Forma w lidze
St Johnstone w tabeli
5. miejsce / 11 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 10 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:6 bramki
1,75 gola/mecz
4 pkt
3:4 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy St Johnstone
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Szkocja | 24 | napastnik | 8 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Szkocja | 27 | napastnik | 6 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,97 średnia ocena | Szkocja | 24 | napastnik | 8 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Anglia | 21 | bramkarz | 8 | 400 tys. € |
Przewidywany skład St Johnstone 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




St Johnstone w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 21 |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 19 |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 16 |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 13 |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 11 |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | 11 |
Wyniki St Johnstone
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Aberdeen
0
St Johnstone
1
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
St Johnstone
1
Falkirk
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
|
|
09 Wrz Koniec
|
St Johnstone
0
Celtic
1
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
Terminarz St Johnstone
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
St Johnstone
Dundee United
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Rangers
St Johnstone
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
St Johnstone
Motherwell
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery St Johnstone
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Walia |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie |
St Johnstone to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Premiership. Swoim domowym obiektem jest McDiarmid Park, który może pomieścić 10 673 widzów. Zespół prowadzi Simo Valakari. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez St Johnstone?
Klub piłkarski St Johnstone zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Scottish Challenge Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St Johnstone w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St Johnstone trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje St Johnstone w tabeli Scottish Premiership?
St Johnstone zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład St Johnstone?
W wyjściowym ustawieniu St Johnstone między słupkami staje T. Steward, a linię obrony najczęściej tworzą L. Smith, D. Finlayson, M. Foulds oraz E. Alic. W środku pola grają S. Stanton, R. Mcalear, M. Todd, J. Holt oraz J. Cotterill, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Fowler. Trener Simo Valakari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Kiedy St Johnstone gra następny mecz?
Najbliższy mecz St Johnstone to spotkanie z Dundee United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie McDiarmid Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St Johnstone?
Ostatni mecz St Johnstone to wygrana z Aberdeen 0:1 w Scottish Premiership, 11 października 2026. Bramkę zdobył Fowler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma St Johnstone w tym sezonie?
Bilans St Johnstone w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz St Johnstone w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra St Johnstone w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań St Johnstone
St Johnstone terminarz
Kiedy St Johnstone gra następny mecz?
Najbliższy mecz St Johnstone to spotkanie z Dundee United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie McDiarmid Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki St Johnstone w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub St Johnstone w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki St Johnstone w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
St Johnstone wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 2/15 | 0/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/11 | 4/4 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/13 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 2/9 | 1/1 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 5/7 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/12 | 0/0 | |
|
08 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/7 | 1/3 | |
|
02 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
4:3 | 4-2-3-1 | 6/9 | 2/4 | |
|
25 Lip Karne
|
Scottish League Cup, runda
|
1:1 | 4-2-3-1 | 9/10 | 0/1 | |
|
21 Lip Koniec
|
Scottish League Cup, runda
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/7 | 1/2 |
St Johnstone ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach St Johnstone zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St Johnstone?
Ostatni mecz St Johnstone to wygrana z Aberdeen 0:1 w Scottish Premiership, 11 października 2026. Bramkę zdobył Fowler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
St Johnstone – tabela Scottish Premiership
Jakie miejsce w tabeli Scottish Premiership zajmuje St Johnstone w sezonie 2026/2027.
Miejsce St Johnstone w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 2 |
Celtic
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Rangers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 4 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
St Johnstone
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 6 |
Dundee United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 7 |
St Mirren
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 8 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Falkirk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hibernian
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 12 |
Kilmarnock
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Rangers
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Dundee United
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 5 |
St Mirren
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Hibernian
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 7 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
St Johnstone
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kilmarnock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 12 |
Falkirk
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 |
Które miejsce zajmuje St Johnstone w tabeli Scottish Premiership?
St Johnstone zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki St Johnstone w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki St Johnstone na tle ligi w sezonie 2026/2027.
St Johnstone na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 13,4
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 38,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy St Johnstone
Rozkład bramek w czasie
Bramki St Johnstone i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres St Johnstone to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu St Johnstone - Dundee United Po przerwie pada 60% bramek St Johnstone.Przebieg meczu St Johnstone i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy St Johnstone otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla St Johnstone
70% bramek St Johnstone pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
St Johnstone zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie St Johnstone
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów St Johnstone, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
St Johnstone wygra mecz St Johnstone - Dundee United St Johnstone nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach St Johnstone
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 38% meczów St Johnstone padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu St Johnstone - Dundee United Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów St Johnstone.St Johnstone – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
St Johnstone fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla St Johnstone, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie St Johnstone zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
St Johnstone wygra mecz St Johnstone - Dundee United St Johnstone zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach St Johnstone ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli St Johnstone, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
St Johnstone wygra drugą połowę meczu St Johnstone - Dundee United Drugą połowę St Johnstone wygrywał w 2 z 8 meczów.St Johnstone – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
St Johnstone oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu St Johnstone - Dundee United St Johnstone oddaje 7,3 strzałów na mecz.St Johnstone – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio St Johnstone utrzymuje przy piłce 48,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
St Johnstone wygra mecz St Johnstone - Dundee United St Johnstone utrzymuje średnio 48,1% posiadania piłki.St Johnstone – podania
- Kluczowe / mecz 7,3
- Dośrodkowania / mecz 18,4
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 30%
St Johnstone wymienia średnio 441 podań na mecz przy celności 80%, z czego 7,3 to podania kluczowe.
