Darlan Mendes
pomocnik #37Darlan Mendes jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Darlan Mendes
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Darlan Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Darlan Mendes wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Darlan Mendes oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Darlan Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Darlan Mendes rozegrał w barwach Buriram United w Thai League 1 2 mecze, w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 208 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Darlan Mendes?
Darlan Mendes ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Gaúcho — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Gremio — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Darlan Mendes?
Wycena 28-letniego Darlan Mendes według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Darlan Mendes?
Darlan Mendes urodził się 16 kwietnia 1998 w São Borja w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Darlan Mendes – statystyki
Szczegółowe statystyki Darlan Mendes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Buriram United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Darlan Mendes vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Darlan Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Darlan Mendes wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Darlan Mendes oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Darlan Mendes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Darlan Mendes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
1:1 | 82' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Thai League 1, 6. kolejka
|
2:3 | 30' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Thai League 1, 3. kolejka
|
0:1 | 22' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:1 | 74' | 0 | 1 | – | 6.2 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
Liga Portugal, 34. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Maj
Koniec
|
Liga Portugal, 33. kolejka
|
2:0 | 26' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Liga Portugal, 32. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal, 31. kolejka
|
2:1 | 11' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal, 30. kolejka
|
0:0 | 23' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal, 29. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Darlan Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Darlan Mendes rozegrał w barwach Buriram United w Thai League 1 2 mecze, w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 208 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Darlan Mendes – forma
W ostatnich 5 meczach Darlan Mendes zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Darlan Mendes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Buriram United
1
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Buriram United
2
Sisaket United
3
Thai League 1, 6. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Chonburi FC
0
Buriram United
1
Thai League 1, 3. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
1
Buriram United
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
FC Porto
1
Santa Clara
0
Liga Portugal, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Santa Clara
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal, 33. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Arouca
2
Santa Clara
2
Liga Portugal, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Santa Clara
2
SC Braga
1
Liga Portugal, 31. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Casa Pia
0
Santa Clara
0
Liga Portugal, 30. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Santa Clara
0
Rio Ave
2
Liga Portugal, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
4
Santa Clara
2
Liga Portugal, 28. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Santa Clara
1
Gil Vicente
0
Liga Portugal, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
AVS Futebol
0
Santa Clara
1
Liga Portugal, 26. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Santa Clara
2
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
CD Tondela
2
Santa Clara
2
Liga Portugal, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Alverca
1
Santa Clara
1
Liga Portugal, 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Santa Clara
1
SL Benfica
2
Liga Portugal, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Estrela Amadora
1
Santa Clara
0
Liga Portugal, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shandong Luneng
5
Chinese Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 28. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Henan Jianye
5
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League, 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Meizhou Kejia
2
Chinese Super League, 20. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Changchun Yatai
0
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 13. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Henan Jianye
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League, 9. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Meizhou Kejia
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Hangzhou Greentown
4
Chinese Super League, 3. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 2. kolejka
|
80'
|
0 goli
6 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.6 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Guangxi Baoyun
4
Wuhan Three Towns
3
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Shanghai Shenhua
4
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Botev Vratsa
0
Levski Sofia
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Levski Sofia
3
Lokomotiv Plovdiv
0
Parva liga (Bułgaria)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lokomotiv Sofia
2
Levski Sofia
2
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Levski Sofia
1
Botew Płowdiw
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
CSKA 1948
1
Levski Sofia
0
Parva liga (Bułgaria)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Arda Kardzhali
0
Levski Sofia
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Beroe
2
Levski Sofia
1
Parva liga (Bułgaria)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Levski Sofia
1
Cherno More Varna
0
Parva liga (Bułgaria)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Slavia Sofia
0
Levski Sofia
2
Parva liga (Bułgaria)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Levski Sofia
2
Pirin Blagoevgrad
0
Parva liga (Bułgaria)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Levski Sofia
1
Hebar 1918
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Levski Sofia
0
Liga Konferencji
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Levski Sofia
1
Eintracht Frankfurt
1
Liga Konferencji
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Hapoel Beer Sheva
0
Levski Sofia
0
Liga Konferencji
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Gremio
3
RB Bragantino
3
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Gremio
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
ABC
0
Gremio
2
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Nautico Recife
0
Serie B (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
Tombense
2
Serie B (Brazylia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Sport Recife
1
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Juventude
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Juventude
1
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Corinthians
2
Juventude
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Juventude
1
Atletico Paranaense
3
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Juventude
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Avai
1
Juventude
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Botafogo
1
Juventude
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
América Mineiro
4
Juventude
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Gremio
4
Atletico-MG
3
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Gremio
3
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia)
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lis
Koniec
|
América Mineiro
3
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Atletico-MG
2
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Gremio
2
Cuiaba
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Atletico Paranaense
4
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Gremio
2
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Cuiaba
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Gremio
1
Vitoria
0
Puchar Brazylii
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Gremio
1
América Mineiro
1
Serie A (Brazylia)
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Fluminense
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
Gremio
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Palmeiras
2
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Gremio
2
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Gremio
8
![]()
Aragua FC
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Gremio
1
Independiente del Valle
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
RB Bragantino
1
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Botafogo
2
Gremio
5
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Coritiba
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Gremio
2
Flamengo
4
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Gremio
1
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Palmeiras
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Gremio
2
Atletico Goianiense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Gremio
1
Santos
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Gremio
4
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia)
|
31'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Gremio
2
Goias
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Corinthians
0
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Gremio
4
Ceará
2
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Cuiaba
1
Gremio
2
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Fluminense
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Gremio
2
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Gremio
1
America de Cali
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Santos
2
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Gremio
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
3
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Gremio
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
U. Catolica
2
Gremio
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Bahia
0
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Gremio
1
Sport Recife
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Vasco da Gama
0
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Flamengo
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Gremio
1
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Goias
3
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Gremio
3
Serie A (Brazylia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Internacional
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Darlan Mendes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56.
W ostatnich 10 meczach Darlan Mendes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Darlan Mendes?
Darlan Mendes jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.79). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Darlan Mendes – zarobki
Darlan Mendes gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 350 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Darlan Mendes (2025/26)
| Rocznie | 350 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 29 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 959 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Darlan Mendes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
350 tys. € |
| 2023 |
|
330 tys. € |
| 2022 |
|
348 tys. € |
| 2021 |
|
348 tys. € |
| 2020 |
|
223 tys. € |
Darlan Mendes – trofea
W trakcie kariery Darlan Mendes zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Darlan Mendes
Jakie trofea zdobył Darlan Mendes?
Darlan Mendes zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Gremio — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Gaúcho — 4 razy.
Darlan Mendes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Darlan Mendes wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Darlan Mendes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Darlan Mendes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 28 |
|
700 tys. € |
| 16.12.2025 | 27 |
|
700 tys. € |
| 18.06.2025 | 27 |
|
750 tys. € |
| 10.12.2024 | 26 |
|
750 tys. € |
| 03.06.2024 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 04.03.2024 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 19.12.2023 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 24.07.2023 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 06.04.2023 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 18.08.2022 | 24 |
|
2 mln € |
| 05.04.2022 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 16.12.2021 | 23 |
|
3 mln € |
| 27.05.2021 | 23 |
|
3 mln € |
| 08.02.2021 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 07.10.2020 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 08.09.2020 | 22 |
|
900 tys. € |
| 26.11.2019 | 21 |
|
250 tys. € |
| 14.08.2019 | 21 |
|
250 tys. € |
| 27.05.2019 | 21 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Darlan Mendes?
Wycena Darlan Mendes wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Darlan Mendes wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.
