Liga Konferencji · 3. runda · 05.11.2026

Porównanie kursów FC Thun - Heart Of Midlothian

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Thun - Heart Of Midlothian dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), rzuty rożne, liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 5 listopada 2026 (w ramach 3. rundy Ligi Konferencji UEFA). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 80 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Thun po kursie 2,40 w LV BET, remis po kursie 3,60 w eToto oraz wygrana Hearts po kursie 2,85 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Hearts wystawia LV BET - 2,85, w porównaniu do najniższego 2,70 w Betclic. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,30 3,40 2,70
2,32 3,50 2,74
2,25 3,47 2,70
2,30 3,50 2,75
2,36 3,60 2,80
2,40 3,55 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Hearts

kurs 2,85 × 100 zł = 250,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,72 2,02
2,01 1,71
1,66 1,93
1,72 2,00
1,74 2,05
1,70 2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,42 1,56 1,30
1,39 1,51 1,27
1,39 1,52 1,24
1,40 1,53 1,28
1,42 1,55 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,75 2,40 3,10
2,75 2,38 3,15
2,65 2,30 3,03
2,80 2,40 3,20
2,85 2,47 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,55 2,80 2,90
2,55 2,75 2,90
2,47 2,65 2,78
2,60 2,80 2,90
2,65 2,85 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,40 1,48
1,32 1,39 1,49
1,30 1,37 1,38
1,30 1,37 1,47
1,32 1,39 1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,37 1,45 1,38
1,39 1,47 1,42
1,35 1,43 1,30
1,35 1,42 1,37
1,36 1,44 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą eToto wycenia na 2,55. To o 6,7% więcej niż najniższy kurs 2,39 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,47 2,55
1,42 2,39
1,42 2,40
1,45 2,50
1,46 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na FC Thun strzeli

Tak Nie
1,17 4,50
1,18 4,50
1,18 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Heart Of Midlothian strzeli

Tak Nie
1,22 3,90
1,22 3,95
1,22 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,60 3,90 4,20 4,80 16,00 5,75
3,50 3,75 4,00 4,70 16,00 5,60
3,13 3,35 3,63 4,25 17,50 5,00
3,70 3,95 4,30 5,00 18,00 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Thun i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,50 2,55 6,90 3,00 3,60 5,00 2,90 7,50
12,00 2,45 6,60 2,90 3,50 4,80 2,80 7,20
- - 5,75 2,65 3,15 4,25 2,53 6,25
13,00 2,55 7,00 3,05 3,70 5,00 2,95 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 3,90 5,10 8,10 5,10 8,10 3,50 31,00
16,00 3,70 4,90 7,80 4,90 7,80 3,40 29,00
- - 4,40 6,90 4,40 6,90 3,05 25,00
17,00 3,90 5,20 8,20 5,20 8,20 3,60 30,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Hearts i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,50 3,00 7,90 3,60 4,20 6,10 3,40 9,25
13,00 2,90 7,60 3,45 4,00 5,80 3,25 8,80
- - 6,60 3,12 3,58 5,25 2,90 7,75
14,00 3,05 8,00 3,65 4,20 6,20 3,40 9,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Thun - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,10 9,25 20,00 33,00 1,42 1,14 1,03 -
4,30 9,40 - - 1,43 - - -
4,30 9,40 - - 1,43 - - -
4,40 9,60 22,00 40,00 1,44 1,15 1,04 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,50 6,75 11,00 14,50 4,90 8,00 12,00 -
4,60 6,80 - - 5,00 - - -
4,65 6,90 - - 5,00 - - -
4,70 7,00 12,00 18,00 5,20 8,20 14,00 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heart Of Midlothian - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,56 1,20 1,06 1,01 5,10 12,50 25,00 -
1,58 1,21 - - 5,40 - - -
1,58 1,20 - - 5,40 - - -
1,59 1,22 1,06 1,01 5,60 13,00 29,00 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Thun - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,42 2,30 1,14 4,10
1,42 2,27 - -
1,38 2,13 1,12 3,60
1,42 2,25 - 4,00
1,42 2,27 1,14 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,56 2,70 1,20 5,10
1,57 2,65 - -
2,55 1,53 4,45 1,19
1,57 2,65 1,20 -
1,57 2,65 1,21 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Thun - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,19 3,35
1,19 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,28 4,20
1,28 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 17,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 16,7%.

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,50 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 3,20 o 9,4%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
3,50 1,27 2,55 1,47 1,90 1,75 1,60 2,20 1,37 2,85 - -
3,50 1,25 2,53 1,46 1,95 1,76 1,60 2,20 1,37 2,85 1,26 3,45
3,20 1,24 2,47 1,43 1,88 1,70 1,55 2,10 1,35 2,78 - -
3,45 1,27 2,50 1,47 1,95 1,75 1,60 2,20 1,38 2,80 - -
3,50 1,27 2,55 1,48 1,97 1,78 1,62 2,22 1,39 2,85 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Thun - Heart Of Midlothian dostępnych jest 567 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 21,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,01 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,66 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Thun - Heart Of Midlothian ma eToto, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.