Cristhian Stuani jest piłkarzem występującym obecnie w Girona. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Christian Stuani
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Christian Stuani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christian Stuani wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Christian Stuani oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Christian Stuani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christian Stuani rozegrał w barwach Girony w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 8 meczów. Na boisku spędził łącznie 80 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Christian Stuani
Pierwszy transfer Christian Stuani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Danubio do Reggina za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Christian Stuani było przejście z Espanyolu do Middlesbroughu w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Ile zarabia Christian Stuani?
Na podstawie kontraktu z Girona, Christian Stuani otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 104,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Stuani w listopadzie 2026 to 24 tysiące euro, a dziennie około 3,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Christian Stuani ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Christian Stuani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Stuani to uraz łydki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Christian Stuani?
Christian Stuani ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 3 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Christian Stuani?
Christian Stuani najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Christian Stuani?
Wycena 40-letniego Christian Stuani według stanu na wrzesień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Christian Stuani?
Christian Stuani urodził się 12 października 1986 w Tala w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 40 lat.
Christian Stuani – statystyki
Szczegółowe statystyki Christian Stuani w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Girona oraz reprezentacja Urugwaju. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Christian Stuani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christian Stuani wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Christian Stuani oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Christian Stuani – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Christian Stuani w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:2 | 27' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
5:1 | 17' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
5:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
2:1 | 14' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
16 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
1:1 | 22' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
23 Maj
Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
1:1 | 32' | 0 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Christian Stuani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christian Stuani rozegrał w barwach Girony w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 8 meczów. Na boisku spędził łącznie 80 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Christian Stuani – transfery
W trakcie kariery Christian Stuani zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 9,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Girona 2017 – obecnie
-
Middlesbrough 2015 – 2017
-
Espanyol 2012 – 2015
-
Reggina 2012 – 2012

-
Racing Santander 2011 – 2012
-
Reggina 2011 – 2011

-
Levante 2010 – 2011
-
Reggina 2010 – 2010

-
Albacete 2008 – 2010
-
Reggina 2008 – 2008

-
Danubio 2007 – 2008
-
CA Bella Vista 2007 – 2007

-
Danubio 2004 – 2007
-
Danubio FC B do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Christian Stuani
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | 20.07.2017 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 06.08.2015 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 27.08.2012 |
|
2,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 29.06.2012 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 12.08.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 28.07.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 29.06.2010 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2008/09 | 30.07.2008 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2007/08 | 02.01.2008 |
![]() |
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2007/08 | 29.06.2007 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2006/07 | 06.02.2007 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2004/05 | 31.12.2004 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Christian Stuani
Pierwszy transfer Christian Stuani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Danubio do Reggina za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Christian Stuani było przejście z Espanyolu do Middlesbroughu w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Christian Stuani – forma
W ostatnich 5 meczach Christian Stuani zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Christian Stuani i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Girona
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Cuarte
0
Girona
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Girona
5
Celta de Vigo B
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Girona
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Girona
1
CD Castellón
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Girona
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Girona
5
Las Palmas
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
2
Girona
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Girona
1
Leganes
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
22'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Girona
1
Elche
1
La Liga, 38. kolejka
|
32'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Girona
0
La Liga, 37. kolejka
|
34'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Girona
1
Real Sociedad
1
La Liga, 36. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
5'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Girona
0
Mallorca
1
La Liga, 34. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Girona
1
La Liga, 32. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Girona
2
Real Betis
3
La Liga, 33. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Girona
1
La Liga, 31. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
0
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Girona
2
La Liga, 25. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Girona
2
Barcelona
1
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
1
La Liga, 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Girona
0
La Liga, 22. kolejka
|
11'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Girona
1
Osasuna
0
La Liga, 19. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Betis
1
Girona
1
La Liga, 13. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Girona
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Getafe
2
Girona
1
La Liga, 11. kolejka
|
14'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
28 Paź
Dogryw.
