Callum Wright jest piłkarzem występującym obecnie w Hibernian. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Callum Wright
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Callum Wright w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Callum Wright wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 20,0%. Callum Wright oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Callum Wright w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Callum Wright rozegrał w barwach Hibernian w Scottish Premiership 7 meczów, w Scottish League Cup 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 594 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Czy Callum Wright ma kontuzję?
Obecnie Callum Wright ma uraz — rana — i pauzuje w Hibernian.
Najpoważniejszy uraz w karierze Callum Wright to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Callum Wright?
Callum Wright ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Callum Wright?
Callum Wright najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Callum Wright?
Wycena 26-letniego Callum Wright według stanu na maj 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Callum Wright?
Callum Wright urodził się 2 maja 2000 w Liverpool w Anglii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Callum Wright – statystyki
Szczegółowe statystyki Callum Wright w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hibernian. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Callum Wright vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Callum Wright w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Callum Wright wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 20,0%. Callum Wright oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Callum Wright – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Callum Wright w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Scottish League Cup, półfinał
|
1:2 | 15' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
1:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
0:1 | 53' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
0:3 | 69' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
2:1 | 29' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
03 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
1:2 | 81' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:3 | 7' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
20 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Callum Wright w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Callum Wright rozegrał w barwach Hibernian w Scottish Premiership 7 meczów, w Scottish League Cup 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 594 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Callum Wright – transfery
W trakcie kariery Callum Wright zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hibernian 2026 – obecnie
-
Plymouth 2026 – 2026
-
Wigan Athletic 2025 – 2026
-
Plymouth 2023 – 2025
-
Blackpool 2022 – 2023
-
Leicester City U23 2022 – 2022

-
Cheltenham Town 2021 – 2022
-
Leicester City U23 2021 – 2021

-
Cheltenham Town 2021 – 2021
-
Leicester City U23 2018 – 2021

-
Blackburn Rovers U18 do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Callum Wright
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.05.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 03.07.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 03.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.05.2022 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 04.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.05.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Callum Wright – forma
W ostatnich 5 meczach Callum Wright zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Callum Wright i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Hibernian
2
Scottish League Cup, półfinał
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Dundee United
1
Hibernian
0
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Hibernian
1
Aberdeen
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Hibernian
0
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
53'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Ross County
0
Hibernian
3
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
St Johnstone
2
Hibernian
1
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Hibernian
1
Heart Of Midlothian
3
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Dundee
1
Hibernian
2
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
KAA Gent
3
Liga Konferencji, play offy
|
7'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
KAA Gent
0
Hibernian
0
Liga Konferencji, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Shkendija
0
Hibernian
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rangers
1
Hibernian
2
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
33'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
Shkendija
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
League One, 46. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
0
AFC Wimbledon
1
League One, 45. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Port Vale
0
Wigan Athletic
0
League One, 44. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
3
Rotherham United
0
League One, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Mansfield Town
1
League One, 43. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Northampton Town
1
Wigan Athletic
3
League One, 42. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Leyton Orient
0
League One, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Reading
3
Wigan Athletic
0
League One, 40. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Barnsley
1
Wigan Athletic
1
League One, 38. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Bradford City
0
League One, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Blackpool
1
Wigan Athletic
1
League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Huddersfield Town
0
League One, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Stockport County
4
Wigan Athletic
2
League One, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Luton Town
0
League One, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Arsenal
4
Wigan Athletic
0
FA Cup (Anglia), 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Reading
2
League One, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Peterborough
6
Wigan Athletic
1
League One, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Lincoln City
1
League One, 30. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Wycombe
2
Wigan Athletic
0
