Emeka Eze jest piłkarzem występującym obecnie w Sarıyer. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Emeka Eze
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Emeka Eze w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emeka Eze wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.74, a skuteczność strzałów to 10,0%. Emeka Eze oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Emeka Eze w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emeka Eze rozegrał w barwach Sarıyeru w Türkiye Kupası 1 mecz, w 1. Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 636 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Emeka Eze
Pierwszy transfer Emeka Eze w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Rops do Sturmu Graz za 75 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Emeka Eze było przejście z Keçiörengücü do Eyüpsporu w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 700 tysięcy euro.
Czy Emeka Eze ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Emeka Eze nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emeka Eze to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 114 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Emeka Eze?
Emeka Eze ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Emeka Eze?
Emeka Eze najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Emeka Eze?
Wycena 30-letniego Emeka Eze według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,1 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Emeka Eze?
Emeka Eze urodził się 26 września 1996 w Lagos w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Emeka Eze – statystyki
Szczegółowe statystyki Emeka Eze w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sarıyer. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Emeka Eze
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Podania Emeka Eze
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Emeka Eze w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emeka Eze wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.74, a skuteczność strzałów to 10,0%. Emeka Eze oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Emeka Eze – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Emeka Eze w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Mecze Emeka Eze
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Turcji, 3. runda
|
1:0 | 10' | 0 | 1 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | 7.1 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
3:0 | 31' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
1:1 | 63' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
09 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:0 | 82' | 1 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Emeka Eze w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emeka Eze rozegrał w barwach Sarıyeru w Türkiye Kupası 1 mecz, w 1. Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 636 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Emeka Eze – transfery
W trakcie kariery Emeka Eze zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 775 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sarıyer 2026 – obecnie
-
Yeni Çorumspor 2026 – 2026
-
Sarıyer 2026 – 2026
-
Yeni Çorumspor 2025 – 2026
-
Pendikspor 2023 – 2025
-
Eyüpspor 2023 – 2023
-
İstanbulspor 2023 – 2023
-
Eyüpspor 2022 – 2023
-
Keçiörengücü 2021 – 2022
-
Sturm Graz 2020 – 2021
-
Adanaspor 2019 – 2020
-
Sturm Graz 2017 – 2019
-
Rops 2017 – 2017
-
Aigle Royal de la Menoua do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Emeka Eze
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 08.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 07.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 05.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 06.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 11.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 25.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 20.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 20.08.2017 |
|
75 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.03.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Emeka Eze
Pierwszy transfer Emeka Eze w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Rops do Sturmu Graz za 75 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Emeka Eze było przejście z Keçiörengücü do Eyüpsporu w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 700 tysięcy euro.
Emeka Eze – forma
W ostatnich 5 meczach Emeka Eze zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Emeka Eze i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Van BB
1
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sarıyer
1
Ayvalıkgücü Belediyespor
0
Puchar Turcji, 3. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sarıyer
0
Fatih Karagümrük
2
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sivasspor
1
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Sarıyer
1
BB Bodrumspor
4
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Erokspor
1
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Sarıyer
2
Muğlaspor
0
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
BB Bodrumspor
0
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sarıyer
1
Erokspor
0
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
İstanbulspor
3
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sarıyer
4
Hatayspor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sarıyer
3
Serik Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Manisa BBSK
3
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Sarıyer
1
Ümraniyespor
2
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sakaryaspor
0
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 28. kolejka
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Sarıyer
1
Amed
1
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Pendikspor
2
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Sarıyer
1
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
4
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sarıyer
1
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Boluspor
1
Sarıyer
2
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sarıyer
1
76 Iğdır Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
64'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sivasspor
1
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
BB Bodrumspor
4
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Yeni Çorumspor
3
76 Iğdır Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Erokspor
3
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
3
Kütahyaspor
0
Puchar Turcji, 3. runda
|
90'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Hatayspor
1
Yeni Çorumspor
4
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Yeni Çorumspor
3
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Serik Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
İstanbulspor
3
Yeni Çorumspor
1
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Van BB
0
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Sarıyer
1
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Yeni Çorumspor
3
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
85'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
0
Şanlıurfaspor
2
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
2
Ankaragucu
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Ümraniyespor
0
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Pendikspor
2
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Pendikspor
0
Amed
1
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Haras El Hodood
1
Enppi
0
Egipska Premier League, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
