Forma w lidze
Dundee United w tabeli
6. miejsce / 11 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 10 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
3:4 bramki
0,75 gola/mecz
6 pkt
7:7 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Dundee United
Wartość drużyny: 7,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Nowa Zelandia | 24 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Nowa Zelandia | 24 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Nowa Zelandia | 24 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Irlandia Północna | 22 | obrońca | 8 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Dundee United 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Dundee United w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 21 |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 19 |
| ··· | |||||||
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 11 |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | 11 |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | 10 |
Wyniki Dundee United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dundee United
1
Hibernian
0
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
St Mirren
0
Dundee United
3
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Dundee United
1
Falkirk
1
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
Terminarz Dundee United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
St Johnstone
Dundee United
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Dundee United
Aberdeen
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
Celtic
Dundee United
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Dundee United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Irak |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo |
Dundee United to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Premiership. Swoim domowym obiektem jest Tannadice Park, który może pomieścić 14 209 widzów. Zespół prowadzi Jim Goodwin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dundee United?
Klub piłkarski Dundee United zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Szkocji oraz Puchar Ligi Szkockiej. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Szkocji, Mistrzostwo 2. ligi Szkocji, Scottish Challenge Cup oraz Mistrzostwo Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dundee United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dundee United trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 500 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Zidane Iqbal z Utrechtu za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Dundee United w tabeli Scottish Premiership?
Dundee United zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 10 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Dundee United?
W wyjściowym ustawieniu Dundee United między słupkami staje J. Walton, a linię obrony najczęściej tworzą J. Rawlins, B. Esselink, M. Forbes oraz K. Ciubotaru. W środku pola grają P. Camara, D. Tait oraz Z. Sapsford, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Randall, I. Metsoko oraz D. Bennie. Trener Jim Goodwin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Kiedy Dundee United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dundee United to spotkanie z St Johnstone, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie McDiarmid Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dundee United?
Ostatni mecz Dundee United to wygrana z Hibernian 1:0 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramkę zdobył Bennie. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dundee United w tym sezonie?
Bilans Dundee United w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dundee United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dundee United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dundee United
Dundee United terminarz
Kiedy Dundee United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dundee United to spotkanie z St Johnstone, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie McDiarmid Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Dundee United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dundee United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dundee United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dundee United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 8/11 | 4/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 7/11 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 14/19 | 3/5 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 3/12 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
0:4 | 4-3-3 | 5/8 | 3/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
0:2 | 4-3-3 | 6/12 | 4/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Scottish League Cup, 1/8 finału
|
0:4 | 4-3-3 | 7/10 | 2/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
4:0 | 4-3-3 | 2/9 | 2/3 | |
|
31 Lip Koniec
|
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 5/15 | 1/4 | |
|
21 Lip Koniec
|
Scottish League Cup, runda
|
4:0 | 4-3-3 | 17/19 | 1/3 |
Dundee United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 1,38 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dundee United?
Ostatni mecz Dundee United to wygrana z Hibernian 1:0 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramkę zdobył Bennie. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dundee United – tabela Scottish Premiership
Jakie miejsce w tabeli Scottish Premiership zajmuje Dundee United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dundee United w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 2 |
Celtic
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Rangers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 4 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
St Johnstone
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 6 |
Dundee United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 7 |
St Mirren
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 8 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Falkirk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hibernian
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 12 |
Kilmarnock
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Rangers
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Dundee United
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 5 |
St Mirren
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Hibernian
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 7 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
St Johnstone
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kilmarnock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 12 |
Falkirk
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 |
Które miejsce zajmuje Dundee United w tabeli Scottish Premiership?
Dundee United zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 10 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Dundee United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dundee United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dundee United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 1,13
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 17,4
- Przechwyty / mecz 10,4
- Wybicia / mecz 31,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,8
Strzelcy Dundee United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dundee United i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dundee United to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu St Johnstone - Dundee United Po przerwie pada 20% bramek Dundee United.Przebieg meczu Dundee United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Dundee United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dundee United
90% bramek Dundee United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dundee United zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Dundee United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Dundee United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dundee United wygra mecz St Johnstone - Dundee United Dundee United nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Dundee United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Dundee United padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu St Johnstone - Dundee United Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Dundee United.Dundee United – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dundee United fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dundee United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dundee United zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Dundee United wygra mecz St Johnstone - Dundee United Dundee United zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Dundee United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 20% goli Dundee United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Dundee United wygra drugą połowę meczu St Johnstone - Dundee United Drugą połowę Dundee United wygrywał w 2 z 8 meczów.Dundee United – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Dundee United oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu St Johnstone - Dundee United Dundee United oddaje 11,4 strzałów na mecz.Dundee United – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 46,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Dundee United utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Dundee United wygra mecz St Johnstone - Dundee United Dundee United utrzymuje średnio 50,8% posiadania piłki.Dundee United – podania
- Kluczowe / mecz 13,1
- Dośrodkowania / mecz 21,3
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 42%
Dundee United wymienia średnio 398 podań na mecz przy celności 78%, z czego 13,1 to podania kluczowe.