League One, 29. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Doncaster Rovers
3
Wigan Athletic
3
League One, 28. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Bolton
1
League One, 27. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Preston North End
0
Wigan Athletic
1
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Cardiff City
1
Wigan Athletic
0
League One, 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Barnsley
1
League One, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Burton Albion
0
Wigan Athletic
2
League One, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Bradford City
2
Wigan Athletic
1
League One, 22. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Blackpool
2
League One, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Wigan Athletic
1
League One, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
06 Gru
Karne
|
Wigan Athletic
(4)
2
Barrow
(3)
2
FA Cup (Anglia), 1/128 finału
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Stevenage
0
League One, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
AFC Wimbledon
1
Wigan Athletic
2
League One, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Exeter City
1
Wigan Athletic
1
League One, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Lis
Karne
|
Wigan Athletic
(5)
1
Hemel Hempstead Town
(3)
1
FA Cup (Anglia), finał
|
56'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
1
Wigan Athletic
1
League One, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Port Vale
0
League One, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
1
League One, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Wolves U21
2
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
65'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Cardiff City
2
League One, 10. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
2
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bolton
4
Wigan Athletic
1
League One, 9. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Wigan Athletic
3
Doncaster Rovers
0
League One, 8. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Lincoln City
2
Wigan Athletic
2
League One, 7. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Salford City
2
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Stockport County
1
League One, 6. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Stockport County
0
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rotherham United
2
Wigan Athletic
2
League One, 5. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
0
League One, 4. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Peterborough
0
League One, 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Notts County
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Leyton Orient
2
Wigan Athletic
0
League One, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
3
Northampton Town
1
League One, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Middlesbrough
2
Plymouth
1
Championship, 43. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Swansea City
3
Plymouth
0
Championship, 41. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Watford
0
Plymouth
0
Championship, 39. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Portsmouth
1
Plymouth
2
Championship, 37. kolejka
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Plymouth
0
Sheffield Wednesday
3
Championship, 36. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hull City
2
Plymouth
0
Championship, 35. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Manchester City
3
Plymouth
1
FA Cup (Anglia), 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Plymouth
1
Cardiff City
1
Championship, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Luton Town
1
Plymouth
1
Championship, 31. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Blackburn
2
Plymouth
0
Championship, 33. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Plymouth
1
Liverpool
0
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Plymouth
2
West Bromwich Albion
1
Championship, 30. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sunderland
2
Plymouth
2
Championship, 29. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Plymouth
0
Burnley
5
Championship, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Coventry City
4
Plymouth
0
Championship, 23. kolejka
|
50'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Plymouth
3
Middlesbrough
3
Championship, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bristol City
4
Plymouth
0
Championship, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Norwich City
6
Plymouth
1
Championship, 17. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Plymouth
2
Watford
2
Championship, 16. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Derby County
1
Plymouth
1
Championship, 15. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Leeds United
3
Plymouth
0
Championship, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Plymouth
3
Preston North End
3
Championship, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cardiff City
5
Plymouth
0
Championship, 10. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Plymouth
2
Blackburn
1
Championship, 9. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Burnley
1
Plymouth
0
Championship, 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Plymouth
3
Luton Town
1
Championship, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Plymouth
0
Championship, 6. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Plymouth
3
Sunderland
2
Championship, 5. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Plymouth
0
Stoke City
1
Championship, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Queens Park Rangers
1
Plymouth
1
Championship, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Plymouth
3
Cheltenham Town
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
68'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sheffield Wednesday
4
Plymouth
0
Championship, 1. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Plymouth
1
Hull City
0
Championship
|
53'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Stoke City
3
Plymouth
0
Championship
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Plymouth
1
Leicester City
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Plymouth
1
Queens Park Rangers
1
Championship
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Rotherham United
0
Plymouth
1
Championship
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Plymouth
0
Bristol City
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Norwich City
2
Plymouth
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Leicester City
4
Plymouth
