Yan Dhanda jest piłkarzem występującym obecnie w Heart Of Midlothian. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Yan Dhanda
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yan Dhanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yan Dhanda wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Yan Dhanda oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yan Dhanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yan Dhanda rozegrał w barwach Hearts w Scottish Premiership 4 mecze, w Scottish League Cup 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 189 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Yan Dhanda
Pierwszy transfer Yan Dhanda w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z West Bromwich Albion Youth do liverpool (Youth) za 275 tysięcy euro.
Czy Yan Dhanda ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yan Dhanda nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yan Dhanda to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 37 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Yan Dhanda?
Yan Dhanda najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Yan Dhanda?
Wycena 27-letniego Yan Dhanda według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yan Dhanda?
Yan Dhanda urodził się 14 grudnia 1998 w Dudley w Anglii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Yan Dhanda – statystyki
Szczegółowe statystyki Yan Dhanda w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Heart Of Midlothian. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yan Dhanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yan Dhanda wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Yan Dhanda oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Yan Dhanda – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yan Dhanda w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Yan Dhanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yan Dhanda rozegrał w barwach Hearts w Scottish Premiership 4 mecze, w Scottish League Cup 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 189 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Yan Dhanda – transfery
W trakcie kariery Yan Dhanda zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 275 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Heart Of Midlothian 2026 – obecnie
-
FC Dundee 2025 – 2026
-
Heart Of Midlothian 2024 – 2025
-
Ross County 2022 – 2024
-
Swansea City 2018 – 2022
-
Liverpool U21 2017 – 2018
-
Liverpool U18 2015 – 2017

-
liverpool (Youth) 2013 – 2015

-
West Bromwich Albion Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Yan Dhanda
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.05.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 07.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
275 tys. € | Transfer definitywny |
Historia transferów Yan Dhanda
Pierwszy transfer Yan Dhanda w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z West Bromwich Albion Youth do liverpool (Youth) za 275 tysięcy euro.
Yan Dhanda – forma
W ostatnich 5 meczach Yan Dhanda zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Yan Dhanda i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Hibernian
2
Scottish League Cup, półfinał
|
70'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Rangers
2
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Motherwell
0
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Kilmarnock
1
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Falkirk
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Stenhousemuir
0
Heart Of Midlothian
3
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
25'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Heart Of Midlothian
6
Inverness CT
2
Scottish League Cup, 1/8 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
FC Dundee
3
Livingston
0
Scottish Premiership, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Dundee
1
St Mirren
0
Scottish Premiership, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dundee United
3
FC Dundee
0
Scottish Premiership, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Kilmarnock
2
FC Dundee
2
Scottish Premiership, 33. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Dundee
1
Celtic
2
Scottish Premiership, 32. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Dundee
2
Dundee United
2
Scottish Premiership, 30. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Dundee
2
Motherwell
1
Scottish Premiership, 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Dundee
3
Hibernian
3
Scottish Premiership, 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Aberdeen
2
FC Dundee
3
Scottish Premiership, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
FC Dundee
2
Livingston
2
Scottish Premiership, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Falkirk
1
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Dogryw.
