Benjamin Chandia jest piłkarzem występującym obecnie w Coquimbo Unido. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Benjamin Chandia
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Benjamin Chandia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Benjamin Chandia wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.08, a skuteczność strzałów to 8,0%. Benjamin Chandia oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Benjamin Chandia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Benjamin Chandia rozegrał w barwach Coquimbo Unido w CONMEBOL Copa Libertadores 8 meczów, w Primera Division (Chile) 24 mecze oraz w Copa Chile 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 513 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Czy Benjamin Chandia ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Benjamin Chandia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Chandia to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Benjamin Chandia?
Benjamin Chandia ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Coquimbo Unido — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Benjamin Chandia?
Benjamin Chandia najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Chandia?
Wycena 23-letniego Benjamin Chandia według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Benjamin Chandia?
Benjamin Chandia urodził się 25 listopada 2002 w Chile. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Benjamin Chandia – statystyki
Szczegółowe statystyki Benjamin Chandia w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Coquimbo Unido. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Benjamin Chandia vs. inni
Jakie statystyki ma Benjamin Chandia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Benjamin Chandia wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.08, a skuteczność strzałów to 8,0%. Benjamin Chandia oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Benjamin Chandia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Benjamin Chandia w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Benjamin Chandia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Benjamin Chandia rozegrał w barwach Coquimbo Unido w CONMEBOL Copa Libertadores 8 meczów, w Primera Division (Chile) 24 mecze oraz w Copa Chile 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 513 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Benjamin Chandia – transfery
W trakcie kariery Benjamin Chandia zmieniał klub 1 raz. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Coquimbo Unido 2022 – obecnie
-
Coquimbo Unido U21 do 2022

Benjamin Chandia – forma
W ostatnich 5 meczach Benjamin Chandia zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Benjamin Chandia 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (6.40).
W ostatnich 10 meczach Benjamin Chandia 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (6.40).
W jakiej formie jest Benjamin Chandia?
Benjamin Chandia jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.13 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.08). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Benjamin Chandia – kontuzje
W trakcie kariery Benjamin Chandia zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Benjamin Chandia
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.01.23 – 19.02.23 (34 dni)
Coquimbo Unido opuszczone: 5 meczów
Czy Benjamin Chandia ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Benjamin Chandia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Chandia to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Benjamin Chandia – trofea
W trakcie kariery Benjamin Chandia zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Benjamin Chandia?
Benjamin Chandia zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Coquimbo Unido — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Chile — 1 raz.
Benjamin Chandia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Benjamin Chandia wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Benjamin Chandia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Chandia?
Wycena Benjamin Chandia wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Benjamin Chandia wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 350 tys. €.