Daniel Torres jest piłkarzem występującym obecnie w Santa Fe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Daniel Torres
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
01:45
|
Cucuta
1
Santa Fe
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
30 Paź
02:30
|
Atletico Nacional
2
Santa Fe
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera A, 5. kolejka | |||||||
|
27 Paź
02:05
|
Santa Fe
2
Bucaramanga
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Daniel Torres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Daniel Torres wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Daniel Torres oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Daniel Torres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Daniel Torres rozegrał w barwach Santa Fe w Puchar Kolumbii 3 mecze, w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 37 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 43 razy i spędził na boisku łącznie 3 691 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Daniel Torres
Pierwszy transfer Daniel Torres w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Independiente Medellin do Deportivo Alaves za 3,2 miliona euro.
Ile zarabia Daniel Torres?
Na podstawie kontraktu z Santa Fe, Daniel Torres otrzymuje 393,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 32,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Torres w listopadzie 2026 to 7,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Jakie trofea zdobył Daniel Torres?
Daniel Torres ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Kolumbii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Santa Fe — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Daniel Torres?
Daniel Torres najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Daniel Torres?
Wycena 36-letniego Daniel Torres według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Daniel Torres?
Daniel Torres urodził się 15 listopada 1989 w Caquezá w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Daniel Torres - statystyki
Szczegółowe statystyki Daniel Torres w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Santa Fe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Daniel Torres
Daniel Torres vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Daniel Torres
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Daniel Torres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Daniel Torres wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Daniel Torres oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Daniel Torres - transfery
W trakcie kariery Daniel Torres zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Santa Fe 2023 – obecnie
-
Independiente Medellin 2022 – 2023
-
CD Castellón 2021 – 2022
-
Albacete 2021 – 2021
-
Free Player 2020 – 2021

-
Real Saragossa 2020 – 2020
-
Deportivo Alaves 2019 – 2020
-
Albacete 2019 – 2019
-
Deportivo Alaves 2016 – 2019
-
Independiente Medellin 2015 – 2016
-
Santa Fe 2011 – 2015
-
Atletico Nacional 2011 – 2011
-
Santa Fe 2007 – 2011
-
Independiente Santa Fe U20 do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Daniel Torres
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 31.12.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 07.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 06.02.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 19.08.2020 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2019/20 | 30.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 18.07.2016 |
|
3,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 04.07.2015 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.12.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2007/08 | 31.12.2007 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Daniel Torres
Pierwszy transfer Daniel Torres w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Independiente Medellin do Deportivo Alaves za 3,2 miliona euro.
Daniel Torres - forma
W ostatnich 5 meczach Daniel Torres zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,25. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Daniel Torres i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
01:45
|
Cucuta
1
Santa Fe
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
30 Paź
02:30
|
Atletico Nacional
2
Santa Fe
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera A, 5. kolejka | |||||||
|
27 Paź
02:05
|
Santa Fe
2
Bucaramanga
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
03:20
|
Santa Fe
2
Jaguares
1
|
74' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 7. kolejka | |||||||
|
19 Paź
01:05
|
Llaneros
1
Santa Fe
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 15. kolejka | |||||||
|
06 Paź
02:00
|
Independiente Medellin
0
Santa Fe
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
03:00
|
Santa Fe
0
Deportivo Cali
1
|
87' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
23:05
|
Alianza Petrolera
1
Santa Fe
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 11. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
00:00
|
Vasco da Gama
2
Santa Fe
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
12 Wrz
03:30
|
Santa Fe
1
Deportes Tolima
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A, 10. kolejka | |||||||
|
09 Wrz
00:00
|
Santa Fe
0
Vasco da Gama
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
06 Wrz
01:25
|
Santa Fe
2
Fortaleza FC
2
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A, 9. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
03:25
|
Santa Fe
3
Millonarios
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
30 Sie
01:30
|
Junior
1
Santa Fe
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 8. kolejka | |||||||
|
27 Sie
02:30
|
River Plate
(7)
1
Santa Fe
(8)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
20 Sie
02:30
|
Santa Fe
0
River Plate
0
|
84' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
08 Sie
21:00
|
Santa Fe
2
Chico
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
03:00
|
Santa Fe
2
Once Caldas
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Primera A, 2. kolejka | |||||||
|
31 Lip
02:30
|
Caracas FC
0
Santa Fe
3
|
74' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
26 Lip
23:05
|
Rionegro Aguilas
2