|
![]()
Constància
2
Girona
3
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Girona
3
Real Oviedo
3
La Liga, 10. kolejka
|
31'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Barcelona
2
Girona
1
La Liga, 9. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Girona
2
Valencia
1
La Liga, 8. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Espanyol
0
La Liga, 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Girona
1
La Liga, 6. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Levante
4
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Girona
1
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Girona
0
Sevilla
2
La Liga, 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Villarreal
5
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Girona
0
Atletico Madryt
4
La Liga, 38. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Girona
2
La Liga, 37. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Girona
1
La Liga, 36. kolejka
|
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Girona
1
Mallorca
0
La Liga, 34. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Girona
1
La Liga, 33. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Real Betis
3
La Liga, 32. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Girona
1
La Liga, 31. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Girona
0
Deportivo Alaves
1
La Liga, 30. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Barcelona
4
Girona
1
La Liga, 29. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Girona
1
Valencia
1
La Liga, 28. kolejka
|
31'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Espanyol
1
Girona
1
La Liga, 27. kolejka
|
21'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Girona
2
Celta Vigo
2
La Liga, 26. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Girona
0
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Girona
1
Getafe
2
La Liga, 24. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Girona
0
La Liga, 23. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Girona
2
Las Palmas
1
La Liga, 22. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Girona
1
Arsenal
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
AC Milan
1
Girona
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Girona
1
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
22'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Girona
1
La Liga, 19. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Girona
3
Real Valladolid
0
La Liga, 18. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Mallorca
2
Girona
1
La Liga, 17. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Girona
0
Liverpool
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Girona
0
Real Madryt
3
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Karne
|
UD Logroñés
(4)
0
Girona
(3)
0
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
120'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Girona
2
La Liga, 15. kolejka
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
1
Girona
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Girona
4
Espanyol
1
La Liga, 14. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Getafe
0
Girona
1
La Liga, 13. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Girona
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Girona
4
Leganes
3
La Liga, 12. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Girona
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Girona
2
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Girona
0
Real Sociedad
1
La Liga, 10. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Girona
2
Athletic Bilbao
1
La Liga, 9. kolejka
|
1'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Girona
2
Feyenoord Rotterdam
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Girona
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Girona
0
La Liga, 6. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Girona
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Girona
1
Barcelona
4
La Liga, 5. kolejka
|
21'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Girona
2
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Girona
4
Osasuna
0
La Liga, 3. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Girona
1
La Liga, 1. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Girona
1
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Getafe
1
Girona
0
La Liga
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Mallorca
1
Girona
0
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Girona
0
Real Sociedad
0
La Liga
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Girona
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Mallorca
3
Girona
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Girona
3
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Elche
0
Girona
2
Puchar Hiszpanii
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Barcelona
2
Girona
4
La Liga
|
17'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Orihuela
2
Girona
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Girona
2
Valencia
1
La Liga
|
15'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Girona
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
CD San Roque de Lepe
1
Girona
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Girona
5
Almeria
2
La Liga
|
23'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Real Madryt
3
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Girona
4
La Liga
|
19'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Girona
1
Las Palmas
0
La Liga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
2
La Liga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Girona
3
Getafe
0
La Liga
|
71'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Girona
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Osasuna
2
Girona
1
La Liga
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
2
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Girona
4
Real Madryt
2
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
1
Girona
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Girona
2
Elche
0
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Barcelona
0
Girona
0
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Girona
3
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Girona
1
Valencia
0
La Liga
|
28'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Girona
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Girona
2
Sevilla
1
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Girona
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Girona
1
La Liga
|
14'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Girona
1
La Liga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Girona
3
Real Sociedad
5
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Girona
3
Getafe
1
La Liga
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Tenerife
1
Girona
3
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Girona
0
Tenerife
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Alcorcon
0
Girona
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Malaga
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
2
Girona
2
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Girona
3
Ponferradina
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Girona
2
Fuenlabrada
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Girona
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 9.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ibiza
1
Girona
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Girona
3
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eibar
4
Girona
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Girona
2
Cartagena
0
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Girona
3
Alcorcon
1
La Liga 2
|