|
Celtic
2
FC Dundee
1
Puchar Szkocji, 1/16 finału
|
105'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
St Mirren
0
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Rangers
3
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 23. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Kilmarnock
1
FC Dundee
2
Puchar Szkocji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Dundee United
0
FC Dundee
1
Scottish Premiership, 21. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Gru
Koniec
|
FC Dundee
2
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 20. kolejka
|
95'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Gru
Koniec
|
FC Dundee
1
Falkirk
0
Scottish Premiership, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Motherwell
1
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Livingston
2
FC Dundee
2
Scottish Premiership, 17. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Dundee
1
Aberdeen
3
Scottish Premiership, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Celtic
1
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 15. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Dundee
3
St Mirren
1
Scottish Premiership, 14. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Hibernian
2
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Dundee
0
Rangers
3
Scottish Premiership, 12. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Falkirk
2
FC Dundee
1
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Dundee
2
Celtic
0
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Aberdeen
4
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Dundee
1
Motherwell
1
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Dundee
0
Dundee United
2
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kilmarnock
0
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Stirling Albion
0
Heart Of Midlothian
4
Scottish League Cup, 3. runda
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Hamilton Academical
0
Heart Of Midlothian
4
Scottish League Cup, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Heart Of Midlothian
4
Dunfermline
1
Scottish League Cup, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
FC Dundee
1
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Motherwell
0
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Heart Of Midlothian
3
FC Dundee
1
Puchar Szkocji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
3
Kilmarnock
2
Scottish Premiership, 24. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Brechin
1
Heart Of Midlothian
4
Puchar Szkocji, 4. runda
|
69'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Aberdeen
0
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership, 23. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Motherwell
0
Scottish Premiership, 21. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Hibernian
2
Scottish Premiership, 19. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Heart Of Midlothian
0
Liga Konferencji, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Aberdeen
1
Scottish Premiership, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Cercle Brugge
2
Heart Of Midlothian
0
Liga Konferencji, 4. runda
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Heidenheim
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Omonia Nikozja
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Heart Of Midlothian
4
St Mirren
0
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Aberdeen
3
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Dinamo Mińsk
1
Heart Of Midlothian
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
16'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Ross County
1
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
St Mirren
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 15. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Dundee United
1
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Motherwell
3
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Falkirk
2
Heart Of Midlothian
0
Scottish League Cup, 2. runda
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Dundee
3
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Ross County
4
Raith Rovers
0
Scottish Premiership
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Raith Rovers
1
Ross County
2
Scottish Premiership
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
St Johnstone
1
Ross County
1
Scottish Premiership
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Ross County
2
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Livingston
2
Ross County
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ross County
3
Rangers
2
Scottish Premiership
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Aberdeen
2
Ross County
1
Scottish Premiership
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Ross County
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Ross County
2
Hibernian
2
Scottish Premiership
|
8'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Dundee
2
Ross County
0
Scottish Premiership
|
71'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Rangers
3
Ross County
1
Scottish Premiership
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Motherwell
5
Ross County
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Livingston
2
Ross County
2
Scottish Premiership
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Ross County
0
Aberdeen
3
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Ross County
2
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Ross County
0
FC Dundee
1
Scottish Premiership
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
St Mirren
2
Ross County
0
Scottish Premiership
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ross County
3
Motherwell
0
Scottish Premiership
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Ross County
1
St Mirren
0
Scottish Premiership
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Ross County
0
Kilmarnock
0
Scottish Premiership
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
St Johnstone
1
Ross County
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Hibernian
2
Ross County
2
Scottish Premiership
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Motherwell
3
Ross County
3
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Dundee
0
Ross County
0
Scottish Premiership
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Ross County
0
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Ross County
0
Rangers
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Ross County
2
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Celtic
4
Ross County
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Edinburgh City
1
Ross County
3
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Stranraer
1
Ross County
5
Scottish League Cup
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Cze
Karne
|
Ross County
(5)
3
Partick Thistle
(4)
1
Scottish Championship
|
120'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Ross County
3
St Johnstone
3
Scottish Premiership
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Dundee United
1
Ross County
3
Scottish Premiership
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ross County
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Ross County
4
Dundee United
0
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ross County
1
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Ross County
3
Kilmarnock
0
Scottish Premiership
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Ross County
1
St Johnstone
2
Scottish Premiership
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Celtic
2
Ross County
1
Scottish Premiership
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Hibernian
0
Ross County
2
Scottish Premiership
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Ross County
3
St Mirren
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Ross County
1
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Ross County
1
Dundee United
1
Scottish Premiership
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Livingston
0
Ross County
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ross County
0
Motherwell
5
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ross County
0
Hibernian
2
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
St Mirren
1
Ross County
0
Scottish Premiership
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Ross County
1
Celtic
3
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Ross County
7
East Fife
0
Scottish League Cup
|
67'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.3 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Ross County
1
Dunfermline
0
Scottish League Cup
|
60'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Sty
Dogryw.
