Bugra Tivsiz jest piłkarzem występującym obecnie w Antalyaspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ensar Tivsiz
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ensar Tivsiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ensar Tivsiz wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 16,7%. Ensar Tivsiz oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ensar Tivsiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ensar Tivsiz rozegrał w barwach Antalyasporu w 1. Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 964 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Ensar Tivsiz?
Na podstawie kontraktu z Antalyaspor, Ensar Tivsiz otrzymuje 60 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tivsiz w listopadzie 2026 to 1,2 tysiąca euro, a dziennie około 164 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Na jakiej pozycji gra Ensar Tivsiz?
Ensar Tivsiz najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Ensar Tivsiz?
Wycena 19-letniego Ensar Tivsiz według stanu na październik 2026 wynosi 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ensar Tivsiz?
Ensar Tivsiz urodził się 11 czerwca 2007 w Turcji. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Ensar Tivsiz – statystyki
Szczegółowe statystyki Ensar Tivsiz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Antalyaspor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ensar Tivsiz
Bugra Tivsiz vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ensar Tivsiz
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ensar Tivsiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ensar Tivsiz wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 16,7%. Ensar Tivsiz oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ensar Tivsiz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ensar Tivsiz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ensar Tivsiz
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:2 | 72' | 0 | 0 | ||||
|
01 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ensar Tivsiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ensar Tivsiz rozegrał w barwach Antalyasporu w 1. Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 964 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Ensar Tivsiz – transfery
W trakcie kariery Ensar Tivsiz zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Antalyaspor 2025 – obecnie
-
Antalyaspor U19 2023 – 2025

-
Antalyaspor Youth 2019 – 2023

-
Antalyaspor Youth do 2018

Ensar Tivsiz – forma
W ostatnich 5 meczach Ensar Tivsiz zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,06. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ensar Tivsiz 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.31, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.06 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Ensar Tivsiz 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.31, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.08 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Ensar Tivsiz?
Ensar Tivsiz jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.06 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.40). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ensar Tivsiz – zarobki
Ensar Tivsiz gra w Antalyaspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 60 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ensar Tivsiz w Antalyaspor (2025/26)
| Rocznie | 60 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 164 € |
Ile zarabia Ensar Tivsiz?
Na podstawie kontraktu z Antalyaspor, Ensar Tivsiz otrzymuje 60 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tivsiz w listopadzie 2026 to 1,2 tysiąca euro, a dziennie około 164 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Ensar Tivsiz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ensar Tivsiz wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ensar Tivsiz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ensar Tivsiz?
Wycena Ensar Tivsiz wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Ensar Tivsiz wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 500 tys. €.