45'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Girona
1
Huesca
3
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Girona
1
Almeria
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Malaga
0
Girona
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
0
Girona
1
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Sabadell
2
Girona
2
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Girona
2
Albacete
1
La Liga 2
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Girona
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Girona
0
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Girona
2
Cadiz
0
Puchar Hiszpanii
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Tenerife
2
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Albacete
0
Girona
2
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Girona
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Girona
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Elche
0
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Girona
2
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Girona
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Girona
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Malaga
2
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Girona
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Girona
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Girona
3
La Liga 2
|
50'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Girona
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
95'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Girona
3
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
1
Girona
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Girona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Girona
0
Real Sociedad
0
La Liga
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Girona
0
Huesca
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Girona
0
Barcelona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Girona
0
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Girona
2
Eibar
3
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Real Betis
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Barcelona
2
Girona
2
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Girona
3
Celta Vigo
2
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Girona
0
Real Valladolid
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Urugwaj
2
Portugalia
1
Mistrzostwa Świata
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Girona
0
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Girona
2
La Liga
|
23'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Girona
0
Real Betis
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Valencia
2
Girona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Espanyol
0
Girona
1
La Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Girona
2
Deportivo Alaves
3
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Levante
1
Girona
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Girona
2
Real Madryt
1
La Liga
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Sevilla
1
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Girona
2
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leicester City
2
Middlesbrough
2
Premier League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Middlesbrough
0
Watford
1
Premier League
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
West Ham United
1
Middlesbrough
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Middlesbrough
0
Premier League
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Middlesbrough
0
Ipswich Town
0
Championship
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Middlesbrough
2
Wolverhampton
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Fulham
0
Middlesbrough
2
Championship
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Brentford
0
Middlesbrough
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Christian Stuani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46.
W ostatnich 10 meczach Christian Stuani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52.
W jakiej formie jest Christian Stuani?
Christian Stuani jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.39). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Christian Stuani – zarobki
Christian Stuani gra w Girona na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Christian Stuani w Girona (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 104 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Christian Stuani w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2024/25 |
|
1,2 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
1,2 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
1,8 mln € |
| 2018/19 |
|
1,8 mln € |
| 2017/18 |
|
1,8 mln € |
| 2016/17 |
|
2 mln € |
| 2015/16 |
|
2 mln € |
| 2014/15 |
|
1,6 mln € |
| 2013/14 |
|
1,6 mln € |
Ile zarabia Christian Stuani?
Na podstawie kontraktu z Girona, Christian Stuani otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 104,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Stuani w listopadzie 2026 to 24 tysiące euro, a dziennie około 3,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Christian Stuani – kontuzje
W trakcie kariery Christian Stuani zanotował 24 kontuzje, przez które opuścił łącznie 57 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Christian Stuani
-
Rana
19.09.26 – 24.10.26 (35 dni)
Girona opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
11.01.26 – 27.01.26 (17 dni)
Girona opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
25.11.25 – 06.01.26 (43 dni)
Girona opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.04.24 – 17.05.24 (31 dni)
Girona opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
26.04.23 – 02.05.23 (7 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z sercem
01.09.22 – 24.09.22 (24 dni)
Girona opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
20.01.22 – 25.01.22 (6 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
31.12.21 – 07.01.22 (8 dni)
Girona opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
09.09.21 – 15.09.21 (7 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
20.05.21 – 10.06.21 (22 dni)
Girona opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
13.03.21 – 24.03.21 (12 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz przywodziciela
01.01.21 – 11.01.21 (11 dni)
Girona opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.10.20 – 28.11.20 (31 dni)
Girona opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
04.10.20 – 21.10.20 (18 dni)
Girona opuszczone: 3 mecze
-
Odpoczynek
09.01.20 – 11.01.20 (3 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.08.19 – 26.08.19 (12 dni)
Girona opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
12.05.19 – 26.05.19 (15 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
02.05.19 – 07.05.19 (6 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.03.19 – 03.04.19 (6 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.11.18 – 21.11.18 (12 dni)
Urugwaj opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
22.10.18 – 06.11.18 (16 dni)
Girona opuszczone: 3 mecze
-
Wstrząśnienie mózgu
13.01.18 – 23.01.18 (11 dni)
Girona opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
07.11.17 – 11.11.17 (5 dni)
Urugwaj opuszczone: 1 mecz
- Uraz 02.12.14 – 05.12.14 (4 dni)
Czy Christian Stuani ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Christian Stuani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Stuani to uraz łydki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Christian Stuani – trofea
W trakcie kariery Christian Stuani zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Christian Stuani
Jakie trofea zdobył Christian Stuani?