|
Swansea City
2
Southampton
3
FA Cup (Anglia)
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Preston North End
3
Swansea City
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Blackburn
2
Swansea City
1
Championship
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Brentford
2
Swansea City
0
Championship
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Swansea City
1
Barnsley
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Barnsley
0
Swansea City
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Watford
2
Swansea City
0
Championship
|
24'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Swansea City
2
Derby County
1
Championship
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Reading
2
Swansea City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Swansea City
0
Preston North End
1
Championship
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Swansea City
0
Cardiff City
1
Championship
|
10'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Luton Town
0
Swansea City
1
Championship
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Blackburn
1
Swansea City
1
Championship
|
25'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Swansea City
2
Middlesbrough
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Stoke City
1
Swansea City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Swansea City
1
Bristol City
3
Championship
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Huddersfield Town
4
Swansea City
1
Championship
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Swansea City
1
Nottingham Forest
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Swansea City
1
Manchester City
3
FA Cup (Anglia)
|
76'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Rotherham United
1
Swansea City
3
Championship
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Swansea City
1
Brentford
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Barnsley
0
Swansea City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Swansea City
0
Reading
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Swansea City
2
Barnsley
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Swansea City
0
AFC Bournemouth
0
Championship
|
75'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Swansea City
2
Luton Town
0
Championship
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Swansea City
1
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Brentford
1
Swansea City
1
Championship
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Swansea City
2
Stoke City
0
Championship
|
74'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Coventry City
1
Swansea City
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Swansea City
0
Birmingham City
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Preston North End
0
Swansea City
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Swansea City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Hull City
4
Swansea City
4
Championship
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Swansea City
2
Derby County
3
Championship
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Stoke City
2
Swansea City
0
Championship
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Swansea City
0
Brentford
3
Championship
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Swansea City
1
Stoke City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Swansea City
3
Birmingham City
0
Championship
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Blackburn
2
Swansea City
2
Championship
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
West Bromwich Albion
3
Swansea City
0
Championship
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Stoke City
1
Swansea City
0
Championship
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Yan Dhanda ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.28.
W ostatnich 10 meczach Yan Dhanda 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48.
W jakiej formie jest Yan Dhanda?
Yan Dhanda jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.28 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.20). Jego dyspozycja słabnie.
Yan Dhanda – zarobki
Yan Dhanda gra w Heart Of Midlothian na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 218 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yan Dhanda w Heart Of Midlothian (2025/26)
| Rocznie | 218 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 597 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Yan Dhanda w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
218 tys. € |
| 2024/25 |
|
218 tys. € |
| 2023/24 |
|
72 tys. € |
| 2022/23 |
|
72 tys. € |
| 2021/22 |
|
311 tys. € |
| 2020/21 |
|
311 tys. € |
| 2019/20 |
|
263 tys. € |
| 2018/19 |
|
311 tys. € |
Yan Dhanda – kontuzje
W trakcie kariery Yan Dhanda zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yan Dhanda
-
Uraz
04.03.23 – 09.04.23 (37 dni)
Ross County opuszczone: 3 mecze
Czy Yan Dhanda ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yan Dhanda nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yan Dhanda to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 37 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yan Dhanda – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yan Dhanda wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yan Dhanda na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yan Dhanda
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | 27 |
|
400 tys. € |
| 09.12.2025 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2025 | 26 |
|
600 tys. € |
| 16.06.2025 | 26 |
|
700 tys. € |
| 02.12.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 29.05.2024 | 25 |
|
1 mln € |
| 04.12.2023 | 24 |
|
800 tys. € |
| 25.06.2023 | 24 |
|
750 tys. € |
| 12.12.2022 | 23 |
|
600 tys. € |
| 12.05.2022 | 23 |
|
800 tys. € |
| 23.11.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 29.06.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 09.03.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 21.12.2020 | 22 |
|
1 mln € |
| 14.10.2020 | 21 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
900 tys. € |
| 26.02.2020 | 21 |
|
1 mln € |
| 16.10.2019 | 20 |
|
750 tys. € |
| 27.06.2019 | 20 |
|
250 tys. € |
| 23.09.2018 | 19 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yan Dhanda?
Wycena Yan Dhanda wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Yan Dhanda wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 250 tys. €.