Forma w lidze
FC Dundee w tabeli
4. miejsce / 13 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 8 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
6 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Dundee
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 21 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Walia | 25 | obrońca | 8 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,12 średnia ocena | Walia | 22 | obrońca | 8 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Walia | 22 | obrońca | 8 | 400 tys. € |
Przewidywany skład FC Dundee 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

FC Dundee w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 21 |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 19 |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 16 |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 13 |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 11 |
Wyniki FC Dundee
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Falkirk
1
FC Dundee
2
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FC Dundee
2
Motherwell
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
FC Dundee
1
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
Terminarz FC Dundee
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
FC Dundee
Rangers
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
St Mirren
FC Dundee
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
FC Dundee
Kilmarnock
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Dundee
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 29 Wrz 2026 |
|
Irlandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Walia |
|
za darmo |
FC Dundee to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Premiership. Swoim domowym obiektem jest The Scot Foam Stadium at Dens Park, który może pomieścić 12 085 widzów. Zespół prowadzi Steven Pressley. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Dundee?
Klub piłkarski FC Dundee zdobył w swojej historii 13 trofeów — 13 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Ligi Szkockiej. Ponadto triumfował w Scottish Challenge Cup, Mistrzostwo Szkocji oraz Puchar Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Dundee w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Dundee trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 2,4 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Luke Graham do Stoke City za 2,4 mln €.
Które miejsce zajmuje FC Dundee w tabeli Scottish Premiership?
FC Dundee zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 8 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład FC Dundee?
W wyjściowym ustawieniu FC Dundee między słupkami staje O. Goodman, a linię obrony najczęściej tworzą D. Wright, R. Astley, O. Bevan oraz Imari Samuels. W środku pola grają J. Bevan, R. Finnigan, E. Hamilton oraz A. Forrest, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Westley, B. Fink. Trener Steven Pressley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
Kiedy FC Dundee gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Dundee to spotkanie z Rangers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie The Scot Foam Stadium at Dens Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Dundee?
Ostatni mecz FC Dundee to wygrana z Falkirkiem 1:2 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Murrell, Bevan oraz Hay. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Dundee w tym sezonie?
Bilans FC Dundee w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 11 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Dundee w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Dundee w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Dundee
FC Dundee terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
The Scot Foam Stadium at Dens Park U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
The SMISA Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Paź 20:45
|
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
The Scot Foam Stadium at Dens Park U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 16:00
|
Scottish Premiership, 12. kolejka
|
Easter Road Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 16:00
|
Scottish Premiership, 13. kolejka
|
McDiarmid Park Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 16:00
|
Scottish Premiership, 14. kolejka
|
The Scot Foam Stadium at Dens Park U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
Scottish Premiership, 15. kolejka
|
Pittodrie Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Gru 20:45
|
Scottish Premiership, 16. kolejka
|
The Scot Foam Stadium at Dens Park U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 16:00
|
Scottish Premiership, 17. kolejka
|
The Scot Foam Stadium at Dens Park U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 16:00
|
Scottish Premiership, 18. kolejka
|
The BBSP Stadium Rugby Park Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy FC Dundee gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Dundee to spotkanie z Rangers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie The Scot Foam Stadium at Dens Park w ramach Scottish Premiership (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki FC Dundee w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Dundee w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Dundee w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Dundee wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 10/13 | 0/0 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 9/18 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 2/16 | 4/6 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 2/7 | 0/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/8 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 6/12 | 3/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Scottish League Cup, 1/8 finału
|
3:0 | 4-2-3-1 | 10/17 | 0/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/9 | 1/4 | |
|
03 Sie Koniec
|
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 4/13 | 1/2 | |
|
25 Lip Koniec
|
Scottish League Cup, runda
|
4:0 | 4-2-3-1 | 7/12 | 0/0 |
FC Dundee ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Dundee zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Dundee?
Ostatni mecz FC Dundee to wygrana z Falkirkiem 1:2 w Scottish Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Murrell, Bevan oraz Hay. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Dundee – tabela Scottish Premiership
Jakie miejsce w tabeli Scottish Premiership zajmuje FC Dundee w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Dundee w tabeli Scottish Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celtic
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 21 | |
2
|
Rangers
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 19 | |
3
|
Heart Of Midlothian
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 16 | |
4
|
FC Dundee
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
5
|
St Johnstone
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | |
6
|
Dundee United
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
St Mirren
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
8
|
Aberdeen
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
9
|
Motherwell
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | |
10
|
Hibernian
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | |
11
|
Falkirk
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | |
12
|
Kilmarnock
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 2 |
Celtic
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Rangers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 4 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
St Johnstone
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 6 |
Dundee United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 7 |
St Mirren
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 8 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Falkirk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hibernian
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 12 |
Kilmarnock
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Rangers
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
FC Dundee
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Dundee United
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 5 |
St Mirren
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Hibernian
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 7 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
St Johnstone
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aberdeen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
Motherwell
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kilmarnock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 12 |
Falkirk
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 |
Które miejsce zajmuje FC Dundee w tabeli Scottish Premiership?
FC Dundee zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Scottish Premiership z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Celtic wynosi 8 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki FC Dundee w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Dundee na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Dundee na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 39,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy FC Dundee
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Dundee i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Dundee to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Dundee - Rangers Po przerwie pada 55% bramek FC Dundee.Przebieg meczu FC Dundee i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy FC Dundee otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Dundee
91% bramek FC Dundee pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Dundee zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie FC Dundee
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów FC Dundee, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Dundee wygra mecz FC Dundee - Rangers FC Dundee nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach FC Dundee
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów FC Dundee padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Dundee - Rangers Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów FC Dundee.FC Dundee – faule i karne
- Faule / mecz 11,1
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Dundee fauluje średnio 11,1 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Dundee, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu FC Dundee - Rangers FC Dundee popełnia 11,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Dundee zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
FC Dundee wygra mecz FC Dundee - Rangers FC Dundee zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach FC Dundee ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli FC Dundee, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
FC Dundee wygra drugą połowę meczu FC Dundee - Rangers Drugą połowę FC Dundee wygrywał w 3 z 8 meczów.FC Dundee – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
FC Dundee oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Dundee - Rangers FC Dundee oddaje 9,3 strzałów na mecz.FC Dundee – posiadanie piłki
- U siebie 43,0%
- Na wyjeździe 41,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio FC Dundee utrzymuje przy piłce 42,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
FC Dundee wygra mecz FC Dundee - Rangers FC Dundee utrzymuje średnio 42,0% posiadania piłki.FC Dundee – podania
- Kluczowe / mecz 7,9
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 31%
FC Dundee wymienia średnio 336 podań na mecz przy celności 74%, z czego 7,9 to podania kluczowe.
FC Dundee – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto FC Dundee to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FC Dundee - Rangers Czyste konto FC Dundee zachowuje w 25% meczów.FC Dundee – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
FC Dundee wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 6,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu FC Dundee - Rangers Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów FC Dundee.FC Dundee – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 25%
FC Dundee ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Dundee – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu FC Dundee - Rangers FC Dundee ogląda średnio 1,3 żółtych kartek na mecz.FC Dundee według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz FC Dundee zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
FC Dundee na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,25 2,50 | 1,50 1,25 | 0,75 0,50 |
|
3.
|
3,00 1,00 | 3,25 1,50 | 0,50 1,50 |
|
4.
|
1,75 1,50 | 1,50 1,25 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 1,00 | 1,75 0,75 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
1,25 1,50 | 0,75 1,75 | 1,00 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Dundee
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Dundee w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Dundee - Aberdeen 2:0 Scottish Premiership, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Celtic - FC Dundee 1:0 Scottish Premiership, 3.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek FC Dundee - Hibernian 1:2, Scottish Premiership, 30.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Westley, FC Dundee - Aberdeen 2:0, Scottish Premiership, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Hay, Falkirk - FC Dundee 1:2, Scottish Premiership, 10.10.2026
Jakie statystyki ma FC Dundee w tym sezonie?
Bilans FC Dundee w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 11 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Dundee – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Dundee w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FC Dundee 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze FC Dundee
-
Bobby Wales Napastnik Rana pauzuje od 9 dniopuszczone: 1 mecz

