Dominik Janosek jest piłkarzem występującym obecnie w Sigma Olomouc. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Dominik Janosek
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dominik Janosek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dominik Janosek wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 7,1%. Dominik Janosek oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dominik Janosek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dominik Janosek rozegrał w barwach Sigma Olomouc w Chance Lidze 13 meczów, w Pucharze Czech 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 950 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Dominik Janosek
Pierwszy transfer Dominik Janosek w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Pardubice do NAC Breda za 300 tysięcy euro.
Czy Dominik Janosek ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dominik Janosek nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dominik Janosek to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 1 dzień.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dominik Janosek?
Dominik Janosek ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Dominik Janosek?
Dominik Janosek najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Dominik Janosek?
Wycena 28-letniego Dominik Janosek według stanu na maj 2026 wynosi 650 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dominik Janosek?
Dominik Janosek urodził się 13 czerwca 1998 w Brno (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Dominik Janosek – statystyki
Szczegółowe statystyki Dominik Janosek w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sigma Olomouc oraz reprezentacja Czech U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Dominik Janosek vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Dominik Janosek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dominik Janosek wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 7,1%. Dominik Janosek oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Dominik Janosek – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dominik Janosek w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 13. kolejka
|
3:0 | 74' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 12. kolejka
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
0:3 | 72' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
3:0 | 65' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
3:1 | 66' | 1 | 2 | – | 9.2 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
1:2 | 73' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Dominik Janosek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dominik Janosek rozegrał w barwach Sigma Olomouc w Chance Lidze 13 meczów, w Pucharze Czech 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 950 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Dominik Janosek – transfery
W trakcie kariery Dominik Janosek zmieniał klub 20 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sigma Olomouc 2025 – obecnie
-
NAC Breda 2023 – 2025
-
Pardubice 2022 – 2023
-
Viktoria Pilzno 2022 – 2022
-
Banik Ostrawa 2022 – 2022
-
Viktoria Pilzno 2021 – 2022
-
Zlin 2021 – 2021
-
Viktoria Pilzno 2021 – 2021
-
Mlada Boleslav 2020 – 2021
-
Viktoria Pilzno 2019 – 2020
-
FC Slovacko 2018 – 2019
-
Viktoria Pilzno 2018 – 2018
-
FC Slovacko 2018 – 2018
-
Zbrojovka Brno 2017 – 2018
-
Brno U19 2015 – 2017