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Leeds United
2
Plymouth
1
Championship
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Plymouth
2
Bristol Rovers
0
League One
|
71'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Exeter City
0
Plymouth
1
League One
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Morecambe FC
1
Plymouth
3
League One
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Plymouth
2
League One
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Plymouth
2
Charlton Athletic
0
League One
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Peterborough
5
Plymouth
2
League One
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Plymouth
0
Fleetwood Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Oxford United
1
Plymouth
3
League One
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Plymouth
3
Portsmouth
1
League One
|
67'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Bolton
0
Plymouth
0
League One
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Blackpool
1
Sunderland
1
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Blackpool
1
Sheffield United
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Hull City
1
Blackpool
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Blackpool
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Blackpool
0
Luton Town
1
Championship
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Blackpool
1
Hull City
3
Championship
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Blackpool
3
Watford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sunderland
0
Blackpool
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Cambridge United
2
Cheltenham Town
2
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Lincoln City
3
Cheltenham Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Cheltenham Town
0
Wigan Athletic
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Rotherham United
1
Cheltenham Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Burton Albion
1
League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Cheltenham Town
0
Cambridge United
5
League One
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
AFC Wimbledon
4
Cheltenham Town
3
FA Cup (Anglia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Gillingham FC
0
Cheltenham Town
2
League One
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Charlton Athletic
1
Cheltenham Town
2
League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Milton Keynes Dons
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Cheltenham Town
2
Ipswich Town
1
League One
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Bristol Rovers
0
Cheltenham Town
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Newport County
1
Cheltenham Town
0
League Two
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Carlisle United
1
League Two
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Colchester United
0
League Two
|
14'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Leyton Orient
0
League Two
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Cheltenham Town
4
Tranmere Rovers
0
League Two
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Cheltenham Town
2
Salford City
0
League Two
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cheltenham Town
0
Barrow
2
League Two
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Exeter City
0
Cheltenham Town
1
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Mansfield Town
3
Cheltenham Town
1
League Two
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cheltenham Town
3
Port Vale
2
League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Southend United
0
League Two
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Harrogate Town
0
Cheltenham Town
1
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Tranmere Rovers
4
Leicester City U21
2
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Grimsby Town
1
Leicester City U21
3
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Harrogate Town
3
Leicester City U21
1
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Hull City
1
Leicester City U21
2
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – |
W ostatnich 5 meczach Callum Wright ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.27).
W ostatnich 10 meczach Callum Wright 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.27).
W jakiej formie jest Callum Wright?
Callum Wright jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.77). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Callum Wright – zarobki
Callum Wright gra w Hibernian na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 156 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Callum Wright w Hibernian (2025/26)
| Rocznie | 156 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 426 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Callum Wright w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
156 tys. € |
| 2024/25 |
|
156 tys. € |
| 2023/24 |
|
156 tys. € |
| 2022/23 |
|
156 tys. € |
| 2021/22 |
|
168 tys. € |
Callum Wright – kontuzje
W trakcie kariery Callum Wright zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Callum Wright
-
Rana
pauzuje od 23 dni
10.10.26Hibernian opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
14.09.21 – 20.11.21 (68 dni)
Cheltenham Town opuszczone: 15 meczów
Czy Callum Wright ma kontuzję?
Obecnie Callum Wright ma uraz — rana — i pauzuje w Hibernian.
Najpoważniejszy uraz w karierze Callum Wright to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Callum Wright – trofea
W trakcie kariery Callum Wright zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Callum Wright
Jakie trofea zdobył Callum Wright?
Callum Wright zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Plymouth — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Callum Wright – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Callum Wright wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Callum Wright na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Callum Wright
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 26 |
|
750 tys. € |
| 25.11.2025 | 25 |
|
700 tys. € |
| 26.05.2025 | 25 |
|
700 tys. € |
| 29.12.2024 | 24 |
|
700 tys. € |
| 23.05.2024 | 24 |
|
700 tys. € |
| 20.12.2023 | 23 |
|
700 tys. € |
| 08.06.2023 | 23 |
|
700 tys. € |
| 04.04.2023 | 22 |
|
500 tys. € |
| 26.10.2022 | 22 |
|
400 tys. € |
| 13.09.2022 | 22 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Callum Wright?
Wycena Callum Wright wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Callum Wright wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.