Enrique Clemente jest piłkarzem występującym obecnie w Las Palmas. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Enrique Clemente
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Enrique Clemente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enrique Clemente wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 100,0%. Enrique Clemente oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Enrique Clemente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enrique Clemente rozegrał w barwach Las Palmas w La Liga 2 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 210 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Enrique Clemente
Pierwszy transfer Enrique Clemente w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Realu Saragossa do Las Palmas za 150 tysięcy euro.
Ile zarabia Enrique Clemente?
Na podstawie kontraktu z Las Palmas, Enrique Clemente otrzymuje 260 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 21,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Clemente w listopadzie 2026 to 5 tysięcy euro, a dziennie około 712 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Enrique Clemente ma kontuzję?
Obecnie Enrique Clemente ma uraz — rana — i pauzuje w Las Palmas.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enrique Clemente to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 190 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Enrique Clemente?
Enrique Clemente najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Enrique Clemente?
Wycena 27-letniego Enrique Clemente według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Enrique Clemente?
Enrique Clemente urodził się 4 marca 1999 w Zaragoza w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Enrique Clemente – statystyki
Szczegółowe statystyki Enrique Clemente w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Las Palmas oraz reprezentacja Hiszpanii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Enrique Clemente vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Enrique Clemente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enrique Clemente wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 100,0%. Enrique Clemente oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Enrique Clemente – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Enrique Clemente w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:0 | 30' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
5:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
10 Cze
Koniec
|
La Liga 2, półfinał
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
07 Cze
Koniec
|
La Liga 2, półfinał
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
31 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 40. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | – | 4.9 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 38. kolejka
|
2:1 | 85' | 0 | 0 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Enrique Clemente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enrique Clemente rozegrał w barwach Las Palmas w La Liga 2 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 210 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Enrique Clemente – transfery
W trakcie kariery Enrique Clemente zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 150 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Las Palmas 2025 – obecnie
-
Real Saragossa 2024 – 2025
-
Las Palmas 2024 – 2024
-
Racing Ferrol 2023 – 2024
-
Las Palmas 2022 – 2023
-
Real Saragossa 2022 – 2022
-
Real Sociedad II 2022 – 2022
-
Real Saragossa 2021 – 2022
-
UD Logroñés 2020 – 2021
-
Real Saragossa 2019 – 2020
-
Real Zaragoza B 2018 – 2019
-
Real Zaragoza U19 do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Enrique Clemente
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 26.08.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 31.07.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 26.08.2022 |
|
150 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 07.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 30.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Enrique Clemente
Pierwszy transfer Enrique Clemente w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Realu Saragossa do Las Palmas za 150 tysięcy euro.
Enrique Clemente – forma
W ostatnich 5 meczach Enrique Clemente zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,74. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Enrique Clemente i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
0
Leganes
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Girona
5
Las Palmas
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Malaga
1
Las Palmas
1
La Liga 2, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Almeria
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Andorra
5
Las Palmas
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Las Palmas
2
Real Valladolid
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Leganes
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
Las Palmas
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Granada
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Albacete
2
Las Palmas
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Las Palmas
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Mirandes
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Racing Santander
4
Las Palmas
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Las Palmas
4
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Mirandes
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
CD Castellón
1
Las Palmas
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Las Palmas
2
Albacete
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Las Palmas
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Las Palmas
3
Eibar
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Granada
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Cadiz
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
2
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
1
Las Palmas
3
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Las Palmas
1
FC Andorra
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
CD Castellón
4
Real Saragossa
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
3
Cartagena
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Levante
5
Real Saragossa
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Almeria
4
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eldense
4
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Granada
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cadiz
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
2
Tenerife
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Elche
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Real Oviedo
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Eibar
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Karne
|
Real Saragossa
(4)
2
Granada
(5)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Albacete
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Granada
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
CD Castellón
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eldense
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Almeria
2
La Liga 2, 10. kolejka
|
50'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Levante
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
3
Elche
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Mirandes
0
Real Saragossa
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Elche
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Levante
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Levante
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Espanyol
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Villarreal B
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Elche
0
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal B
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Levante
0
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Burgos CF
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Huesca
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Villarreal B
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Las Palmas
3
Tenerife
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
2
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huesca
3
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Cartagena
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Burgos CF
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
UD Logroñés
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
UD Logroñés
1
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Cartagena
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
UD Logroñés
0
Malaga
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
UD Logroñés
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
UD Logroñés
0
Espanyol
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Hiszpania U-21
2
Wyspy Owcze U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
2
UD Logroñés
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
0
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
1
Almeria
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Real Saragossa
0
Elche
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Albacete
4
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Real Oviedo
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Tenerife
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Girona
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Real Saragossa
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Almeria
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
3
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Numancia
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Enrique Clemente 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.74.
W ostatnich 10 meczach Enrique Clemente 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.63.
W jakiej formie jest Enrique Clemente?
Enrique Clemente jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.74 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.84). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Enrique Clemente – zarobki
Enrique Clemente gra w Las Palmas na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 260 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Enrique Clemente w Las Palmas (2025/26)
| Rocznie | 260 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 22 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 712 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Enrique Clemente w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
260 tys. € |
| 2024/25 |
|
260 tys. € |
| 2023/24 |
|
260 tys. € |
| 2022/23 |
|
260 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2020/21 |
|
70 tys. € |
| 2019/20 |
|
70 tys. € |
Ile zarabia Enrique Clemente?
Na podstawie kontraktu z Las Palmas, Enrique Clemente otrzymuje 260 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 21,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Clemente w listopadzie 2026 to 5 tysięcy euro, a dziennie około 712 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Enrique Clemente – kontuzje
W trakcie kariery Enrique Clemente zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Enrique Clemente
- Zerwanie łąkotki 20.09.26 – 08.11.26 (50 dni)
-
Rana
pauzuje od 50 dni
12.09.26Las Palmas opuszczone: 7 meczów
- Uraz 23.09.18 – 31.03.19 (190 dni)
Czy Enrique Clemente ma kontuzję?
Obecnie Enrique Clemente ma uraz — rana — i pauzuje w Las Palmas.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enrique Clemente to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 190 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Enrique Clemente – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Enrique Clemente wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Enrique Clemente na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Enrique Clemente
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 27 |
|
2 mln € |
| 17.03.2026 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 29.12.2025 | 26 |
|
1 mln € |
| 15.10.2025 | 26 |
|
600 tys. € |
| 23.06.2025 | 26 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2024 | 25 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2024 | 25 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2023 | 24 |
|
400 tys. € |
| 12.10.2023 | 24 |
|
400 tys. € |
| 13.06.2023 | 24 |
|
300 tys. € |
| 28.12.2022 | 23 |
|
300 tys. € |
| 28.06.2022 | 23 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2021 | 22 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 07.01.2021 | 21 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2020 | 21 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
450 tys. € |
| 19.12.2019 | 20 |
|
500 tys. € |
| 19.11.2019 | 20 |
|
500 tys. € |
| 30.09.2018 | 19 |
|
0 € |
Jaka jest wartość rynkowa Enrique Clemente?
Wycena Enrique Clemente wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Enrique Clemente wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 0 €.