Cesar Perez jest piłkarzem występującym obecnie w Defensa Y Justicia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Cesar Perez
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
23:00
|
Defensa Y Justicia
1
Independiente
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
22:00
|
Talleres Cordoba
1
Defensa Y Justicia
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
17 Paź
00:00
|
Defensa Y Justicia
0
Instituto Cordoba
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Cesar Perez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Cesar Perez wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 7,1%. Cesar Perez oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cesar Perez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Cesar Perez rozegrał w barwach Defensa Y Justicia w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów, w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 402 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Cesar Perez?
Na podstawie kontraktu z Defensa Y Justicia, Cesar Perez otrzymuje 134,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 11,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Perez w listopadzie 2026 to 2,6 tysiąca euro, a dziennie około 368 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Czy Cesar Perez ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Cesar Perez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cesar Perez to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 216 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Cesar Perez?
Cesar Perez ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Cesar Perez?
Cesar Perez najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Cesar Perez?
Wycena 23-letniego Cesar Perez według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Cesar Perez?
Cesar Perez urodził się 29 listopada 2002 w Cerrillos w Chile. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Cesar Perez - statystyki
Szczegółowe statystyki Cesar Perez w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Defensa Y Justicia oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Cesar Perez
Cesar Perez vs. inni
Atak
Obrona
Podania Cesar Perez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Cesar Perez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Cesar Perez wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 7,1%. Cesar Perez oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Cesar Perez - transfery
W trakcie kariery Cesar Perez zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Defensa Y Justicia 2024 – obecnie
-
Union La Calera 2022 – 2024
-
Magallanes 2019 – 2022
-
Magallanes U19 do 2019

Cesar Perez - forma
W ostatnich 5 meczach Cesar Perez zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Cesar Perez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (5.43).
W ostatnich 10 meczach Cesar Perez 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.85 — wynik powyżej średniej ligowej (5.43).
W jakiej formie jest Cesar Perez?
Cesar Perez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.42). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Cesar Perez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Cesar Perez rozegrał w barwach Defensa Y Justicia w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów, w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 402 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Cesar Perez - zarobki
Cesar Perez gra w Defensa Y Justicia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 134 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Cesar Perez w Defensa Y Justicia (2026)
| Rocznie | 134 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 11 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 368 € |
Ile zarabia Cesar Perez?
Na podstawie kontraktu z Defensa Y Justicia, Cesar Perez otrzymuje 134,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 11,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Perez w listopadzie 2026 to 2,6 tysiąca euro, a dziennie około 368 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Cesar Perez - kontuzje
W trakcie kariery Cesar Perez zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 31 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Cesar Perez
-
Uraz
06.09.25 – 09.04.26 (216 dni)
Defensa Y Justicia opuszczone: 28 meczów
-
Uraz
24.02.25 – 04.03.25 (9 dni)
Defensa Y Justicia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.08.24 – 26.08.24 (16 dni)
Defensa Y Justicia opuszczone: 2 mecze
Czy Cesar Perez ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Cesar Perez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cesar Perez to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 216 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Cesar Perez - trofea
W trakcie kariery Cesar Perez zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Cesar Perez?
Cesar Perez zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Magallanes — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Chile — 1 raz.
Cesar Perez - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cesar Perez wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cesar Perez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Cesar Perez?
Wycena Cesar Perez wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Cesar Perez wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 175 tys. €.