Santa Fe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A, 1. kolejka | |||||||
|
24 Lip
02:30
|
Santa Fe
2
Caracas FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
28 Maj
02:30
|
Penarol
0
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda | |||||||
|
24 Maj
03:30
|
Junior
(5)
0
Santa Fe
(4)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A, półfinał | |||||||
|
20 Maj
02:00
|
Santa Fe
2
Platense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda | |||||||
|
17 Maj
03:30
|
Santa Fe
1
Junior
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, półfinał | |||||||
|
13 Maj
03:30
|
Santa Fe
4
America de Cali
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 1/4 finału | |||||||
|
10 Maj
03:20
|
America de Cali
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 1/4 finału | |||||||
|
07 Maj
02:30
|
Santa Fe
1
Corinthians
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda | |||||||
|
03 Maj
22:30
|
Santa Fe
3
Internacional de Bogota
1
|
64' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, 19. kolejka | |||||||
|
30 Kwi
00:00
|
Platense
2
Santa Fe
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
24 Kwi
01:00
|
Deportivo Pasto
1
Santa Fe
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 18. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
21:00
|
Santa Fe
5
Cucuta
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
16 Kwi
02:30
|
Corinthians
2
Santa Fe
0
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Kwi
21:00
|
Millonarios
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
04:00
|
Santa Fe
1
Penarol
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda | |||||||
|
05 Kwi
02:30
|
Deportes Tolima
2
Santa Fe
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 10. kolejka | |||||||
|
28 Mar
02:10
|
Bucaramanga
1
Santa Fe
2
|
99' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
|
23 Mar
22:10
|
Santa Fe
2
Independiente Medellin
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
19 Mar
02:30
|
Deportivo Cali
1
Santa Fe
1
|
95' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
|
15 Mar
02:30
|
Santa Fe
1
Alianza Petrolera
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 11. kolejka | |||||||
|
26 Lut
01:00
|
Santa Fe
1
Atletico Nacional
2
|
69' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 5. kolejka | |||||||
|
22 Lut
22:00
|
Santa Fe
2
Junior
1
|
54' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 8. kolejka | |||||||
|
18 Lut
01:20
|
Jaguares
3
Santa Fe
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 7. kolejka | |||||||
|
14 Lut
02:00
|
America de Cali
1
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 6. kolejka | |||||||
|
08 Lut
00:20
|
Fortaleza FC
1
Santa Fe
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 9. kolejka | |||||||
|
01 Lut
00:10
|
Chico
0
Santa Fe
1
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sty
00:30
|
Santa Fe
2
Deportivo Pereira
2
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 3. kolejka | |||||||
|
26 Sty
02:20
|
Once Caldas
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 2. kolejka | |||||||
|
22 Sty
01:30
|
Santa Fe
3
Junior
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Superliga (Kolumbia), finał | |||||||
|
19 Sty
02:30
|
Santa Fe
1
Rionegro Aguilas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A, 1. kolejka | |||||||
|
16 Sty
01:30
|
Junior
1
Santa Fe
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Superliga (Kolumbia), finał | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Santa Fe
0
Bucaramanga
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2025, 6. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Santa Fe
3
Fortaleza FC
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 2. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2025
|
Santa Fe
1
Deportivo Cali
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2025, 19. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
Junior
1
Santa Fe
2
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2025, 18. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Chico
0
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2025, 16. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Santa Fe
2
Union Magdalena
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2025, 11. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
2025
|
Millonarios
0
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2025, 10. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
2025
|
Santa Fe
1
Once Caldas
2
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Primera A 2025, 9. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Fortaleza FC
2
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2025, 8. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2025
|
Santa Fe
2
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 5. kolejka | |||||||
|
19 Lip
2025
|
Deportes Tolima
0
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2025, 2. kolejka | |||||||
|
20 Cze
2025
|
Millonarios
1
Santa Fe
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2025, 6. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
Deportivo Cali
0
Santa Fe
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2025, 19. kolejka | |||||||
|
01 Maj
2025
|
Llaneros
0
Santa Fe
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A 2025, 15. kolejka | |||||||
|
15 Kwi
2025
|
Santa Fe
1
Independiente Medellin
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2025, 14. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Santa Fe
1
Deportivo Pasto
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2025, 12. kolejka | |||||||
|
27 Mar
2025
|
Millonarios
2
Santa Fe
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2025, 17. kolejka | |||||||
|
23 Mar
2025
|
Santa Fe
3
Millonarios
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2025, 10. kolejka | |||||||
|
20 Mar
2025
|
Santa Fe
1
Bucaramanga
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2025, 6. kolejka | |||||||
|
09 Mar
2025
|
Santa Fe
2
Fortaleza FC
0
|
32' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2025, 8. kolejka | |||||||
|
13 Lut
2025
|
Santa Fe
2
Atletico Nacional
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2025, 4. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Rionegro Aguilas
0
