Dogan Davas jest piłkarzem występującym obecnie w Sarıyer. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Dogan Can Davas
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dogan Can Davas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dogan Can Davas wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.78, a skuteczność strzałów to 5,6%. Dogan Can Davas oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dogan Can Davas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dogan Can Davas rozegrał w barwach Sarıyeru w Türkiye Kupası 1 mecz, w 1. Lidze 13 meczów, a w barwach Çorluspor 1947 w Türkiye Kupası 1 mecz, w TFF 2. Lidze (Turcja) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 044 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Dogan Can Davas?
Dogan Can Davas ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Dogan Can Davas?
Dogan Can Davas najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Dogan Can Davas?
Wycena 29-letniego Dogan Can Davas według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dogan Can Davas?
Dogan Can Davas urodził się 22 sierpnia 1997 w Edirne, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Dogan Can Davas – statystyki
Szczegółowe statystyki Dogan Can Davas w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sarıyer. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Dogan Can Davas
Dogan Davas vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Podania Dogan Can Davas
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Dogan Can Davas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dogan Can Davas wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.78, a skuteczność strzałów to 5,6%. Dogan Can Davas oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Dogan Can Davas – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dogan Can Davas w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Mecze Dogan Can Davas
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
1:0 | 19' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Turcji, 3. runda
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Turcji, 3. runda
|
1:0 | 66' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
0:2 | 60' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
1:1 | 69' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:4 | 26' | 1 | 0 | – | 6.9 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:1 | 29' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:1 | 9' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
3:0 | 60' | 0 | 0 | – | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Dogan Can Davas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dogan Can Davas rozegrał w barwach Sarıyeru w Türkiye Kupası 1 mecz, w 1. Lidze 13 meczów, a w barwach Çorluspor 1947 w Türkiye Kupası 1 mecz, w TFF 2. Lidze (Turcja) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 044 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Dogan Can Davas – transfery
W trakcie kariery Dogan Can Davas zmieniał klub 18 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sarıyer 2026 – obecnie
-
Boluspor 2025 – 2026
-
Amed 2024 – 2025
-
Bandırmaspor 2023 – 2024
-
Giresunspor 2022 – 2023
-
Bandırmaspor 2019 – 2022
-
Galatasaray 2019 – 2019
-
Bandırmaspor 2018 – 2019
-
Galatasaray 2018 – 2018
-
Galatasaray U21 2018 – 2018

-
Yeni Çorumspor 2017 – 2018
-
Galatasaray U21 2017 – 2017

-
Erbaaspor 2017 – 2017
-
Galatasaray U21 2016 – 2017

-
Galatasaray U18 2014 – 2016
-
Galatasaray U17 2013 – 2014

-
Galatasaray U16 2012 – 2013

-
Galatasaray A.S. (Youth) 2009 – 2012

-
Uzunköprüspor Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Dogan Can Davas
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 05.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 18.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 11.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 06.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 23.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 19.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 11.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 08.10.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Dogan Can Davas – forma
W ostatnich 5 meczach Dogan Can Davas zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Dogan Can Davas i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Van BB
1
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Çorluspor 1947
1
Puchar Turcji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sarıyer
1
Ayvalıkgücü Belediyespor
0
Puchar Turcji, 3. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sarıyer
0
Fatih Karagümrük
2
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sivasspor
1
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Sarıyer
1
BB Bodrumspor
4
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
2
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
2
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Antalyaspor
1
Sarıyer
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sarıyer
1
Batman Petrolspor
2
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Erokspor
1
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Sarıyer
2
Muğlaspor
0
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Boluspor
3
Serik Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Boluspor
6
Adana Demirspor
0
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
9 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Amed
6
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Boluspor
0
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
BB Bodrumspor
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Boluspor
1
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 5.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Boluspor
2
76 Iğdır Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Boluspor
0
İstanbulspor
1
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Ümraniyespor
4
Boluspor
2
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Boluspor
3
Hatayspor
1
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
4
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Boluspor
2
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Etimesgut Belediyespor
1
![]()
Kestel Çilek
1
TFF 3. Lig (Turcja), 19. kolejka grupy 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Keçiörengücü
