
Edney Henrique Santos da Silva
obrońca #2Edney Henrique Santos da Silva jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Edney Henrique Santos da Silva
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Edney Henrique Santos da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Edney Henrique Santos da Silva wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.43, a skuteczność strzałów to 20,0%. Edney Henrique Santos da Silva oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Edney Henrique Santos da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Edney Henrique Santos da Silva rozegrał w barwach Portimonense w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 353 minuty. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Edney Henrique Santos da Silva?
Edney Henrique Santos da Silva ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Edney Henrique Santos da Silva?
Edney Henrique Santos da Silva najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7).
Jaka jest wartość rynkowa Edney Henrique Santos da Silva?
Wycena 22-letniego Edney Henrique Santos da Silva według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Edney Henrique Santos da Silva?
Edney Henrique Santos da Silva urodził się 26 lipca 2004 w Dias d'Ávila w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Edney Henrique Santos da Silva – statystyki
Szczegółowe statystyki Edney Henrique Santos da Silva w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Portimonense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Edney Henrique Santos da Silva vs. inni
Jakie statystyki ma Edney Henrique Santos da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Edney Henrique Santos da Silva wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.43, a skuteczność strzałów to 20,0%. Edney Henrique Santos da Silva oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Edney Henrique Santos da Silva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Edney Henrique Santos da Silva w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Sie
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
1:1 | 87' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
2:0 | 86' | 1 | 1 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Maj
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 30. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
12 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 29. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Mar
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 27. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Edney Henrique Santos da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Edney Henrique Santos da Silva rozegrał w barwach Portimonense w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 353 minuty. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Edney Henrique Santos da Silva – forma
W ostatnich 5 meczach Edney Henrique Santos da Silva zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Edney Henrique Santos da Silva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.15.
W ostatnich 10 meczach Edney Henrique Santos da Silva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81.
W jakiej formie jest Edney Henrique Santos da Silva?
Edney Henrique Santos da Silva jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.43). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Edney Henrique Santos da Silva – trofea
W trakcie kariery Edney Henrique Santos da Silva zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Edney Henrique Santos da Silva?
Edney Henrique Santos da Silva zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Palmeiras — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Brazylii — 1 raz.
Edney Henrique Santos da Silva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Edney Henrique Santos da Silva wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Edney Henrique Santos da Silva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Edney Henrique Santos da Silva?
Wycena Edney Henrique Santos da Silva wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Edney Henrique Santos da Silva wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.