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 3. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Santa Fe
0
Deportes Tolima
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 2. kolejka | |||||||
|
26 Sty
2025
|
Santa Fe
2
Deportivo Pereira
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 1. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2024
|
Millonarios
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Santa Fe
2
Once Caldas
1
|
65' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Santa Fe
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
11 Paź
2024
|
Santa Fe
3
Chico
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
07 Paź
2024
|
Santa Fe
0
Rionegro Aguilas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
04 Paź
2024
|
Santa Fe
1
Deportivo Pereira
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Fortaleza FC
1
Santa Fe
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
02 Wrz
2024
|
Junior
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
21 Sie
2024
|
Deportivo Cali
1
Santa Fe
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
08 Sie
2024
|
Bucaramanga
0
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Santa Fe
0
Internacional de Bogota
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
16 Cze
2024
|
Santa Fe
(5)
3
Bucaramanga
(6)
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
24 Maj
2024
|
Santa Fe
1
Once Caldas
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
13 Maj
2024
|
Internacional de Bogota
0
Santa Fe
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Santa Fe
1
America de Cali
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
17 Kwi
2024
|
Once Caldas
0
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
31 Mar
2024
|
Santa Fe
3
Patriotas
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
28 Mar
2024
|
Millonarios
3
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Santa Fe
1
Deportes Tolima
1
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
14 Lut
2024
|
Santa Fe
1
Deportivo Cali
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
14 Gru
2023
|
Independiente Medellin
(3)
2
Junior
(5)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
Junior
3
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
07 Gru
2023
|
Independiente Medellin
2
America de Cali
1
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
01 Gru
2023
|
Independiente Medellin
2
Millonarios
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Millonarios
1
Independiente Medellin
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
20 Lis
2023
|
Independiente Medellin
2
Atletico Nacional
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
09 Lis
2023
|
Union Magdalena
0
Independiente Medellin
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Paź
2023
|
Deportivo Pasto
0
Independiente Medellin
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
23 Paź
2023
|
Independiente Medellin
1
Deportivo Pereira
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
15 Paź
2023
|
Atletico Nacional
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
09 Paź
2023
|
Independiente Medellin
2
Atletico Huila
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
Once Caldas
2
Independiente Medellin
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Deportivo Cali
2
Independiente Medellin
2
|
58' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
14 Wrz
2023
|
Deportes Tolima
1
Independiente Medellin
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Jaguares
1
Independiente Medellin
1
|
20' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
29 Sie
2023
|
Independiente Medellin
1
Chico
1
|
57' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Rionegro Aguilas
1
Independiente Medellin
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
21 Sie
2023
|
Independiente Medellin
2
Alianza Petrolera
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Deportivo Pasto
(3)
3
Independiente Medellin
(4)
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Kolumbii 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
America de Cali
1
Independiente Medellin
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
06 Sie
2023
|
Independiente Medellin
1
Envigado
0
|
34' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
03 Sie
2023
|
Santa Fe
1
Independiente Medellin
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
24 Lip
2023
|
Independiente Medellin
1
Junior
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
20 Lip
2023
|
San Lorenzo
2
Independiente Medellin
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2023 | |||||||
|
15 Lip
2023
|
Independiente Medellin
2
Internacional de Bogota
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
29 Cze
2023
|
Internacional
3
Independiente Medellin
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
18 Cze
2023
|
Millonarios
2
Independiente Medellin
1
|
42' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
13 Cze
2023
|
Independiente Medellin
0
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
09 Cze
2023
|
Metropolitanos FC
0
Independiente Medellin
1
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
04 Cze
2023
|
Independiente Medellin
0
Chico
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
29 Maj
2023
|
America de Cali
2
Independiente Medellin
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
24 Maj
2023
|
Independiente Medellin
2
Club Nacional
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
Independiente Medellin
2
Millonarios
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
14 Maj
2023
|
Independiente Medellin
1
Deportivo Pasto
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
12 Maj
2023
|
Independiente Medellin
2
Once Caldas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
30 Kwi
2023
|
Independiente Medellin
1
Atletico Nacional
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Kwi
2023
|
Atletico Huila
2
Independiente Medellin
3
|
71' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
20 Kwi
2023
|
Club Nacional
2
Independiente Medellin
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
13 Kwi
2023
|
Independiente Medellin
3
Deportivo Cali
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Mar
2023
|
Atletico Nacional
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
