Edu Garcia
pomocnik #7Eduardo Garcia jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Edu Garcia
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Edu Garcia w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Edu Garcia wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 14,0%. Edu Garcia oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Edu Garcia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Edu Garcia rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 25 meczów, a w barwach Ejei w Segunda Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 105 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Edu Garcia
Pierwszy transfer Edu Garcia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Bengaluru FC do Hangzhou Greentown za 122 tysiące euro.
Czy Edu Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Edu Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Edu Garcia to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Edu Garcia?
Edu Garcia ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Indian Super League — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Edu Garcia?
Edu Garcia najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Edu Garcia?
Wycena 36-letniego Edu Garcia według stanu na czerwiec 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Edu Garcia?
Edu Garcia urodził się 24 kwietnia 1990 w Zaragoza w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Edu Garcia – statystyki
Szczegółowe statystyki Edu Garcia w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ejea. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Eduardo Garcia vs. inni
Jakie statystyki ma Edu Garcia w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Edu Garcia wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 14,0%. Edu Garcia oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Edu Garcia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Edu Garcia w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Maj
Koniec
|
Segunda Division RFEF, 34. kolejka grupy 2
|
5:1 | 59' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Lis
Koniec
|
Chinese Super League, 30. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 29. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 28. kolejka
|
1:2 | 73' | 1 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Chinese Super League, 27. kolejka
|
2:1 | 71' | 1 | 1 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
Chinese Super League, 26. kolejka
|
1:2 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Wrz
Koniec
|
Chinese Super League, 25. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Chinese Super League, 24. kolejka
|
2:1 | 85' | 1 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Chinese Super League, 23. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Chinese Super League, 21. kolejka
|
1:3 | 55' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Edu Garcia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Edu Garcia rozegrał w barwach Sichuan Jiuniu w Chinese Super League 25 meczów, a w barwach Ejei w Segunda Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 105 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Edu Garcia – transfery
W trakcie kariery Edu Garcia zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 122 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2026 – obecnie

-
Ejea 2026 – 2026
-
Sichuan Jiuniu 2022 – 2026
-
SC Delhi 2021 – 2022

-
Mohun Bagan Super Giant 2020 – 2021

-
Atletico De Kolkata 2018 – 2020

-
Hangzhou Greentown 2018 – 2018
-
Bengaluru FC 2017 – 2018

-
Free Player 2017 – 2017

-
Real Saragossa 2016 – 2017
-
Ebro 2014 – 2016
-
Ejea 2013 – 2014
-
Ebro 2012 – 2013
-
Real Zaragoza B 2009 – 2012
-
Real Zaragoza U19 do 2009

Historia transferów Edu Garcia
Pierwszy transfer Edu Garcia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Bengaluru FC do Hangzhou Greentown za 122 tysiące euro.
Edu Garcia – forma
W ostatnich 5 meczach Edu Garcia zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,86. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Edu Garcia 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.86.
W ostatnich 10 meczach Edu Garcia 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66.
W jakiej formie jest Edu Garcia?
Edu Garcia jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.86 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.64). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Edu Garcia – kontuzje
W trakcie kariery Edu Garcia zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Edu Garcia
- Braki w przygotowaniu 13.02.21 – 21.02.21 (9 dni) opuszczone: 2 mecze
- Uraz kostki 21.01.21 – 10.02.21 (21 dni) opuszczone: 4 mecze
- Uraz kostki 22.11.20 – 03.12.20 (12 dni) opuszczone: 2 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 14.12.19 – 16.01.20 (34 dni) opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
26.11.16 – 26.12.16 (31 dni)
Real Saragossa opuszczone: 3 mecze
Czy Edu Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Edu Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Edu Garcia to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Edu Garcia – trofea
W trakcie kariery Edu Garcia zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Edu Garcia?
Edu Garcia zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sichuan Jiuniu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Indian Super League — 2 razy.
Edu Garcia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Edu Garcia wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Edu Garcia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Edu Garcia?
Wycena Edu Garcia wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Edu Garcia wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.