Benhur Keser jest piłkarzem występującym obecnie w Kayserispor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Benhur Keser
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Benhur Keser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benhur Keser wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.11, a skuteczność strzałów to 22,2%. Benhur Keser oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Benhur Keser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benhur Keser rozegrał w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 733 minuty. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Benhur Keser
Pierwszy transfer Benhur Keser w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Kocaelisporu do Çaykur Rizesporu za 284,1 tysiąca euro.
Czy Benhur Keser ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Benhur Keser nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benhur Keser to zerwanie ścięgna z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 101 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Benhur Keser?
Benhur Keser ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Benhur Keser?
Benhur Keser najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Benhur Keser?
Wycena 30-letniego Benhur Keser według stanu na październik 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,4 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Benhur Keser?
Benhur Keser urodził się 29 października 1996 w Kayseri, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Benhur Keser – statystyki
Szczegółowe statystyki Benhur Keser w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kayserispor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Benhur Keser
Benhur Keser vs. inni
Atak
Obrona
Podania Benhur Keser
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Benhur Keser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benhur Keser wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.11, a skuteczność strzałów to 22,2%. Benhur Keser oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Benhur Keser – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Benhur Keser w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Benhur Keser
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
6:0 | 58' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:2 | 83' | 1 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
2:2 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:4 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
3:2 | 71' | 1 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 76' | 0 | 1 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:1 | 68' | 0 | 1 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:2 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
0:1 | 76' | 1 | 0 | ||||
|
16 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
2:0 | 65' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Benhur Keser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benhur Keser rozegrał w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 733 minuty. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Benhur Keser – transfery
W trakcie kariery Benhur Keser zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 284 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kayserispor 2026 – obecnie
-
Çaykur Rizespor 2026 – 2026
-
Erzurum BB 2025 – 2026
-
Çaykur Rizespor 2025 – 2025
-
Erokspor 2025 – 2025
-
Çaykur Rizespor 2022 – 2025
-
Kocaelispor 2021 – 2022
-
Bandırmaspor 2021 – 2021
-
Kocaelispor 2020 – 2021
-
Bandırmaspor 2019 – 2020
-
Sanliurfaspor 2018 – 2019

-
Bayrampasa Spor 2016 – 2018

-
Kayserispor U21 2014 – 2016

-
Kayserispor U19 2013 – 2014

-
Kayserispor Youth do 2013

Historia transferów Benhur Keser
Pierwszy transfer Benhur Keser w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Kocaelisporu do Çaykur Rizesporu za 284,1 tysiąca euro.
Benhur Keser – forma
W ostatnich 5 meczach Benhur Keser zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,80. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Benhur Keser 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Benhur Keser 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.15 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Benhur Keser?
Benhur Keser jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.80 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.11). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Benhur Keser – zarobki
Benhur Keser gra w Kayserispor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 160 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Benhur Keser w Kayserispor (2024/25)
| Rocznie | 160 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 438 € |
Benhur Keser – kontuzje
W trakcie kariery Benhur Keser zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Benhur Keser
-
Braki w przygotowaniu
24.10.24 – 09.11.24 (17 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie ścięgna
14.08.24 – 24.10.24 (72 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 8 meczów
-
Zerwanie ścięgna
16.02.24 – 26.05.24 (101 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 12 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.10.23 – 06.11.23 (7 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
Czy Benhur Keser ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Benhur Keser nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benhur Keser to zerwanie ścięgna z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 101 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Benhur Keser – trofea
W trakcie kariery Benhur Keser zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Benhur Keser?
Benhur Keser zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Erzurumie BB — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji — 1 raz.
Benhur Keser – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Benhur Keser wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Benhur Keser na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Benhur Keser?
Wycena Benhur Keser wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Benhur Keser wyceniano na 1,4 mln €, a najniżej na 75 tys. €.