16 Mar
2023
|
Independiente Medellin
2
Magallanes
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
08 Mar
2023
|
Magallanes
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
27 Lut
2023
|
Alianza Petrolera
0
Independiente Medellin
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Independiente Medellin
0
America de Cali
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
16 Lut
2023
|
Internacional de Bogota
2
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Envigado
2
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Independiente Medellin
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
08 Gru
2022
|
Deportivo Pereira
(4)
0
Independiente Medellin
(3)
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
Rionegro Aguilas
1
Independiente Medellin
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
27 Paź
2022
|
Millonarios
1
Independiente Medellin
2
|
20' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
Independiente Medellin
0
Jaguares
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
10 Paź
2022
|
Union Magdalena
0
Independiente Medellin
2
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Atletico Nacional
3
Independiente Medellin
2
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
25 Wrz
2022
|
Envigado
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
05 Wrz
2022
|
Independiente Medellin
4
Atletico Nacional
3
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
25 Sie
2022
|
Independiente Medellin
0
Millonarios
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Kolumbii 2022 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Independiente Medellin
2
Santa Fe
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
30 Maj
2021
|
Albacete
1
Fuenlabrada
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
03 Maj
2021
|
Albacete
0
Alcorcon
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Albacete
1
Mirandes
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
Girona
2
Albacete
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
14 Mar
2021
|
Tenerife
2
Albacete
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Albacete
0
Sporting Gijon
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
16 Sie
2020
|
Real Saragossa
0
Elche
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
17 Lip
2020
|
Albacete
4
Real Saragossa
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
12 Lip
2020
|
Real Saragossa
2
Real Oviedo
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
09 Lip
2020
|
Tenerife
1
Real Saragossa
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
06 Lip
2020
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
|
52' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
03 Lip
2020
|
Girona
1
Real Saragossa
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
23 Cze
2020
|
Extremadura 1924
1
Real Saragossa
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
13 Cze
2020
|
Real Saragossa
1
Alcorcon
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Elche
1
Real Saragossa
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
02 Lut
2020
|
Cadiz
1
Real Saragossa
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
25 Maj
2019
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
20 Maj
2019
|
Albacete
0
Granada
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Rayo Majadahonda
2
Albacete
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
20 Kwi
2019
|
Albacete
4
Las Palmas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
30 Mar
2019
|
Albacete
2
Tenerife
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
16 Mar
2019
|
Albacete
1
Extremadura 1924
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Gimnastic de Tarragona
1
Albacete
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Cadiz
1
Albacete
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Albacete
0
Real Oviedo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
16 Lut
2019
|
Real Saragossa
0
Albacete
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
10 Lut
2019
|
Albacete
2
Mallorca
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
02 Lut
2019
|
Cordoba CF
1
Albacete
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
05 Gru
2018
|
Girona
2
Deportivo Alaves
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Hiszpanii 2018/2019 | |||||||
|
11 Lis
2018
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2018/2019 | |||||||
|
06 Maj
2018
|
Malaga
0
Deportivo Alaves
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
19 Kwi
2018
|
Deportivo Alaves
1
Girona
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
01 Kwi
2018
|
Espanyol
0
Deportivo Alaves
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
Real Madryt
4
Deportivo Alaves
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
10 Lut
2018
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
17 Sty
2018
|
Valencia
2
Deportivo Alaves
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Hiszpanii 2017/2018 | |||||||
|
04 Gru
2017
|
Girona
2
Deportivo Alaves
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
30 Lis
2017
|
Deportivo Alaves
3
Getafe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Hiszpanii 2017/2018 | |||||||
|
14 Paź
2017
|
Deportivo Alaves
0
Real Sociedad
2
|
81' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
30 Wrz
2017
|
Levante
0
Deportivo Alaves
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
23 Wrz
2017
|
Deportivo Alaves
1
Real Madryt
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
10 Wrz
2017
|
Celta Vigo
1
Deportivo Alaves
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2017/2018 | |||||||
|
20 Maj
2017
|
Leganes
1
Deportivo Alaves
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
14 Maj
2017
|
Deportivo Alaves
3
Celta Vigo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
05 Kwi
2017
|
Deportivo Alaves
0
Osasuna
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
02 Kwi
2017
|
Real Madryt
3
Deportivo Alaves
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
01 Mar
2017
|
Granada
2
Deportivo Alaves
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
11 Lut
2017
|
Deportivo Alaves
0
Barcelona
6
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
08 Sty
2017
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
20 Lis
2016
|