-
Simon Murray Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 61 dniopuszczone: 6 meczów
-
Matai Akinmboni Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 343 dniopuszczone: 36 meczów

Kadra FC Dundee
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
23 | Anglia | 100 tys. € | 123 tys. € | 3 | 38% | 1 | 0 | 145' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Anglia | 300 tys. € | 92 tys. € | 7 | 88% | 3 | 0 | 536' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Szwajcaria | 300 tys. € | 308 tys. € | 6 | 75% | 2 | 0 | 337' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Szkocja | 200 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 441' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Szkocja | 100 tys. € | 74 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 521' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Szkocja | 350 tys. € | 308 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 187' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
34 | Szkocja | 250 tys. € | 400 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
19 | Meksyk | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
24 | Szkocja | 200 tys. € | 92 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 247' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Szkocja | 700 tys. € | 92 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 230' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Anglia | 200 tys. € | 246 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 471' | 2 | 0 | |||||||
| 48 |
|
27 | Szkocja | 600 tys. € | 246 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Anglia | 75 tys. € | 246 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 637' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Anglia | 400 tys. € | 62 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 454' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Słowenia | 300 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 38' | 0 | 1 | |||||||
| 28 |
|
25 | Walia | 300 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 161' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
20 | Anglia | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
22 | Walia | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Walia | 600 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Anglia | 300 tys. € | 185 tys. € | 4 | 50% | 0 | 1 | 267' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Anglia | 200 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
31 | Walia | 300 tys. € | 308 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
19 | USA | 1 mln € | 246 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
22 | Kanada | 400 tys. € | 46 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Irlandia | 100 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
25 | Szkocja | 100 tys. € | 61 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Dundee
7,9 mln €
śr. 303 tys. € / zawodnika
Ile FC Dundee wydaje na pensje
3,8 mln € rocznie
śr. 148 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Anglia (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Dundee w sezonie 2026/2027
FC Dundee wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Dundee
Jak wygląda skład FC Dundee?
W wyjściowym ustawieniu FC Dundee między słupkami staje O. Goodman, a linię obrony najczęściej tworzą D. Wright, R. Astley, O. Bevan oraz Imari Samuels. W środku pola grają J. Bevan, R. Finnigan, E. Hamilton oraz A. Forrest, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Westley, B. Fink. Trener Steven Pressley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Premiership i pucharach.
FC Dundee – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Dundee w sezonie 2026/2027.
FC Dundee transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Walia | 31 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
USA | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Holandia | 28 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2026 |
|
Kanada | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery FC Dundee
FC Dundee bilans transferowy
- +2,4 mln € 2026
- 0 € 2025
- +1,2 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii FC Dundee
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Dundee w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Dundee trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 2,4 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Luke Graham do Stoke City za 2,4 mln €.
FC Dundee – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Dundee? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Dundee?
Klub piłkarski FC Dundee zdobył w swojej historii 13 trofeów — 13 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Ligi Szkockiej. Ponadto triumfował w Scottish Challenge Cup, Mistrzostwo Szkocji oraz Puchar Szkocji.