Calum Scanlon jest piłkarzem występującym obecnie w Cardiff City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Calum Scanlon
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
20:45
|
Cardiff City
3
West Ham United
3
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Championship, 14. kolejka | |||||||
|
31 Paź
16:00
|
Wolverhampton
3
Cardiff City
0
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Championship, 13. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Cardiff City
1
Birmingham City
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Championship, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Calum Scanlon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Calum Scanlon wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Calum Scanlon oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Calum Scanlon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Calum Scanlon rozegrał w barwach Cardiff City w Championship 14 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 477 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Calum Scanlon
Pierwszy transfer Calum Scanlon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Birmingham City Academy do liverpool (Youth) za 550 tysięcy euro.
Ile zarabia Calum Scanlon?
Na podstawie kontraktu z Cardiff City, Calum Scanlon otrzymuje 186,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Scanlon w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 512 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 maja 2027.
Czy Calum Scanlon ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Calum Scanlon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Calum Scanlon to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 370 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Calum Scanlon?
Calum Scanlon ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Calum Scanlon?
Calum Scanlon najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Calum Scanlon?
Wycena 21-letniego Calum Scanlon według stanu na wrzesień 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 450 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Calum Scanlon?
Calum Scanlon urodził się 14 lutego 2005 w Birmingham w Anglii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Calum Scanlon - statystyki
Szczegółowe statystyki Calum Scanlon w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cardiff City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Calum Scanlon
Calum Scanlon vs. inni
Atak
Obrona
Podania Calum Scanlon
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Calum Scanlon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Calum Scanlon wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Calum Scanlon oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Calum Scanlon - transfery
W trakcie kariery Calum Scanlon zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 550 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cardiff City 2026 – obecnie
-
Liverpool U21 2026 – 2026
-
Cardiff City 2026 – 2026
-
Liverpool U21 2025 – 2026
-
Millwall 2024 – 2025
-
Liverpool U21 2023 – 2024
-
Liverpool U18 2021 – 2023

-
liverpool (Youth) 2021 – 2021

-
Birmingham City Academy do 2021

Historia transferów Calum Scanlon
Pierwszy transfer Calum Scanlon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Birmingham City Academy do liverpool (Youth) za 550 tysięcy euro.
Calum Scanlon - forma
W ostatnich 5 meczach Calum Scanlon zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,27. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Calum Scanlon ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.27 — wynik powyżej średniej ligowej (6.06).
W ostatnich 10 meczach Calum Scanlon ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.23 — wynik powyżej średniej ligowej (6.06).
W jakiej formie jest Calum Scanlon?
Calum Scanlon jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.27 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.85). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Calum Scanlon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Calum Scanlon rozegrał w barwach Cardiff City w Championship 14 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 477 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Calum Scanlon - zarobki
Calum Scanlon gra w Cardiff City na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 187 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Calum Scanlon w Cardiff City (2025/26)
| Rocznie | 187 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 512 € |
Ile zarabia Calum Scanlon?
Na podstawie kontraktu z Cardiff City, Calum Scanlon otrzymuje 186,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Scanlon w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 512 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 maja 2027.
Calum Scanlon - kontuzje
W trakcie kariery Calum Scanlon zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 56 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Calum Scanlon
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.01.25 – 29.01.26 (370 dni)
Millwall opuszczone: 35 meczów
-
Uraz pleców
14.09.24 – 16.01.25 (125 dni)
Millwall opuszczone: 21 meczów
Czy Calum Scanlon ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Calum Scanlon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Calum Scanlon to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 370 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Calum Scanlon - trofea
W trakcie kariery Calum Scanlon zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Calum Scanlon?
Calum Scanlon zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Liverpoolu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Angielskiej — 1 raz.
Calum Scanlon - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Calum Scanlon wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Calum Scanlon na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Calum Scanlon?
Wycena Calum Scanlon wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Calum Scanlon wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 450 tys. €.