Emir Gultekin jest piłkarzem występującym obecnie w Bursaspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Emir Kaan Gultekin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Emir Kaan Gultekin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emir Kaan Gultekin wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Emir Kaan Gultekin oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Emir Kaan Gultekin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emir Kaan Gultekin rozegrał w barwach Bursaspor w 1. Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 152 minuty. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Czy Emir Kaan Gultekin ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Emir Kaan Gultekin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emir Kaan Gultekin to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Emir Kaan Gultekin?
Emir Kaan Gultekin ma na koncie 2 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Emir Kaan Gultekin?
Emir Kaan Gultekin najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Emir Kaan Gultekin?
Wycena 26-letniego Emir Kaan Gultekin według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,4 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Emir Kaan Gultekin?
Emir Kaan Gultekin urodził się 2 października 2000 w Mersin, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Emir Kaan Gultekin – statystyki
Szczegółowe statystyki Emir Kaan Gultekin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bursaspor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Emir Kaan Gultekin
Atak
Obrona
Podania Emir Kaan Gultekin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Emir Kaan Gultekin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emir Kaan Gultekin wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Emir Kaan Gultekin oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Emir Kaan Gultekin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Emir Kaan Gultekin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Emir Kaan Gultekin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
3:0 | 2' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:4 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
2:0 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:3 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
4:0 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Emir Kaan Gultekin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emir Kaan Gultekin rozegrał w barwach Bursaspor w 1. Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 152 minuty. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Emir Kaan Gultekin – transfery
W trakcie kariery Emir Kaan Gultekin zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bursaspor 2026 – obecnie
-
İstanbulspor 2021 – 2026
-
Isparta 32 Spor 2020 – 2021
-
İstanbulspor 2020 – 2020
-
Tarsus Idman Yurdu 2018 – 2020

-
Mersin Talimyurdu SK 2017 – 2018

-
Mersin Talimyurdu SK Youth do 2017

Emir Kaan Gultekin – forma
W ostatnich 5 meczach Emir Kaan Gultekin zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Emir Kaan Gultekin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.46, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59.
W ostatnich 10 meczach Emir Kaan Gultekin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.46, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60.
W jakiej formie jest Emir Kaan Gultekin?
Emir Kaan Gultekin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.39). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Emir Kaan Gultekin – kontuzje
W trakcie kariery Emir Kaan Gultekin zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Emir Kaan Gultekin
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.05.24 – 26.05.24 (24 dni)
İstanbulspor opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
12.03.24 – 15.03.24 (4 dni)
İstanbulspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz barku
01.03.24 – 12.03.24 (12 dni)
İstanbulspor opuszczone: 1 mecz
Czy Emir Kaan Gultekin ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Emir Kaan Gultekin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emir Kaan Gultekin to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Emir Kaan Gultekin – trofea
W trakcie kariery Emir Kaan Gultekin zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Emir Kaan Gultekin?
Emir Kaan Gultekin zdobył w karierze 2 trofea — 1 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Bursaspor — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Turcji — 1 raz.
Emir Kaan Gultekin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Emir Kaan Gultekin wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Emir Kaan Gultekin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Emir Kaan Gultekin?
Wycena Emir Kaan Gultekin wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Emir Kaan Gultekin wyceniano na 1,4 mln €, a najniżej na 25 tys. €.