Claudio Sepulveda jest piłkarzem występującym obecnie w Huachipato. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Claudio Sepulveda
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Claudio Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Claudio Sepulveda wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 16,7%. Claudio Sepulveda oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Claudio Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Claudio Sepulveda rozegrał w barwach Huachipato w Primera Division (Chile) 23 mecze, w Copa Chile 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 051 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Czy Claudio Sepulveda ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Claudio Sepulveda nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Claudio Sepulveda to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Claudio Sepulveda?
Claudio Sepulveda ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Huachipato — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Claudio Sepulveda?
Claudio Sepulveda najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Claudio Sepulveda?
Wycena 34-letniego Claudio Sepulveda według stanu na czerwiec 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Claudio Sepulveda?
Claudio Sepulveda urodził się 19 czerwca 1992 w Rancagua w Chile. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Claudio Sepulveda – statystyki
Szczegółowe statystyki Claudio Sepulveda w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Huachipato. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Claudio Sepulveda vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Claudio Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Claudio Sepulveda wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 16,7%. Claudio Sepulveda oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Claudio Sepulveda – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Claudio Sepulveda w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Claudio Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Claudio Sepulveda rozegrał w barwach Huachipato w Primera Division (Chile) 23 mecze, w Copa Chile 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 051 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Claudio Sepulveda – transfery
W trakcie kariery Claudio Sepulveda zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Huachipato 2017 – obecnie
-
U. Catolica 2017 – 2017
-
Huachipato 2015 – 2017
-
U. Catolica 2011 – 2015
-
Rangers de Talca 2010 – 2011
-
Universidad Catolica U21 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Claudio Sepulveda
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.12.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
Claudio Sepulveda – forma
W ostatnich 5 meczach Claudio Sepulveda zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Claudio Sepulveda i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Huachipato
0
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Huachipato
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Universidad de Concepcion
0
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
02:00
|
Coquimbo Unido
Huachipato
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Huachipato
1
Deportes Limache
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Palestino
5
Huachipato
1
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Huachipato
1
Everton de Vina
4
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Huachipato
3
Cobresal
3
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Deportes Temuco
0
Huachipato
1
Copa Chile, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lip
Koniec
|
D. Puerto Montt
2
Huachipato
1
Copa Chile, 5. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Concepción
3
Huachipato
2
Copa Chile, 1. runda
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Nublense
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Huachipato
0
U. Catolica
3
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Concepción
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
0
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
A. Italiano
2
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Huachipato
5
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huachipato
1
Coquimbo Unido
3
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Deportes Limache
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Carabobo
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Huachipato
2
Palestino
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
37'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Carabobo
1
Huachipato
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
0
Huachipato
3
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Huachipato
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cobresal
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Huachipato
2
U. Catolica
4
Superpuchar Chile, półfinał
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Huachipato
(4)
1
Deportes Limache
(3)
1
Copa Chile, finał
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Palestino
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Huachipato
0
U. Catolica
0
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Nublense
0
Huachipato
1
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huachipato
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Union Espanola
4
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Huachipato
4
A. Italiano
2
Copa Chile, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
0
Copa Chile, półfinał
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cobresal
3
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
D. La Serena
0
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Huachipato
4
Deportes Limache
0
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Huachipato
1
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
Nublense
1
Copa Chile, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Nublense
2
Huachipato
2
Copa Chile, 1/4 finału
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
Concepción
0
Copa Chile, 1/16 finału
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Concepción
1
Huachipato
1
Copa Chile, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Huachipato
2
Palestino
2
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Cze
Koniec
|
U. Catolica
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Huachipato
0
Nublense
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
A. Italiano
4
Huachipato
3
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
5
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Deportes Iquique
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Huachipato
2
Union Espanola
1
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Huachipato
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Huachipato
2
O'Higgins
1
Copa Chile, 4. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Deportes Limache
2
Huachipato
3
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Union La Calera
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Huachipato
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Huachipato
4
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
0
Copa Chile, 3. runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Huachipato
2
Rangers de Talca
0
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Huachipato
5
Deportes Temuco
0
Copa Chile, 1. runda
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Deportes Iquique
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Huachipato
2
Palestino
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Racing Club
6
Huachipato
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Union La Calera
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Karne
|
Racing Montevideo
(0)
0
Huachipato
(3)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
Racing Montevideo
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Nublense
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Huachipato
0
Gremio
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Estudiantes L.P.