Deportivo Alaves
0
Espanyol
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
05 Lis
2016
|
Osasuna
0
Deportivo Alaves
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
29 Paź
2016
|
Deportivo Alaves
1
Real Madryt
4
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
26 Wrz
2016
|
Deportivo Alaves
3
Granada
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
22 Wrz
2016
|
Valencia
2
Deportivo Alaves
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
10 Wrz
2016
|
Barcelona
1
Deportivo Alaves
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
21 Sie
2016
|
Atletico Madryt
1
Deportivo Alaves
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2016/2017 | |||||||
|
13 Lip
2016
|
Independiente Medellin
0
Envigado
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
10 Lip
2016
|
Junior
1
Independiente Medellin
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
15 Maj
2016
|
Independiente Medellin
2
Once Caldas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
08 Maj
2016
|
Atletico Nacional
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
02 Maj
2016
|
Independiente Medellin
3
Fortaleza FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
29 Kwi
2016
|
Deportes Tolima
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
09 Kwi
2016
|
Independiente Medellin
4
Alianza Petrolera
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
02 Kwi
2016
|
Deportivo Pasto
1
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
07 Mar
2016
|
Patriotas
0
Independiente Medellin
0
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
20 Lut
2016
|
Internacional de Bogota
2
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
07 Lut
2016
|
Jaguares
0
Atletico Nacional
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
22 Lis
2015
|
Independiente Medellin
2
Envigado
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
07 Lis
2015
|
Independiente Medellin
2
Millonarios
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
03 Lis
2015
|
Alianza Petrolera
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
18 Paź
2015
|
Independiente Medellin
1
Uniautonoma
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
15 Paź
2015
|
Chico
0
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
03 Paź
2015
|
Deportivo Cali
4
Independiente Medellin
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
28 Wrz
2015
|
Patriotas
3
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
20 Wrz
2015
|
Independiente Medellin
0
Rionegro Aguilas
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
13 Wrz
2015
|
Independiente Medellin
4
Cucuta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
10 Wrz
2015
|
Internacional Palmira
3
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
15 Sie
2015
|
Independiente Medellin
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Daniel Torres ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.25 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Daniel Torres 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Daniel Torres?
Daniel Torres jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.25 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.20). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Daniel Torres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Daniel Torres rozegrał w barwach Santa Fe w Puchar Kolumbii 3 mecze, w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 37 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 43 razy i spędził na boisku łącznie 3 691 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Daniel Torres - zarobki
Daniel Torres gra w Santa Fe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 394 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Daniel Torres w Santa Fe (2026)
| Rocznie | 394 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Daniel Torres w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
394 tys. € |
| 2025 |
|
394 tys. € |
| 2024 |
|
394 tys. € |
| 2023 |
|
439 tys. € |
| 2019/20 |
|
297 tys. € |
| 2018/19 |
|
1 mln € |
| 2017/18 |
|
1,3 mln € |
| 2016/17 |
|
1,5 mln € |
Ile zarabia Daniel Torres?
Na podstawie kontraktu z Santa Fe, Daniel Torres otrzymuje 393,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 32,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Torres w listopadzie 2026 to 7,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Daniel Torres - trofea
W trakcie kariery Daniel Torres zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Daniel Torres
Jakie trofea zdobył Daniel Torres?
Daniel Torres zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Santa Fe — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Kolumbii — 4 razy.
Daniel Torres - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Daniel Torres wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Daniel Torres na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Daniel Torres
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 36 |
|
100 tys. € |
| 04.12.2025 | 36 |
|
150 tys. € |
| 19.06.2025 | 35 |
|
200 tys. € |
| 06.04.2025 | 35 |
|
250 tys. € |
| 09.12.2024 | 35 |
|
300 tys. € |
| 10.06.2024 | 34 |
|
300 tys. € |
| 06.12.2023 | 34 |
|
300 tys. € |
| 06.07.2023 | 33 |
|
300 tys. € |
| 11.12.2022 | 33 |
|
300 tys. € |
| 28.06.2022 | 32 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2021 | 32 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2021 | 31 |
|
300 tys. € |
| 18.03.2021 | 31 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
475 tys. € |
| 19.12.2019 | 30 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2019 | 29 |
|
900 tys. € |
| 18.02.2019 | 29 |
|
900 tys. € |
| 20.12.2018 | 29 |
|
900 tys. € |
| 29.05.2018 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 31.12.2017 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 04.06.2017 | 27 |
|
2 mln € |
| 23.01.2017 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 14.07.2016 | 26 |
|
3 mln € |
| 14.03.2016 | 26 |
|
950 tys. € |
| 31.12.2011 | 22 |
|
850 tys. € |
| 22.09.2010 | 20 |
|
850 tys. € |
| 03.01.2010 | 20 |
|
350 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Daniel Torres?
Wycena Daniel Torres wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Daniel Torres wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.