Davide Castelli jest piłkarzem występującym obecnie w Casertana. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Davide Castelli
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:30
|
Giugliano
1
Casertana
0
|
61' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy C | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Casertana
1
Bari
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 11. kolejka grupy C | |||||||
|
18 Paź
17:30
|
Sorrento
0
Casertana
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 10. kolejka grupy C | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Davide Castelli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Davide Castelli wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 11,1%. Davide Castelli oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Davide Castelli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Davide Castelli rozegrał w barwach Casertany w Serie C 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 981 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Davide Castelli
Pierwszy transfer Davide Castelli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z AlbinoLeffe Primavera do Villarreal U19 za 160 tysięcy euro.
Czy Davide Castelli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Davide Castelli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Davide Castelli to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Davide Castelli?
Davide Castelli ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Virtus Entellą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Davide Castelli?
Davide Castelli najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Davide Castelli?
Wycena 27-letniego Davide Castelli według stanu na grudzień 2025 wynosi 375 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Davide Castelli?
Davide Castelli urodził się 30 sierpnia 1999 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Davide Castelli - statystyki
Szczegółowe statystyki Davide Castelli w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Casertana. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Davide Castelli
Davide Castelli vs. inni
Atak
Obrona
Podania Davide Castelli
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Davide Castelli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Davide Castelli wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 11,1%. Davide Castelli oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Davide Castelli - transfery
W trakcie kariery Davide Castelli zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 310 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Casertana 2026 – obecnie
-
Virtus Entella 2026 – 2026
-
Cittadella 2025 – 2026
-
Virtus Entella 2024 – 2025
-
Pro Patria 2021 – 2024
-
Genoa FC 2021 – 2021
-
Pro Patria 2020 – 2021
-
Genoa FC 2020 – 2020
-
Villarreal C 2018 – 2020

-
Villarreal U19 2017 – 2018
-
AlbinoLeffe Primavera do 2017

Historia transferów Davide Castelli
Pierwszy transfer Davide Castelli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z AlbinoLeffe Primavera do Villarreal U19 za 160 tysięcy euro.
Davide Castelli - forma
W ostatnich 5 meczach Davide Castelli zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Davide Castelli 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Davide Castelli 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Davide Castelli?
Davide Castelli jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.76). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Davide Castelli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Davide Castelli rozegrał w barwach Casertany w Serie C 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 981 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Davide Castelli - kontuzje
W trakcie kariery Davide Castelli zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Davide Castelli
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.12.23 – 08.12.23 (3 dni)
Pro Patria opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.10.23 – 24.10.23 (11 dni)
Pro Patria opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.09.23 – 03.10.23 (14 dni)
Pro Patria opuszczone: 2 mecze
Czy Davide Castelli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Davide Castelli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Davide Castelli to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Davide Castelli - trofea
W trakcie kariery Davide Castelli zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Davide Castelli?
Davide Castelli zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Virtus Entelli — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Serie C — 1 raz.
Davide Castelli - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Davide Castelli wynosi obecnie 375 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Davide Castelli na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Davide Castelli?
Wycena Davide Castelli wynosi obecnie 375 tys. €. W szczycie kariery Davide Castelli wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.