Christian Stuani zdobył w karierze 3 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 3 razy.
Christian Stuani – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Christian Stuani wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Christian Stuani na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Christian Stuani
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 39 |
|
300 tys. € |
| 04.06.2026 | 39 |
|
700 tys. € |
| 15.03.2026 | 39 |
|
800 tys. € |
| 11.12.2025 | 39 |
|
900 tys. € |
| 08.06.2025 | 38 |
|
1 mln € |
| 26.12.2024 | 38 |
|
1,2 mln € |
| 06.06.2024 | 37 |
|
1,8 mln € |
| 21.12.2023 | 37 |
|
2 mln € |
| 12.06.2023 | 36 |
|
2 mln € |
| 06.11.2022 | 36 |
|
2 mln € |
| 28.06.2022 | 35 |
|
1,5 mln € |
| 26.12.2021 | 35 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2021 | 34 |
|
1,5 mln € |
| 18.03.2021 | 34 |
|
2 mln € |
| 07.01.2021 | 34 |
|
2,5 mln € |
| 07.10.2020 | 33 |
|
3 mln € |
| 07.04.2020 | 33 |
|
4 mln € |
| 19.12.2019 | 33 |
|
5 mln € |
| 09.09.2019 | 32 |
|
6 mln € |
| 10.06.2019 | 32 |
|
7 mln € |
| 20.12.2018 | 32 |
|
10 mln € |
| 30.10.2018 | 32 |
|
10 mln € |
| 29.05.2018 | 31 |
|
7,5 mln € |
| 21.03.2018 | 31 |
|
7,5 mln € |
| 31.12.2017 | 31 |
|
5 mln € |
| 27.06.2017 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 19.02.2017 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 31.07.2016 | 29 |
|
4 mln € |
| 19.04.2016 | 29 |
|
4 mln € |
| 30.06.2015 | 28 |
|
4 mln € |
| 22.01.2015 | 28 |
|
4 mln € |
| 18.07.2014 | 27 |
|
3 mln € |
| 22.01.2014 | 27 |
|
3 mln € |
| 12.06.2013 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 10.01.2013 | 26 |
|
3 mln € |
| 30.08.2012 | 25 |
|
4 mln € |
| 02.07.2012 | 25 | 3 mln € | |
| 04.02.2012 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 16.08.2011 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 03.02.2011 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 19.08.2010 | 23 |
|
2 mln € |
| 03.04.2010 | 23 |
|
1 mln € |
| 06.01.2010 | 23 |
|
1 mln € |
| 26.11.2009 | 23 |
|
600 tys. € |
| 05.08.2009 | 22 |
|
350 tys. € |
| 20.01.2008 | 21 | 500 tys. € | |
| 03.01.2008 | 21 | 500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Christian Stuani?
Wycena Christian Stuani wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Christian Stuani wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 300 tys. €.