Lewis Montsma jest piłkarzem występującym obecnie w Port Vale. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lewis Montsma
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lewis Montsma w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lewis Montsma wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.15, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lewis Montsma oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lewis Montsma w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lewis Montsma rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 9 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 647 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Czy Lewis Montsma ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lewis Montsma nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lewis Montsma to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 464 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lewis Montsma?
Lewis Montsma ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Lewis Montsma?
Lewis Montsma najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Lewis Montsma?
Wycena 28-letniego Lewis Montsma według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lewis Montsma?
Lewis Montsma urodził się 25 kwietnia 1998 w Amsterdam w Holandii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Lewis Montsma – statystyki
Szczegółowe statystyki Lewis Montsma w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Port Vale. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Lewis Montsma w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lewis Montsma wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.15, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lewis Montsma oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Lewis Montsma – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lewis Montsma w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
5:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
League Two, 13. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Paź
Koniec
|
League Two, 12. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Paź
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
1:0 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
01 Wrz
Koniec
|
League Two, 4. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
League Two, 3. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
League Two, 2. kolejka
|
1:1 | 83' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lewis Montsma w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lewis Montsma rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 9 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 647 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Lewis Montsma – transfery
W trakcie kariery Lewis Montsma zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Port Vale 2026 – obecnie
-
FC Dundee 2026 – 2026
-
Lincoln City 2020 – 2026
-
Dordrecht 2018 – 2020
-
Cambuur Leeuwarden U21 2017 – 2018

-
Free Player 2017 – 2017

-
Heerenveen SC U19 2015 – 2017

-
sc Heerenveen U17 2013 – 2015

-
AFC Amsterdam Youth do 2013

Lewis Montsma – forma
W ostatnich 5 meczach Lewis Montsma zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lewis Montsma 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.00.
W ostatnich 10 meczach Lewis Montsma 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Lewis Montsma?
Lewis Montsma jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.00 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.15). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Lewis Montsma – kontuzje
W trakcie kariery Lewis Montsma zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 133 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lewis Montsma
-
Uraz
24.03.23 – 29.06.24 (464 dni)
Lincoln City opuszczone: 63 mecze
-
Uraz
07.01.22 – 26.01.23 (385 dni)
Lincoln City opuszczone: 59 meczów
-
Uraz kostki
16.10.19 – 30.10.19 (15 dni)
Dordrecht opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pachwiny
11.01.19 – 20.02.19 (41 dni)
Dordrecht opuszczone: 8 meczów
Czy Lewis Montsma ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lewis Montsma nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lewis Montsma to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 464 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lewis Montsma – trofea
W trakcie kariery Lewis Montsma zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Lewis Montsma?
Lewis Montsma zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Eredivisie U21 — 1 raz.
Lewis Montsma – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lewis Montsma wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lewis Montsma na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lewis Montsma?
Wycena Lewis Montsma wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Lewis Montsma wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.