Fabio Ponsi jest piłkarzem występującym obecnie w Reggiana. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Fabio Ponsi
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:30
|
Reggiana
2
Sambenedettese
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||||||
|
06 Wrz
18:00
|
Reggiana
3
Vado
1
|
79' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Serie C, 3. kolejka grupy B | |||||||
|
30 Sie
21:00
|
AS Gubbio 1910
1
Reggiana
2
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 2. kolejka grupy B | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Fabio Ponsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabio Ponsi wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Fabio Ponsi oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Fabio Ponsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabio Ponsi rozegrał w barwach Reggiany w Serie C 4 mecze, a w barwach Calcio Catanii w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 218 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Fabio Ponsi
Pierwszy transfer Fabio Ponsi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Fiorentina U19 do Modeny za 50 tysięcy euro.
Czy Fabio Ponsi ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Fabio Ponsi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Ponsi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 100 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Fabio Ponsi?
Fabio Ponsi ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Włoch Primavery — 3 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Fabio Ponsi?
Fabio Ponsi najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Ponsi?
Wycena 25-letniego Fabio Ponsi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Fabio Ponsi?
Fabio Ponsi urodził się 12 lutego 2001 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Fabio Ponsi - statystyki
Szczegółowe statystyki Fabio Ponsi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Reggiana. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Fabio Ponsi
Fabio Ponsi vs. inni
Atak
Obrona
Podania Fabio Ponsi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Fabio Ponsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabio Ponsi wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Fabio Ponsi oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Fabio Ponsi - transfery
W trakcie kariery Fabio Ponsi zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 50 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Reggiana 2026 – obecnie
-
Calcio Catania 2026 – 2026
-
Modena 2021 – 2026
-
Fiorentina U19 2018 – 2021
-
Fiorentina U17 2017 – 2018

-
Fiorentina Youth do 2017

Historia transferów Fabio Ponsi
Pierwszy transfer Fabio Ponsi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Fiorentina U19 do Modeny za 50 tysięcy euro.
Fabio Ponsi - forma
W ostatnich 5 meczach Fabio Ponsi zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Fabio Ponsi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.45, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.90.
W ostatnich 10 meczach Fabio Ponsi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.45, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.90.
W jakiej formie jest Fabio Ponsi?
Fabio Ponsi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.90 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.90). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Fabio Ponsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabio Ponsi rozegrał w barwach Reggiany w Serie C 4 mecze, a w barwach Calcio Catanii w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 218 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Fabio Ponsi - zarobki
Fabio Ponsi gra w Reggiana na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 334 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Fabio Ponsi w Reggiana (2024/25)
| Rocznie | 334 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 28 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 915 € |
Fabio Ponsi - kontuzje
W trakcie kariery Fabio Ponsi zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 51 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Fabio Ponsi
-
Uraz
10.09.26 – 30.10.26 (50 dni)
Reggiana opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
12.03.26 – 23.03.26 (12 dni)
Calcio Catania opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.08.25 – 14.09.25 (45 dni)
Modena opuszczone: 4 mecze
-
Operacja
24.01.25 – 20.04.25 (87 dni)
Modena opuszczone: 11 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.12.24 – 30.12.24 (22 dni)
Modena opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.08.24 – 11.11.24 (100 dni)
Modena opuszczone: 14 meczów
-
Złamanie obojczyka
04.05.22 – 24.05.22 (21 dni)
Modena opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
31.03.22 – 07.04.22 (8 dni)
Modena opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łokcia
01.11.21 – 18.11.21 (18 dni)
Modena opuszczone: 5 meczów
Czy Fabio Ponsi ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Fabio Ponsi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Ponsi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 100 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Fabio Ponsi - trofea
W trakcie kariery Fabio Ponsi zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Fabio Ponsi?
Fabio Ponsi zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Modenie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Włoch Primavery — 3 razy.
Fabio Ponsi - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Fabio Ponsi wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Fabio Ponsi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Ponsi?
Wycena Fabio Ponsi wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Fabio Ponsi wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.