Daniel Diaz jest piłkarzem występującym obecnie w Real Sociedad II. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Dani Diaz
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Dani Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dani Diaz wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 5,0%. Dani Diaz oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dani Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dani Diaz rozegrał w barwach Real Sociedad II w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 885 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Dani Diaz?
Na podstawie kontraktu z Real Sociedad II, Dani Diaz otrzymuje 200 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 16,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Diaz w listopadzie 2026 to 3,8 tysiąca euro, a dziennie około 548 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Dani Diaz ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Dani Diaz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dani Diaz to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 245 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dani Diaz?
Dani Diaz ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Dani Diaz?
Dani Diaz najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7).
Jaka jest wartość rynkowa Dani Diaz?
Wycena 20-letniego Dani Diaz według stanu na wrzesień 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dani Diaz?
Dani Diaz urodził się 22 czerwca 2006 w Torrelavega w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Dani Diaz – statystyki
Szczegółowe statystyki Dani Diaz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Sociedad II. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Daniel Diaz vs. inni
Jakie statystyki ma Dani Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dani Diaz wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 5,0%. Dani Diaz oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Dani Diaz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dani Diaz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
1:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:4 | 81' | 0 | 1 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
4:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:3 | 66' | 0 | 1 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
0:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
1:3 | 71' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
1:1 | 88' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
2:2 | 70' | 0 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał Dani Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dani Diaz rozegrał w barwach Real Sociedad II w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 885 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Dani Diaz – transfery
W trakcie kariery Dani Diaz zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Sociedad II 2024 – obecnie
-
Real Sociedad U19 2022 – 2024

-
Real Sociedad Youth 2020 – 2022

-
Racing Santander Youth do 2020

Dani Diaz – forma
W ostatnich 5 meczach Dani Diaz zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Dani Diaz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Dani Diaz 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Dani Diaz?
Dani Diaz jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.62 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.78). Jego dyspozycja rośnie.
Dani Diaz – zarobki
Dani Diaz gra w Real Sociedad II na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 200 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dani Diaz w Real Sociedad II (2025/26)
| Rocznie | 200 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 17 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 548 € |
Ile zarabia Dani Diaz?
Na podstawie kontraktu z Real Sociedad II, Dani Diaz otrzymuje 200 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 16,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Diaz w listopadzie 2026 to 3,8 tysiąca euro, a dziennie około 548 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Dani Diaz – kontuzje
W trakcie kariery Dani Diaz zanotował 1 kontuzję. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dani Diaz
- Uraz 16.04.23 – 16.12.23 (245 dni)
Czy Dani Diaz ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Dani Diaz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dani Diaz to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 245 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dani Diaz – trofea
W trakcie kariery Dani Diaz zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Dani Diaz?
Dani Diaz zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Realu Sociedad — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Hiszpanii — 1 raz.
Dani Diaz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dani Diaz wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dani Diaz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Dani Diaz?
Wycena Dani Diaz wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Dani Diaz wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 300 tys. €.