El Gouna FC
0
Haras El Hodood
1
Egipska Premier League, 11. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Haras El Hodood
1
Future FC
0
Egipska Premier League, 10. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Pendikspor
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Pendikspor
2
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Pendikspor
1
İstanbulspor
1
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Şanlıurfaspor
2
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Masr
2
Haras El Hodood
0
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Haras El Hodood
1
Smouha SC
3
Egipska Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Pendikspor
0
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Erokspor
4
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Pendikspor
0
Gençlerbirliği
1
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Boluspor
1
Pendikspor
2
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
85'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Pendikspor
0
76 Iğdır Belediyespor
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Adanaspor
3
Pendikspor
4
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
AL Masry
0
Masr
1
Egipska Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Smouha SC
1
AL Masry
0
Egipska Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
AL Masry
0
AL Ahly SC (EGY)
1
Egipska Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
AL Masry
1
El Mokawloon
1
Egipska Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
AL Masry
2
El Gouna FC
1
Egipska Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Zamalek SC
1
AL Masry
2
Egipska Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
National Bank of Egypt
5
AL Masry
2
Egipska Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
El Geish
0
AL Masry
2
Egipska Premier League
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
1
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
AL Masry
1
El Dakhlia SC
0
Egipska Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
2
İstanbul Başakşehir
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Samsunspor
0
Pendikspor
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Pendikspor
1
İstanbulspor
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
4
Pendikspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Sivasspor
4
Pendikspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Pendikspor
0
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Sty
Koniec
|
AL Masry
1
Ismaily SC
1
Egipska Premier League
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Cze
Koniec
|
İstanbulspor
4
Ümraniyespor
0
Super Lig (Turcja)
|
17'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
İstanbulspor
1
Giresunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
AL Masry
1
Ismaily SC
2
Egipska Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Ankaragucu
3
İstanbulspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
3
İstanbulspor
1
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Konyaspor
0
İstanbulspor
1
Super Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
2
Kayserispor
4
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
4
İstanbulspor
0
Super Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Eyüpspor
0
Boluspor
0
1. Lig (Turcja)
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eyüpspor
1
Göztepe
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Eyüpspor
2
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Eyüpspor
2
Düzcespor
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Eyüpspor
2
Altınordu
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
0
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Eyüpspor
2
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Eyüpspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Altay
0
Eyüpspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Eyüpspor
4
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Eyüpspor
1
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Samsunspor
1
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Ankaragucu
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Menemen Belediyespor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gençlerbirliği
2
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
2
Bursaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
88'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Kocaelispor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Altınordu
2
Keçiörengücü
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Denizlispor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (4 celne)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Kocaelispor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Boluspor
3
1. Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Eyüpspor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Balıkesirspor
1
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Tuzlaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Giresunspor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
5
Altınordu
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Adana Demirspor
2
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Akhisarspor
1
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Samsunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Altay
0
Keçiörengücü
4
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Adanaspor
1
Hatayspor
2
1. Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Adanaspor
1
Balıkesirspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Sturm Graz
0
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Sturm Graz
1
Austria Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
SKN St. Pölten
0
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
1
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
0
LASK
3
Bundesliga (Austria)
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
3
Admira Wacker Mödling
0
Bundesliga (Austria)
|
81'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
3
Wolfsberger AC
0
Bundesliga (Austria)
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
SCR Altach
0
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
0
SKN St. Pölten
0
Bundesliga (Austria)
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
1
Wacker Innsbruck
1
Bundesliga (Austria)
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
TSV Hartberg
2
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
1
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
LASK
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
1
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Bundesliga (Austria)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
1
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
SKN St. Pölten
2
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Wacker Innsbruck
2
Sturm Graz
3
Bundesliga (Austria)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Sturm Graz
3
TSV Hartberg
2
Bundesliga (Austria)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Wolfsberger AC
2
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
2
Sturm Graz
4
Bundesliga (Austria)
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
LASK
0
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
3
SKN St. Pölten
2
Bundesliga (Austria)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
6
Admira Wacker Mödling
1
Bundesliga (Austria)
|
8'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
3
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Bundesliga (Austria)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
LASK
2
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Emeka Eze ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41.