3
Huachipato
4
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huachipato
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
The Strongest
4
Huachipato
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Huachipato
2
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
The Strongest
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Huachipato
2
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Palestino
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Nublense
0
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Magallanes
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Union La Calera
2
Huachipato
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Deportes Copiapo
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
1
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Huachipato
3
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Union Espanola
0
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Colo Colo
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Magallanes
1
Primera Division (Chile)
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Huachipato
2
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Huachipato
2
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huachipato
3
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Palestino
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Huachipato
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Palestino
5
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Huachipato
4
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Magallanes
1
Huachipato
1
Copa Chile
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
Union Espanola
5
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Huachipato
3
D. Puerto Montt
0
Copa Chile
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Nublense
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huachipato
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
U. Catolica
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Huachipato
2
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Huachipato
1
Curico Unido
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cobresal
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
D. Melipilla
1
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Huachipato
0
Union Espanola
1
Copa Chile
|
16'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Huachipato
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Palestino
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Rosario Central
5
Huachipato
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
12 de Octubre
1
Huachipato
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Curico Unido
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Rosario Central
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
12 de Octubre
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
San Lorenzo
0
Huachipato
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huachipato
5
Nublense
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
Antofagasta
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Huachipato
0
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Cobresal
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Huachipato
4
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Huachipato
4
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
U. Catolica
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Huachipato
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Huachipato
1
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Union La Calera
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Deportes Iquique
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Deportivo Pasto
0
Huachipato
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Deportivo Pasto
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile)
|
95'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Palestino
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Huachipato
2
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
3
Primera Division (Chile)
|
95'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Palestino
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Huachipato
3
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
San Luis
2
Huachipato
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
A. Italiano
3
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
U. Catolica
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Deportes Temuco
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Huachipato
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Huachipato
3
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Palestino
0
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Antofagasta
2
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Palestino
1
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
San Luis
2
Primera Division (Chile)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
San Luis
2
Palestino
2
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Antofagasta
1
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Palestino
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
A. Italiano
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Palestino
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Santiago Wanderers
0
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Huachipato
0
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Palestino
1
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Claudio Sepulveda 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Claudio Sepulveda 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Claudio Sepulveda?
Claudio Sepulveda jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.37). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Claudio Sepulveda – kontuzje
W trakcie kariery Claudio Sepulveda zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Claudio Sepulveda
-
Uraz
16.02.19 – 02.04.19 (46 dni)
Huachipato opuszczone: 5 meczów
Czy Claudio Sepulveda ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Claudio Sepulveda nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Claudio Sepulveda to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Claudio Sepulveda – trofea
W trakcie kariery Claudio Sepulveda zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Claudio Sepulveda
Jakie trofea zdobył Claudio Sepulveda?
Claudio Sepulveda zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Huachipato — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Chile — 1 raz.
Claudio Sepulveda – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Claudio Sepulveda wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Claudio Sepulveda na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Claudio Sepulveda
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 33 |
|
175 tys. € |
| 09.12.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2025 | 33 |
|
225 tys. € |
| 11.11.2024 | 32 |
|
250 tys. € |
| 12.06.2024 | 31 |
|
450 tys. € |
| 12.12.2023 | 31 |
|
450 tys. € |
| 19.07.2023 | 31 |
|
450 tys. € |
| 03.04.2023 | 30 |
|
450 tys. € |
| 14.11.2022 | 30 |
|
450 tys. € |
| 15.06.2022 | 29 |
|
550 tys. € |
| 27.03.2022 | 29 |
|
550 tys. € |
| 21.10.2021 | 29 |
|
550 tys. € |
| 10.03.2021 | 28 |
|
650 tys. € |
| 09.11.2020 | 28 |
|
650 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
550 tys. € |
| 06.12.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 21.05.2019 | 26 |
|
450 tys. € |
| 02.06.2018 | 25 |
|
350 tys. € |
| 18.10.2017 | 25 |
|
350 tys. € |
| 10.01.2016 | 23 |
|
350 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Claudio Sepulveda?
Wycena Claudio Sepulveda wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Claudio Sepulveda wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 175 tys. €.