5
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Boluspor
1
Sarıyer
2
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Boluspor
1
Puchar Turcji, 2. runda
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Van BB
0
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Boluspor
4
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Boluspor
1
Pendikspor
2
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Boluspor
6
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Boluspor
2
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sivasspor
1
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Boluspor
4
Amed
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Boluspor
3
BB Bodrumspor
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
1
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Boluspor
1
Erokspor
3
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
İstanbulspor
1
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Boluspor
0
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Hatayspor
2
Boluspor
2
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Boluspor
2
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sakaryaspor
1
Boluspor
4
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Boluspor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sarıyer
1
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Boluspor
2
Van BB
3
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Amed
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Şanlıurfaspor
0
Amed
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Amed
2
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Mar
Koniec
|
Silivrispor
1
Utaş Uşakspor
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Mazıdağı Fosfatspor
2
Utaş Uşakspor
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Pendikspor
0
Amed
1
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Utaş Uşakspor
2
Türk Metal 1963
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Amed
4
Yeni Malatyaspor
0
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Utaş Uşakspor
6
Adıyaman 1954
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Amed
2
Sakaryaspor
2
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
1
Amed
0
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Amed
1
Fatih Karagümrük
1
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Çorluspor 1947
3
Kestelspor
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Alanyaspor
3
Amed
2
Puchar Turcji, 5. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Amed
1
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Amed
2
Şanlıurfaspor
1
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Çayelispor
1
Utaş Uşakspor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Yeni Orduspor
1
Çorluspor 1947
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Amed
1
![]()
Adana 1954 FK
0
Puchar Turcji, 4. runda
|
117'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
1
Amed
1
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Utaş Uşakspor
6
Silivrispor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Çorluspor 1947
0
Aliağa FAŞ
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Pazarspor
0
Çorluspor 1947
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Utaş Uşakspor
1
Inegol Kafkas Genclik
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Utaş Uşakspor
0
Bursaspor
1
Puchar Turcji, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Küçükçekmece
2
Çorluspor 1947
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Amed
1
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Silivrispor
2
Bornova 1877 SK
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Tuzlaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Fatsa Belediyespor
1
Silivrispor
4
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Kırklarelispor
3
Serik Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Silivrispor
1
Sivas Dort Eylul Belediyespor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Adıyaman 1954
0
Kırklarelispor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Altay
0
Bandırmaspor
6
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayburt İÖİ
1
Silivrispor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Eyüpspor
3
1. Lig (Turcja)
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Nazilli Belediyespor
3
Kırklarelispor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Kütahyaspor
0
Silivrispor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Silivrispor
1
Akhisarspor
3
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Göztepe
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Ağrı 1970
1
Silivrispor
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Bandırmaspor
2
Puchar Turcji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Van BB
2
Kırklarelispor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Silivrispor
0
Kuşadasıspor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sakaryaspor
1
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Kırklarelispor
1
Diyarbekirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Darica Genclerbirligi
0
Silivrispor
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Silivrispor
1
Erbaaspor
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Silivrispor
0
Tepecikspor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Bornova 1877 SK
2
Silivrispor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Kırklarelispor
0
Kırşehir Belediyespor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Altay
2
Kırklarelispor
3
Puchar Turcji
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Somaspor
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Silivrispor
2
Fatsa Belediyespor
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Serik Belediyespor
0
Kırklarelispor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Tuzlaspor
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sivas Dort Eylul Belediyespor
1
Silivrispor
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Şanlıurfaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Buca FK
2
Kırklarelispor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Kırklarelispor
3
Bursaspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Karaköprü Belediyespor
1
Silivrispor
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Manisa BBSK
0
Bandırmaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Silivrispor