W ostatnich 10 meczach Emeka Eze 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45.
W jakiej formie jest Emeka Eze?
Emeka Eze jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.74). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Emeka Eze – zarobki
Emeka Eze gra w Sarıyer na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 434 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Emeka Eze w Sarıyer (2023/24)
| Rocznie | 434 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 36 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Zarobki Emeka Eze w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
434 tys. € |
| 2022/23 |
|
347 tys. € |
Emeka Eze – kontuzje
W trakcie kariery Emeka Eze zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 47 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Emeka Eze
-
Braki w przygotowaniu
16.12.23 – 11.02.24 (58 dni)
Pendikspor opuszczone: 11 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.08.23 – 16.12.23 (114 dni)
Pendikspor opuszczone: 13 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.05.23 – 05.06.23 (15 dni)
İstanbulspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.11.19 – 31.01.20 (64 dni)
Adanaspor opuszczone: 9 meczów
-
Zerwanie łąkotki
27.09.19 – 22.11.19 (57 dni)
Adanaspor opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
28.04.18 – 16.06.18 (50 dni)
Sturm Graz opuszczone: 5 meczów
Czy Emeka Eze ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Emeka Eze nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emeka Eze to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 114 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Emeka Eze – trofea
W trakcie kariery Emeka Eze zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Emeka Eze
Jakie trofea zdobył Emeka Eze?
Emeka Eze zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Sturmie Graz — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Austrii — 1 raz.
Emeka Eze – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Emeka Eze wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Emeka Eze na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Emeka Eze
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 29 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2025 | 29 |
|
600 tys. € |
| 07.10.2025 | 29 |
|
600 tys. € |
| 24.06.2025 | 28 |
|
650 tys. € |
| 01.04.2025 | 28 |
|
650 tys. € |
| 08.01.2025 | 28 |
|
700 tys. € |
| 15.10.2024 | 28 |
|
700 tys. € |
| 30.05.2024 | 27 |
|
700 tys. € |
| 14.03.2024 | 27 |
|
900 tys. € |
| 20.12.2023 | 27 |
|
1 mln € |
| 26.09.2023 | 27 |
|
1,1 mln € |
| 07.06.2023 | 26 |
|
1,1 mln € |
| 13.03.2023 | 26 |
|
800 tys. € |
| 14.11.2022 | 26 |
|
800 tys. € |
| 09.06.2022 | 25 |
|
600 tys. € |
| 16.03.2022 | 25 |
|
475 tys. € |
| 16.01.2022 | 25 |
|
525 tys. € |
| 01.06.2021 | 24 |
|
400 tys. € |
| 20.12.2020 | 24 |
|
250 tys. € |
| 11.10.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
550 tys. € |
| 03.02.2020 | 23 |
|
700 tys. € |
| 02.06.2019 | 22 |
|
700 tys. € |
| 18.12.2018 | 22 |
|
1 mln € |
| 13.06.2018 | 21 |
|
1 mln € |
| 29.03.2018 | 21 |
|
600 tys. € |
| 01.01.2018 | 21 |
|
400 tys. € |
| 10.10.2017 | 21 |
|
200 tys. € |
| 24.06.2017 | 20 |
|
100 tys. € |
| 31.03.2017 | 20 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Emeka Eze?
Wycena Emeka Eze wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Emeka Eze wyceniano na 1,1 mln €, a najniżej na 25 tys. €.