-
FC Zbrojovka Brno U17 2014 – 2015

-
Zbrojovka Brno Youth 2014 – 2014

-
RAFK Rajhrad Youth 2011 – 2014

-
SK Sigma Olomouc Youth 2010 – 2011

-
RAFK Rajhrad Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Dominik Janosek
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 20.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 21.02.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 05.02.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 04.02.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 11.02.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 01.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 16.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 10.03.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 10.08.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 02.08.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 06.08.2009 | — | Wolny transfer |
Historia transferów Dominik Janosek
Pierwszy transfer Dominik Janosek w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Pardubice do NAC Breda za 300 tysięcy euro.
Dominik Janosek – forma
W ostatnich 5 meczach Dominik Janosek zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Dominik Janosek i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Sigma Olomouc
3
Zbrojovka Brno
0
Chance Liga (Czechy), 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Zlin
1
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy), 12. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Slovan Liberec
0
Chance Liga (Czechy), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
FK Teplice
1
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
Sparta Praga
3
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Viktoria Pilzno
2
Sigma Olomouc
3
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Sigma Olomouc
3
Bohemians 1905
0
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Banik Ostrawa
1
Sigma Olomouc
0
Chance Liga (Czechy), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sigma Olomouc
3
Pardubice
1
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
FC Slovacko
1
Sigma Olomouc
2
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Líšeň
1
Sigma Olomouc
2
Chance Liga (Czechy), 3. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
Mlada Boleslav
2
Chance Liga (Czechy), 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Jablonec
2
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy), 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Sigma Olomouc
4
Karvina
0
Chance Liga (Czechy), finał
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Karvina
1
Sigma Olomouc
3
Chance Liga (Czechy), finał
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Maj
Dogryw.
|
Sigma Olomouc
1
Bohemians 1905
2
Chance Liga (Czechy), półfinał
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bohemians 1905
1
Sigma Olomouc
3
Chance Liga (Czechy), półfinał
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Slavia Praga
2
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
FC Slovacko
1
Chance Liga (Czechy), 30. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Pardubice
2
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy), 29. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
Mlada Boleslav
4
Chance Liga (Czechy), 28. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Sigma Olomouc
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
Karvina
2
Chance Liga (Czechy), 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Jablonec
1
Sigma Olomouc
2
Chance Liga (Czechy), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Bohemians 1905
0
Chance Liga (Czechy), 24. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lausanne
1
Sigma Olomouc
2
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
FK Teplice
1
Sigma Olomouc
3
Chance Liga (Czechy), 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Lausanne
1
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Viktoria Pilzno
2
Chance Liga (Czechy), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Banik Ostrawa
2
Sigma Olomouc
0
Chance Liga (Czechy), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Hradec Kralove
0
Chance Liga (Czechy), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Zlin
5
Sigma Olomouc
0
Chance Liga (Czechy), 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lincoln Red Imps FC
2
Sigma Olomouc
1
Liga Konferencji, 5. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
Sparta Praga
1
Chance Liga (Czechy), 18. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Slovan Liberec
1
Sigma Olomouc
0
Chance Liga (Czechy), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
NK Celje
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Dukla Praga
2
Sigma Olomouc
2
Chance Liga (Czechy), 16. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
Pardubice
0
Chance Liga (Czechy), 15. kolejka
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC Noah
1
Sigma Olomouc
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Mlada Boleslav
1
Sigma Olomouc
4
Chance Liga (Czechy), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
Slavia Praga
0
Chance Liga (Czechy), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Raków Częstochowa
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Karvina
1
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy), 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
Jablonec
0
Chance Liga (Czechy), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Fiorentina
2
Sigma Olomouc
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bohemians 1905
2
Sigma Olomouc
2
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
FK Teplice
0
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Viktoria Pilzno
1
Sigma Olomouc
0
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Banik Ostrawa
0
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
Malmo
2
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Hradec Kralove
1
Sigma Olomouc
0
Chance Liga (Czechy), 6. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Malmo
3
Sigma Olomouc
0
Liga Europy, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sigma Olomouc
1
Zlin
0
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Sparta Praga
1
Sigma Olomouc
0
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Sigma Olomouc
2
Slovan Liberec
1
Chance Liga (Czechy), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
Dukla Praga
0
Chance Liga (Czechy), 2. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Slovacko
0
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy), 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
NAC Breda
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 34. kolejka
|
64'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
NAC Breda
0
Eredivisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
NAC Breda
1
PEC Zwolle
3
Eredivisie, 31. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NAC Breda
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
NAC Breda
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Ajax
3
NAC Breda
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
Groningen
1
Eredivisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Almere City
1
NAC Breda
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Utrecht
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 24. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
NAC Breda
0
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
5
NAC Breda
0
Eredivisie, 22. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
NAC Breda
1
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 21. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
NAC Breda
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
NAC Breda
2
Twente
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
NAC Breda
2
Heerenveen
4
Eredivisie, 18. kolejka
|
25'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
NAC Breda
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
NAC Breda
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
NAC Breda
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
NAC Breda
1
Almere City
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
NAC Breda
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
NAC Breda
0
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 12. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Heracles Almelo
2
NAC Breda
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
NAC Breda
4
RKC Waalwijk
1
Eredivisie, 10. kolejka
|
23'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
PEC Zwolle
1
NAC Breda
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
NAC Breda
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Twente
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
NAC Breda
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
NAC Breda
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Heerenveen
4
NAC Breda
0
Eredivisie, 4. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
NAC Breda
1
Utrecht
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
NAC Breda
2
Ajax
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Groningen
4
NAC Breda
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.0 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
4
NAC Breda
1
Eerste Divisie