2
Bayburt İÖİ
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Kestelspor
1
Puchar Turcji
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Anadolu Selcukluspor
0
Silivrispor
2
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
BB Bodrumspor
2
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Silivrispor
2
Kütahyaspor
1
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Kırklarelispor
1
Çorluspor 1947
0
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Akhisarspor
0
Silivrispor
3
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Kırklarelispor
0
Karacabey Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Ümraniyespor
0
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
4
Gençlerbirliği
1
1. Lig (Turcja)
|
83'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kırklarelispor
1
Van BB
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Göztepe
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Silivrispor
0
Darica Genclerbirligi
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Kırklarelispor
1
Afjet Afyonspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Erbaaspor
6
Silivrispor
0
TFF 3. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Boluspor
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Ümraniyespor
0
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Giresunspor
2
Trabzonspor
4
Super Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Etimesgut Belediyespor
2
Serik Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Giresunspor
1
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
İstanbulspor
1
Giresunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
16'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Giresunspor
2
İstanbul Başakşehir
4
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Van BB
2
Serik Belediyespor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Zonguldak Kömürspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Hekimoğlu Trabzon
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Sarıyer
1
Fethiyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Pazarspor
3
Sarıyer
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fethiyespor
2
Serik Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Utaş Uşakspor
1
Sarıyer
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Balıkesirspor
1
Serik Belediyespor
4
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Serik Belediyespor
3
Utaş Uşakspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Kırşehir Belediyespor
1
Serik Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Giresunspor
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Kastamonuspor 1966
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sarıyer
0
Etimesgut Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Antalyaspor
2
Giresunspor
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Giresunspor
0
Ümraniyespor
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
3
Giresunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Giresunspor
2
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Gru
Koniec
|
Hatayspor
1
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Giresunspor
0
Karacabey Belediyespor
5
Puchar Turcji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Serik Belediyespor
3
Etimesgut Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Ankaraspor
1
24 Erzincanspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Karacabey Belediyespor
1
Serik Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Ankaraspor
3
Bayburt İÖİ
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Erzin Spor
1
Serik Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Serik Belediyespor
2
Van BB
4
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Ankaraspor
2
Erokspor
4
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
1
Giresunspor
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
3
Serik Belediyespor
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Giresunspor
3
Ankaraspor
2
Puchar Turcji
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Serik Belediyespor
3
Adıyaman 1954
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Ankaraspor
0
Sivas Dort Eylul Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Hekimoğlu Trabzon
1
Serik Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Fethiyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Balıkesirspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Buca FK
5
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
1
Serik Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Kırklarelispor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Kocaelispor
0
Serik Belediyespor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Ankara Demirspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Giresunspor
0
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Giresunspor
2
Adana Demirspor
3
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Karacabey Belediyespor
0
Tarsus Idman Yurdu
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Afjet Afyonspor
4
Sarıyer
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Tarsus Idman Yurdu
2
Amed
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Samsunspor
0
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sarıyer
0
Ankaraspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Mar
Koniec
|
Somaspor
1
Sarıyer
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Tuzlaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Ankaragucu
1
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sarıyer
2
Etimesgut Belediyespor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Altınordu
0
Bandırmaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Bayburt İÖİ
0
Sarıyer
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Sarıyer
1
Sivas Dort Eylul Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Sivasspor
4
Puchar Turcji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Sarıyer
4
Sakaryaspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Menemen Belediyespor
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Denizlispor
4
1. Lig (Turcja)
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Bandırmaspor
3
Puchar Turcji
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Tarsus Idman Yurdu
1
Buca FK
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Diyarbekirspor
3
Sarıyer
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Gru