St Johnstone – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto St Johnstone to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu St Johnstone - Dundee United Czyste konto St Johnstone zachowuje w 13% meczów.St Johnstone – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
St Johnstone wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 7,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu St Johnstone - Dundee United Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów St Johnstone.St Johnstone – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,9
- Mecze bez kartki 25%
St Johnstone ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale St Johnstone – 0,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
St Johnstone według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,33 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz St Johnstone zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
St Johnstone na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
3,00 1,00 | 3,25 1,50 | 0,50 1,50 |
|
4.
|
1,75 1,50 | 1,50 1,25 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 1,00 | 1,75 0,75 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
1,25 1,50 | 0,75 1,75 | 1,00 1,75 |
|
7.
|
1,00 1,50 | 1,25 0,75 | 2,00 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach St Johnstone
Skrajne wyniki i osiągnięcia St Johnstone w tym sezonie
- Najwyższa wygrana St Johnstone - Kilmarnock 4:3 Scottish Premiership, 2.08.2026
- Najwyższa porażka St Mirren - St Johnstone 1:0 Scottish Premiership, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek St Johnstone - Kilmarnock 4:3, Scottish Premiership, 2.08.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Fowler, Aberdeen - St Johnstone 0:1, Scottish Premiership, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Alic, St Johnstone - Falkirk 1:1, Scottish Premiership, 19.09.2026
Jakie statystyki ma St Johnstone w tym sezonie?
Bilans St Johnstone w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
St Johnstone – zawodnicy
Jak wygląda kadra St Johnstone w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład St Johnstone 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra St Johnstone
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
24 | Szkocja | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 5 | 1 | 557' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Szkocja | 350 tys. € | 36 tys. € | 6 | 75% | 0 | 2 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
26 | Irlandia | 225 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 408' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Szkocja | 250 tys. € | 22 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Szkocja | 350 tys. € | 35 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 140' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Niemcy | 350 tys. € | 303 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Szkocja | 125 tys. € | 46 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 334' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
33 | Szkocja | 50 tys. € | 184 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 625' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
21 | Walia | 150 tys. € | 74 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 242' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Szkocja | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 545' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
24 | Szkocja | 300 tys. € | 57 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 674' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
26 | Szkocja | 1 mln € | 25 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 141' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
21 | Szkocja | 500 tys. € | 74 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
25 | Szkocja | 250 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 265' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
24 | Anglia | 300 tys. € | 123 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 593' | 3 | 2 | |||||||
| 33 |
|
30 | Szkocja | 100 tys. € | 107 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 533' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Irlandia Północna | 200 tys. € | 92 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 214' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Anglia | 100 tys. € | 47 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
27 | Turcja | 400 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Walia | 200 tys. € | 145 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Chorwacja | 100 tys. € | 123 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
21 | Anglia | 400 tys. € | 46 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Szkocja | 100 tys. € | 80 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry St Johnstone
6,4 mln €
śr. 266 tys. € / zawodnika
Ile St Johnstone wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 71 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Szkocja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy St Johnstone w sezonie 2026/2027
St Johnstone wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry St Johnstone
Jak wygląda skład St Johnstone?
W wyjściowym ustawieniu St Johnstone między słupkami staje T. Steward, a linię obrony najczęściej tworzą L. Smith, D. Finlayson, M. Foulds oraz E. Alic. W środku pola grają S. Stanton, R. Mcalear, M. Todd, J. Holt oraz J. Cotterill, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Fowler. Trener Simo Valakari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
St Johnstone – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub St Johnstone w sezonie 2026/2027.
St Johnstone transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Walia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szkocja | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Szkocja | 21 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery St Johnstone
St Johnstone bilans transferowy
- 0 € 2026
- +50 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- -248 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii St Johnstone
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St Johnstone w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St Johnstone trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
St Johnstone – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski St Johnstone? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez St Johnstone?
Klub piłkarski St Johnstone zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Scottish Challenge Cup.