Dawhan Fran Urano Da Purificacao Oliveira jest piłkarzem występującym obecnie w Beijing Guoan. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 16,7%. Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira rozegrał w barwach Beijing Guoan w AFC Champions League Elite 3 mecze, w Chinese Super League 20 meczów oraz w Pucharze Chin 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 951 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira
Pierwszy transfer Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Gamba Osaka do Beijing Guoan za 1,2 miliona euro.
Czy Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira?
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Beijing Guoan — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira?
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira?
Wycena 30-letniego Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira?
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira urodził się 3 czerwca 1996 w Aracajú w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira – statystyki
Szczegółowe statystyki Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Beijing Guoan. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Dawhan Fran Urano Da Purificacao Oliveira vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 16,7%. Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira rozegrał w barwach Beijing Guoan w AFC Champions League Elite 3 mecze, w Chinese Super League 20 meczów oraz w Pucharze Chin 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 951 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira – transfery
W trakcie kariery Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Beijing Guoan 2025 – obecnie
-
Gamba Osaka 2023 – 2025
-
SC Santa Rita (AL) 2022 – 2023

-
Gamba Osaka 2022 – 2022
-
SC Santa Rita (AL) 2021 – 2022

-
Juventude 2021 – 2021
-
SC Santa Rita (AL) 2021 – 2021

-
Ponte Preta 2020 – 2021
-
SC Santa Rita (AL) 2019 – 2020

-
CSA 2019 – 2019
-
SC Santa Rita (AL) 2018 – 2019

-
CSA 2017 – 2018
-
AA Flamengo do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.02.2025 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 08.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 29.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 21.07.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 19.07.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 13.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 09.12.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 10.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 04.12.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 17.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira
Pierwszy transfer Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Gamba Osaka do Beijing Guoan za 1,2 miliona euro.
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira – forma
W ostatnich 5 meczach Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Jeonbuk Motors
2
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Buriram United
0
Beijing Guoan
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Pohang Steelers
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Shenyang Urban
1
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Shandong Luneng
0
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
2
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
2
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 10. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
4
Chinese Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
0
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Beijing Guoan
2
Superpuchar Chin, finał
|
60'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Henan Jianye
0
Puchar Chin, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
5
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Qingdao Jonoon
4
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
2
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 21. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
2
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lip
Karne
|
Qingdao Youth Island
(2)
2
Beijing Guoan
(4)
2
Puchar Chin, 1/4 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League, 17. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Meizhou Kejia
0
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Cze
Karne
|
Dalian Zhixing
(5)
1
Beijing Guoan
(6)
1
Puchar Chin, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 7. kolejka
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Yunnan Yukun
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Jubilo Iwata
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Tokio Verdy
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
4
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
78'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
18'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Jubilo Iwata
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Machida Zelvia
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Tokyo
3
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Gamba Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sagan Tosu
3
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
5
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Juventude
1
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Juventude
1
Serie A (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Juventude
1
América Mineiro
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sport Recife
3
Juventude
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Juventude
3
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Juventude
1
Cuiaba
2
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
RB Bragantino
1
Juventude
2
Serie A (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Juventude
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Nautico Recife
1
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia)
|
84'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Ponte Preta
0
Avai
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Vila Nova
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Ponte Preta
2
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Ponte Preta
1
Vasco da Gama
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Ponte Preta
2
Nautico Recife
0
Serie B (Brazylia)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Operario-PR
1
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ponte Preta
1
Avai
2
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Botafogo SP
2
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ponte Preta
2
![]()
Parana PR
1
Serie B (Brazylia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Ponte Preta
1
Sampaio Correa
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Vitoria
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Ponte Preta
2
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
CRB
1
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
0
Chapecoense-SC
5
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
3
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Ponte Preta
2
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Ponte Preta
2
América Mineiro
2
Puchar Brazylii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Avai
0
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ponte Preta
1
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
![]()
Afogados da Ingazeira FC
0
Ponte Preta
2
Puchar Brazylii
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Brasil DE Pelotas
1
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Ponte Preta
0
América Mineiro
1
Serie B (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
CSA
1
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
0
CSA
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
CSA
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
93'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
3
CSA
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
CSA
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
CSA
1
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
CSA
3
Avai
1
Serie A (Brazylia)
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Santos
2
CSA
0
Serie A (Brazylia)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Palmeiras
6
CSA
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sao Paulo
1
CSA
1
Serie A (Brazylia)
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bahia
1
CSA
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
CSA
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Fluminense
0
CSA
1
Serie A (Brazylia)
|
96'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
CSA
0
Fortaleza EC
2
Serie A (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
CSA
1
Goias
0
Serie A (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
CSA
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Ceará
4
CSA
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
1
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Coritiba
1
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
CSA
4
Londrina
1
Serie B (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sie
Koniec
|
CSA
1
Juventude
0
Serie B (Brazylia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Avai
0
CSA
0
Serie B (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Atletico Goianiense
2
CSA
2
Serie B (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.38).
W ostatnich 10 meczach Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (6.38).
W jakiej formie jest Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira?
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.75). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira – kontuzje
W trakcie kariery Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira
-
Uraz
14.04.25 – 30.04.25 (17 dni)
Beijing Guoan opuszczone: 2 mecze
Czy Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira – trofea
W trakcie kariery Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira
Jakie trofea zdobył Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira?
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Beijing Guoan — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Chin — 1 raz.
Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 30 |
|
1 mln € |
| 16.12.2025 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 18.06.2025 | 29 |
|
1,4 mln € |
| 09.12.2024 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 11.06.2024 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 21.02.2024 | 27 |
|
1,1 mln € |
| 27.06.2023 | 27 |
|
1 mln € |
| 27.06.2022 | 26 |
|
1 mln € |
| 16.12.2021 | 25 |
|
1 mln € |
| 11.08.2021 | 25 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
650 tys. € |
| 26.11.2019 | 23 |
|
800 tys. € |
| 15.10.2019 | 23 |
|
750 tys. € |
| 17.02.2019 | 22 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira?
Wycena Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Dawhan Fran Urano da Purificacao Oliveira wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.