Koniec
|
Bandırmaspor
0
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bursaspor
0
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Adıyaman 1954
1
Sarıyer
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Gençlerbirliği
2
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
5
Şanlıurfaspor
0
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Kocaelispor
0
1. Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Sarıyer
0
Hekimoğlu Trabzon
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Sarıyer
1
Somaspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Van BB
1
Sarıyer
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Samsunspor
0
1. Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Çankaya FK
0
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
5
Sarıyer
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Pendikspor
3
Tarsus Idman Yurdu
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Sivas Dort Eylul Belediyespor
3
Sarıyer
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Adanaspor
1
Bandırmaspor
5
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Altınordu
1
1. Lig (Turcja)
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Sarıyer
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
1
Ergene Velimeşespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Altay
4
Bandırmaspor
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Afjet Afyonspor
2
Utaş Uşakspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Ankaraspor
3
Bandırmaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Eyüpspor
3
Sivas Dort Eylul Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Afjet Afyonspor
3
Hekimoğlu Trabzon
3
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Menemen Belediyespor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Balıkesirspor
2
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Tuzlaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayburt İÖİ
1
Eyüpspor
3
TFF 2. Lig (Turcja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Afjet Afyonspor
2
Ergene Velimeşespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Nigde Belediyespor
2
Afjet Afyonspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Afjet Afyonspor
2
İnegölspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Kocaelispor
1
Afjet Afyonspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kırşehir Belediyespor
0
Eyüpspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Ümraniyespor
0
1. Lig (Turcja)
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Kastamonuspor 1966
0
Eyüpspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Utaş Uşakspor
3
Afjet Afyonspor
0
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Sivas Dort Eylul Belediyespor
2
Eyüpspor
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Ankaraspor
1
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Boluspor
0
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Afjet Afyonspor
1
24 Erzincanspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Kahramanmaraşspor
2
Afjet Afyonspor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Eyüpspor
4
Etimesgut Belediyespor
1
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Balıkesirspor
0
1. Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Afjet Afyonspor
2
Amed
2
TFF 2. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Adana Demirspor
4
Afjet Afyonspor
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Tuzlaspor
0
Bandırmaspor
6
1. Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Altınordu
2
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Afjet Afyonspor
2
Kardemir Karabukspor
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
3
Belediye Derincespor
1
Puchar Turcji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Ümraniyespor
2
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Dogan Can Davas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.15.
W ostatnich 10 meczach Dogan Can Davas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.18.
W jakiej formie jest Dogan Can Davas?
Dogan Can Davas jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.78). Jego dyspozycja rośnie.
Dogan Can Davas – zarobki
Dogan Can Davas gra w Sarıyer na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 154 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dogan Can Davas w Sarıyer (2022/23)
| Rocznie | 154 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 422 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Zarobki Dogan Can Davas w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2022/23 |
|
154 tys. € |
Dogan Can Davas – trofea
W trakcie kariery Dogan Can Davas zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Dogan Can Davas
Jakie trofea zdobył Dogan Can Davas?
Dogan Can Davas zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Bandırmasporze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Turcji — 1 raz.
Dogan Can Davas – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dogan Can Davas wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dogan Can Davas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dogan Can Davas
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 28 |
|
600 tys. € |
| 11.03.2026 | 28 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2025 | 28 |
|
550 tys. € |
| 24.06.2025 | 27 |
|
350 tys. € |
| 01.04.2025 | 27 |
|
375 tys. € |
| 08.01.2025 | 27 |
|
500 tys. € |
| 15.10.2024 | 27 |
|
650 tys. € |
| 12.06.2024 | 26 |
|
650 tys. € |
| 25.03.2024 | 26 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2023 | 26 |
|
600 tys. € |
| 19.10.2023 | 26 |
|
450 tys. € |
| 07.06.2023 | 25 |
|
425 tys. € |
| 13.03.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 26.10.2022 | 25 |
|
700 tys. € |
| 09.06.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 16.03.2022 | 24 |
|
750 tys. € |
| 16.01.2022 | 24 |
|
700 tys. € |
| 21.10.2021 | 24 |
|
450 tys. € |
| 01.06.2021 | 23 |
|
250 tys. € |
| 29.12.2020 | 23 |
|
175 tys. € |
| 26.08.2020 | 23 |
|
125 tys. € |
| 29.12.2019 | 22 |
|
75 tys. € |
| 03.07.2018 | 20 |
|
150 tys. € |
| 29.06.2017 | 19 | 150 tys. € | |
| 31.12.2014 | 17 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dogan Can Davas?
Wycena Dogan Can Davas wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Dogan Can Davas wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.