Dundee United – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Dundee United to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu St Johnstone - Dundee United Czyste konto Dundee United zachowuje w 38% meczów.Dundee United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 75%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Dundee United wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu St Johnstone - Dundee United Powyżej 8,5 rożnego padło w 88% meczów Dundee United.Dundee United – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 13%
Dundee United ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Dundee United – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dundee United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 2,33 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Dundee United zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Dundee United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,75 1,50 | 1,50 1,25 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 1,00 | 1,75 0,75 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
1,25 1,50 | 0,75 1,75 | 1,00 1,75 |
|
7.
|
1,00 1,50 | 1,25 0,75 | 2,00 1,50 |
|
8.
|
1,00 1,00 | 0,50 1,25 | 0,75 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Dundee United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dundee United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kilmarnock - Dundee United 0:4 Scottish Premiership, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Heart Of Midlothian - Dundee United 4:0 Scottish Premiership, 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Heart Of Midlothian - Dundee United 4:0, Scottish Premiership, 9.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Randall, St Mirren - Dundee United 0:3, Scottish Premiership, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Forbes, Dundee United - Falkirk 1:1, Scottish Premiership, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Dundee United w tym sezonie?
Bilans Dundee United w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dundee United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dundee United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Dundee United 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Dundee United
-
Mehdi Merghem Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 37 dniopuszczone: 2 mecze
-
Emmanuel Agyel Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 37 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Dundee United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
24 | Nowa Zelandia | 800 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 2 | 506' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
20 | Australia | 400 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 458' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Australia | 1 mln € | 277 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 375' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Algeria | 400 tys. € | 270 tys. € | 6 | 75% | 0 | 2 | 217' | 0 | 0 | |||||||
| 93 |
|
24 | Togo | 350 tys. € | 48 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 247' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
23 | Irak | 1 mln € | 180 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 206' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Irlandia | 1,5 mln € | 185 tys. € | 6 | 75% | 1 | 1 | 441' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Australia | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 280' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Szkocja | 1 mln € | 62 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 610' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | Ghana | 250 tys. € | – | 4 | 50% | 1 | 0 | 239' | 0 | 1 | |||||||
| 26 |
|
19 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 300 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 1 | 197' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Gwinea Bissau | 300 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 364' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Irlandia | 200 tys. € | 154 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 143' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Szkocja | 800 tys. € | 185 tys. € | 4 | 50% | 1 | 1 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
22 | Irlandia Północna | 700 tys. € | 62 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Holandia | 500 tys. € | 246 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 692' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Australia | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 611' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Rumunia | 600 tys. € | – | 6 | 75% | 1 | 0 | 296' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Irak | 300 tys. € | 74 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Mołdawia | 400 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Szkocja | 700 tys. € | 154 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Anglia | 600 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | Ghana | 150 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Dundee United
13,4 mln €
śr. 580 tys. € / zawodnika
Ile Dundee United wydaje na pensje
3,4 mln € rocznie
śr. 148 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Australia (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dundee United w sezonie 2026/2027
Dundee United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dundee United
Jak wygląda skład Dundee United?
W wyjściowym ustawieniu Dundee United między słupkami staje J. Walton, a linię obrony najczęściej tworzą J. Rawlins, B. Esselink, M. Forbes oraz K. Ciubotaru. W środku pola grają P. Camara, D. Tait oraz Z. Sapsford, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Randall, I. Metsoko oraz D. Bennie. Trener Jim Goodwin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Dundee United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dundee United w sezonie 2026/2027.
Dundee United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Irak | 23 |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szkocja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Dania | 27 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Rumunia | 22 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Walia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Australia | 27 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Australia | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Dundee United
Dundee United bilans transferowy
- +200 tys. € 2026
- -460 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +350 tys. € 2023
- +1,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Dundee United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dundee United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dundee United trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 500 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Zidane Iqbal z Utrechtu za 500 tys. €.
Dundee United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dundee United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dundee United?
Klub piłkarski Dundee United zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Szkocji oraz Puchar Ligi Szkockiej. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Szkocji, Mistrzostwo 2. ligi Szkocji, Scottish Challenge Cup oraz Mistrzostwo Szkocji.