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
NAC Breda
1
Emmen
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
0
NAC Breda
5
Eerste Divisie
|
67'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Den Bosch
2
NAC Breda
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
MVV Maastricht
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
VVV Venlo
0
Eerste Divisie
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Jong Ajax
0
NAC Breda
1
Eerste Divisie
|
82'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Jong AZ
2
NAC Breda
3
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Telstar
1
NAC Breda
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Emmen
2
NAC Breda
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
NAC Breda
1
Willem II Tilburg
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
NAC Breda
1
Den Bosch
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
NAC Breda
1
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Quick Boys
1
NAC Breda
0
Puchar Holandii
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
NAC Breda
3
Telstar
1
Eerste Divisie
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Cambuur
2
NAC Breda
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
NAC Breda
3
Groningen
2
Eerste Divisie
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Jong Utrecht
1
NAC Breda
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
NAC Breda
1
Roda JC Kerkrade
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FC Eindhoven
2
NAC Breda
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Dordrecht
2
NAC Breda
2
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
FK Teplice
1
Pardubice
0
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Pardubice
0
Sparta Praga
2
Chance Liga (Czechy)
|
73'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Jablonec
1
Pardubice
0
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Pardubice
3
FK Teplice
1
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Bohemians 1905
2
Pardubice
0
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Pardubice
1
Banik Ostrawa
1
Chance Liga (Czechy)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Pardubice
0
Slavia Praga
2
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Hradec Kralove
1
Pardubice
3
Chance Liga (Czechy)
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Pardubice
1
Zbrojovka Brno
3
Chance Liga (Czechy)
|
77'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sparta Praga
5
Pardubice
2
Chance Liga (Czechy)
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Pardubice
1
Jablonec
0
Chance Liga (Czechy)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Zlin
2
Pardubice
1
Chance Liga (Czechy)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Pardubice
0
Mlada Boleslav
3
Chance Liga (Czechy)
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Pardubice
2
Slovan Liberec
1
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Banik Ostrawa
1
Jablonec
0
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Banik Ostrawa
0
Hradec Kralove
0
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
FC Slovacko
0
Banik Ostrawa
0
Chance Liga (Czechy)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Viktoria Pilzno
1
Hradec Kralove
0
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Karvina
0
Viktoria Pilzno
1
Chance Liga (Czechy)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Viktoria Pilzno
2
Slovan Liberec
0
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
FC Slovacko
1
Viktoria Pilzno
2
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Banik Ostrawa
2
Viktoria Pilzno
2
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Viktoria Pilzno
5
Jablonec
0
Chance Liga (Czechy)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Viktoria Pilzno
2
Zlin
1
Chance Liga (Czechy)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Viktoria Pilzno
2
Příbram
1
Puchar Czech
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Viktoria Pilzno
2
Czeskie Budziejowice
1
Chance Liga (Czechy)
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Slovan Liberec
0
Viktoria Pilzno
1
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Karne
|
Viktoria Pilzno
(4)
3
The New Saints
(1)
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
FK Teplice
0
Zlin
0
Chance Liga (Czechy)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Zlin
0
Pardubice
4
Chance Liga (Czechy)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Slavia Praga
2
Zlin
1
Chance Liga (Czechy)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Zlin
0
Příbram
1
Chance Liga (Czechy)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Słowenia U-21
1
Czechy U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Zlin
3
Czeskie Budziejowice
0
Chance Liga (Czechy)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Slovan Liberec
1
Zlin
0
Chance Liga (Czechy)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mlada Boleslav
1
Sigma Olomouc
1
Chance Liga (Czechy)
|
18'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Mlada Boleslav
2
FC Slovacko
3
Chance Liga (Czechy)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Opava
2
Mlada Boleslav
2
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Mlada Boleslav
0
FK Teplice
2
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Příbram
2
Mlada Boleslav
1
Chance Liga (Czechy)
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Slavia Praga
1
Mlada Boleslav
0
Chance Liga (Czechy)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Szkocja U-21
2
Czechy U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Mlada Boleslav
2
Czeskie Budziejowice
2
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Mlada Boleslav
2
Jablonec
0
Chance Liga (Czechy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Czechy U-21
0
Chorwacja U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Mlada Boleslav
1
Zlin
3
Chance Liga (Czechy)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Bohemians 1905
4
Mlada Boleslav
0
Chance Liga (Czechy)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Mlada Boleslav
2
Czeskie Budziejowice
1
Chance Liga (Czechy)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Mlada Boleslav
1
Zlin
1
Chance Liga (Czechy)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Olympiakos
4
Viktoria Pilzno
0
Liga Mistrzów
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Dominik Janosek ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W ostatnich 10 meczach Dominik Janosek 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W jakiej formie jest Dominik Janosek?
Dominik Janosek jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.71). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Dominik Janosek – zarobki
Dominik Janosek gra w Sigma Olomouc na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 242 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dominik Janosek w Sigma Olomouc (2024/25)
| Rocznie | 242 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 20 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 663 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Dominik Janosek w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
242 tys. € |
Dominik Janosek – kontuzje
W trakcie kariery Dominik Janosek zanotował 1 kontuzję. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dominik Janosek
- Uraz 27.10.18 – 27.10.18 (1 dzień)
Czy Dominik Janosek ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dominik Janosek nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dominik Janosek to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 1 dzień.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dominik Janosek – trofea
W trakcie kariery Dominik Janosek zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Dominik Janosek
Jakie trofea zdobył Dominik Janosek?
Dominik Janosek zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Viktoria Pilzno — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Czech — 1 raz.
Dominik Janosek – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dominik Janosek wynosi obecnie 650 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dominik Janosek na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dominik Janosek
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | 27 |
|
650 tys. € |
| 21.12.2025 | 27 |
|
700 tys. € |
| 27.05.2025 | 26 |
|
750 tys. € |
| 16.12.2024 | 26 |
|
850 tys. € |
| 09.06.2024 | 25 |
|
1 mln € |
| 07.01.2024 | 25 |
|
850 tys. € |
| 19.06.2023 | 25 |
|
750 tys. € |
| 13.12.2022 | 24 |
|
650 tys. € |
| 21.06.2022 | 24 |
|
650 tys. € |
| 25.12.2021 | 23 |
|
700 tys. € |
| 11.10.2021 | 23 |
|
700 tys. € |
| 24.06.2021 | 23 |
|
600 tys. € |
| 18.04.2021 | 22 |
|
750 tys. € |
| 26.12.2020 | 22 |
|
850 tys. € |
| 09.07.2020 | 22 |
|
850 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
775 tys. € |
| 06.12.2019 | 21 |
|
850 tys. € |
| 24.09.2019 | 21 |
|
750 tys. € |
| 24.06.2019 | 21 |
|
550 tys. € |
| 29.04.2019 | 20 |
|
500 tys. € |
| 29.12.2018 | 20 |
|
400 tys. € |
| 13.07.2018 | 20 |
|
250 tys. € |
| 20.12.2017 | 19 |
|
125 tys. € |
| 09.06.2017 | 18 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dominik Janosek?
Wycena Dominik Janosek wynosi obecnie 650 tys. €. W szczycie kariery Dominik Janosek wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.