Eric Curbelo jest piłkarzem występującym obecnie w Ibiza. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Eric Curbelo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Eric Curbelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Eric Curbelo wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Eric Curbelo oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Eric Curbelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Eric Curbelo rozegrał w barwach Ibizy w Primera Division RFEF 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 320 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Eric Curbelo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Eric Curbelo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Eric Curbelo to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Eric Curbelo?
Eric Curbelo najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Eric Curbelo?
Wycena 32-letniego Eric Curbelo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Eric Curbelo?
Eric Curbelo urodził się 14 stycznia 1994 w Telde w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Eric Curbelo – statystyki
Szczegółowe statystyki Eric Curbelo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ibiza. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Eric Curbelo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Eric Curbelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Eric Curbelo wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Eric Curbelo oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Eric Curbelo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Eric Curbelo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 2
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
3:3 | 10' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
2:1 | 71' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 7.2 | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
3:2 | 59' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:2 | 17' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Eric Curbelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Eric Curbelo rozegrał w barwach Ibizy w Primera Division RFEF 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 320 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Eric Curbelo – transfery
W trakcie kariery Eric Curbelo zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ibiza 2026 – obecnie
-
Sporting Gijon 2024 – 2026
-
Las Palmas 2019 – 2024
-
Las Palmas B 2015 – 2019
-
Leioa 2015 – 2015

-
UD Telde 2013 – 2015

-
Own Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Eric Curbelo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 09.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 01.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 20.08.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Eric Curbelo – forma
W ostatnich 5 meczach Eric Curbelo zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Eric Curbelo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ibiza
3
Europa FC
0
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Alcorcon
3
Ibiza
3
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Águilas
1
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Real Madryt B
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Villarreal B
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Ibiza
0
Real Saragossa
2
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Jaén
2
Ibiza
1
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Sant Andreu
0
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Antequera
3
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Granada
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Almeria
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Cadiz
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
4
CD Castellón
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Andorra
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Leganes
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Real Valladolid
2
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Sporting Gijon
4
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Cadiz
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
FC Andorra
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Huesca
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Caudal
0
Sporting Gijon
1
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
2
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cordoba CF
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Cartagena
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eldense
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Las Palmas
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
CD Manacor
0
Las Palmas
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Las Palmas
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Girona
1
Las Palmas
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Las Palmas
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal B
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Levante
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Burgos CF
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Villarreal B
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Las Palmas
3
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Las Palmas
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
1
Las Palmas
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Las Palmas
2
Lugo
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Las Palmas
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Eibar
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Amorebieta
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Las Palmas
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Almeria
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
2
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Maj
Koniec
|
UD Logroñés
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Tenerife
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Las Palmas
2
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Espanyol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
![]()
CD Varea
0
Las Palmas
4
Puchar Hiszpanii
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Las Palmas
0
Mirandes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cartagena
3
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Las Palmas
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
Las Palmas
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Las Palmas
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Las Palmas
0
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Las Palmas
0
Tenerife
0
La Liga 2
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Elche
2
Las Palmas
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Extremadura 1924
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Numancia
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Las Palmas
0
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Osasuna
2
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Las Palmas
3
Rayo Majadahonda
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Tenerife
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
4
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Albacete
4
Las Palmas
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Malaga
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 |
Podsumowanie formy Eric Curbelo
W ostatnich 10 meczach Eric Curbelo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W jakiej formie jest Eric Curbelo?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Eric Curbelo – zarobki
Eric Curbelo gra w Ibiza na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Eric Curbelo w Ibiza (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Eric Curbelo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
280 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2021/22 |
|
280 tys. € |
| 2020/21 |
|
280 tys. € |
| 2019/20 |
|
280 tys. € |
Eric Curbelo – kontuzje
W trakcie kariery Eric Curbelo zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Eric Curbelo
-
Uraz mięśnia
04.10.23 – 25.10.23 (22 dni)
Las Palmas opuszczone: 2 mecze
Czy Eric Curbelo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Eric Curbelo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Eric Curbelo to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Eric Curbelo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Eric Curbelo wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Eric Curbelo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Eric Curbelo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 32 |
|
350 tys. € |
| 29.12.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2025 | 31 |
|
500 tys. € |
| 26.03.2025 | 31 |
|
600 tys. € |
| 12.12.2024 | 30 |
|
800 tys. € |
| 06.06.2024 | 30 |
|
800 tys. € |
| 21.12.2023 | 29 |
|
900 tys. € |
| 12.10.2023 | 29 |
|
1 mln € |
| 13.06.2023 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 23.03.2023 | 29 |
|
1 mln € |
| 28.12.2022 | 28 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 28 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 27 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2021 | 27 |
|
600 tys. € |
| 07.01.2021 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2020 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
550 tys. € |
| 19.12.2019 | 25 |
|
700 tys. € |
| 28.06.2019 | 25 |
|
700 tys. € |
| 18.02.2019 | 25 |
|
100 tys. € |
| 29.06.2018 | 24 |
|
100 tys. € |
| 31.12.2017 | 23 |
|
50 tys. € |
| 16.08.2017 | 23 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Eric Curbelo?
Wycena Eric Curbelo wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Eric Curbelo wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.