | 1 | 1 | 267' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Anglia | 225 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 207' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Kenia | 450 tys. € | 154 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 88 |
|
24 | Irlandia | 1 mln € | – | 4 | 50% | 3 | 0 | 336' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
32 | Cypr | 150 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Irlandia Północna | 150 tys. € | 246 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Szkocja | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 654' | 4 | 0 | |||||||
| 48 |
|
20 | Anglia | 400 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Szkocja | 150 tys. € | 23 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 474' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
20 | Holandia | 300 tys. € | 31 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 460' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Szkocja | 200 tys. € | 55 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 345' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | Hiszpania | 175 tys. € | – | 6 | 75% | 1 | 2 | 251' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Holandia | 75 tys. € | 55 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
28 | Australia | 500 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
19 | Szkocja | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
32 | Szkocja | 150 tys. € | 216 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 149' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Walia | 150 tys. € | 185 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 629' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
23 | Szkocja | 1,5 mln € | 924 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 475' | 2 | 0 | |||||||
| 53 |
|
21 | Anglia | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Saint Kitts i Nevis | 250 tys. € | 185 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 253' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
21 | Szkocja | 200 tys. € | 92 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Jamajka | 200 tys. € | 62 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Australia | 400 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
25 | Szkocja | 50 tys. € | 62 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry St Mirren
8,4 mln €
śr. 322 tys. € / zawodnika
Ile St Mirren wydaje na pensje
3,7 mln € rocznie
śr. 142 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Szkocja (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy St Mirren w sezonie 2026/2027
St Mirren wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry St Mirren
Jak wygląda skład St Mirren?
W wyjściowym ustawieniu St Mirren między słupkami staje J. Chapman, a linię obrony najczęściej tworzą C. Ramsay, A. Gogić, H. Fieldson oraz D. John. W środku pola grają P. Nsio, R. Carr, I. Kabia, C. Mochrie oraz F. Taylor, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Sule. Trener Craig Mcleish ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
St Mirren – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub St Mirren w sezonie 2026/2027.
St Mirren transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Słowacja | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Antigua i Barbuda | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Szkocja | 21 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Szkocja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Irlandia | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Holandia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Szkocja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Francja | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery St Mirren
St Mirren bilans transferowy
- +500 tys. € 2026
- +774 tys. € 2025
- -145 tys. € 2024
- +194 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii St Mirren
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St Mirren w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St Mirren trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
St Mirren – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski St Mirren? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez St Mirren?
Klub piłkarski St Mirren zdobył w swojej historii 11 trofeów — 11 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Scottish Challenge Cup.