AS Gubbio 1910 - Reggiana wynik meczu 1:2
AS Gubbio 1910 - Reggiana (30.08.2026) wynik meczu 1:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie AS Gubbio 1910 | 0 min |
|---|---|
| Remis | 24 min |
| Prowadzenie Reggiany | 66 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki AS Gubbio 1910 55', Rosaia 59' | 2 |
| Kartki Reggiana Portanova 81' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 37 min (24'–61') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 24' |
| Gol średnio co | 30,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 90 min | 30 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 15 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,0 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 38 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie C 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 2. kolejka grupy B |
| Data | 30.08.2026, 21:00 |
| Stadion | Stadio Pietro Barbetti |
| Pojemność | 4 939 |
| Pogoda | słonecznie, 18°C |
| Sędzia | Antonio di Reda |
Statystyki
Pełne statystyki meczu AS Gubbio 1910 - Reggiana z 30.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz AS Gubbio 1910 vs Reggiana
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy






Składy
AS Gubbio 1910
- Śr. wiek
- 28,0
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,46
- 1 Nicola Bagnolini bramkarz 46' 200 tys. € 22 l. 194 cm 12
- 15 Andrea Signorini obrońca 125 tys. € 36 l. 186 cm 12
-
3 Edoardo Meconi obrońca 50 tys. € 21 l. – 8
- 70 Manuel Ferrini obrońca 125 tys. € 28 l. – 9
- 34 Francesco Zallu obrońca – 23 l. – 10
- 8 Giacomo Rosaia pomocnik 150 tys. € 33 l. 169 cm 12
- 47 Giovanni di Noia pomocnik 78' 300 tys. € 32 l. 180 cm 9
-
14 Alessandro Cardascio pomocnik – – – – –
- 92 Enrico Baldini pomocnik 67' 150 tys. € 29 l. 178 cm 12
- 10 Andrea la Mantia napastnik 200 tys. € 35 l. 190 cm 12
-
77 Amoako Minta napastnik – 21 l. 183 cm 9
- 4 Leonardo Baroncelli obrońca 175 tys. € 21 l. 184 cm 12
-
21 Bruno Zorzetto obrońca – – – – –
- 7 Marco Spina napastnik 67' 200 tys. € 26 l. – 12
-
24 L. Piomboni pomocnik – – – – –
- 22 Leonardo Marson bramkarz 46' 150 tys. € 28 l. 191 cm 12
-
76 Luca Barani obrońca – – – – –
-
6 Oumar Barry obrońca – – – – –
- 81 Giacomo Beretta napastnik 75 tys. € 34 l. 188 cm 9
- 67 Federico Carraro pomocnik 78' 125 tys. € 34 l. 178 cm 7
- 17 Nicolo Fazzi obrońca 100 tys. € 31 l. 183 cm 11
-
12 Luca Barbanera bramkarz – – – – –
- 27 Lorenzo Podda obrońca – 23 l. – 12
- 11 Marco Pinato pomocnik – 31 l. 175 cm 4
-
73 Tommaso Ghirardello napastnik 67' – 21 l. – 8
-
9 Manuel Cesari napastnik 67' – 21 l. – 4
Trener Piero Braglia
Reggiana
- Śr. wiek
- 26,0
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,80
- 1 Jacopo Furlan bramkarz 300 tys. € 33 l. 189 cm 12
- 3 Alessandro Tripaldelli obrońca 89' 250 tys. € 27 l. 182 cm 9
- 33 Fabio Ponsi obrońca 74' 350 tys. € 25 l. 186 cm 4
- 43 Simone Bonetti obrońca 1,2 mln € 22 l. 175 cm 12
- 13 Matteo Battistini obrońca 0 € 32 l. 188 cm 12
- 21 Francesco Vallarelli pomocnik 250 tys. € 21 l. – 12
- 90 Manolo Portanova pomocnik 500 tys. € 26 l. 182 cm 12
- 80 Natan Girma pomocnik 59' 700 tys. € 24 l. 190 cm 11
- 26 Massimo Bertagnoli pomocnik 400 tys. € 27 l. 178 cm 8
-
8 Kristofer Jonsson pomocnik – 23 l. 159 cm 10
- 25 Leon Sipos napastnik 74' 500 tys. € 26 l. 190 cm 11
- 19 Damiano Basili napastnik 89' 175 tys. € 22 l. 195 cm 12
- 5 Martin Suarez obrońca 300 tys. € 22 l. 178 cm 2
-
55 Lucas Pasquoto obrońca – – – – –
- 2 Andrea Papetti obrońca 74' 750 tys. € 24 l. 189 cm 2
- 17 Lorenzo Libutti obrońca 74' 450 tys. € 29 l. 180 cm 11
- 98 Tomas Lepri obrońca 300 tys. € 23 l. 193 cm 12
-
85 Ashton Ezinwa obrońca – – – – –
- 32 Edoardo Cavaliere napastnik 59' 75 tys. € 20 l. 184 cm 12
- 12 Francesco Borriello bramkarz 25 tys. € 21 l. – 12
-
66 Leo Begolli napastnik – – – – –
-
47 Matteo Tessitori pomocnik – 20 l. – 11
-
22 Matteo Sorzi bramkarz – 26 l. – 12 –
Trener Attilio Tesser
FAQ
Jaki był wyjściowy skład AS Gubbio 1910 w meczu z Reggianą?
W wyjściowym składzie AS Gubbio 1910 w ustawieniu 4-3-1-2: w bramce N. Bagnolini, w obronie A. Signorini, E. Meconi, M. Ferrini oraz F. Zallu, w pomocy G. Rosaia, Giovanni di Noia, A. Cardascio oraz E. Baldini, w ataku Andrea la Mantia, A. Minta. Z ławki weszli: L. Marson (46'), M. Spina (67'), T. Ghirardello (67'), M. Cesari (67') oraz F. Carraro (78').
Jaki był wyjściowy skład Reggiany w meczu z AS Gubbio 1910?
W wyjściowym składzie Reggiany w ustawieniu 4-3-1-2: w bramce J. Furlan, w obronie A. Tripaldelli, F. Ponsi, S. Bonetti oraz M. Battistini, w pomocy F. Vallarelli, M. Portanova, N. Girma, M. Bertagnoli oraz K. Jonsson, w ataku L. Sipos. Z ławki weszli: E. Cavaliere (59'), A. Papetti (74'), L. Libutti (74') oraz D. Basili (89').
Kogo zabrakło w meczu AS Gubbio 1910 – Reggiana?
Po stronie AS Gubbio 1910 nie zagrali: Leonardo Marson. Po stronie Reggiany nie zagrali: Michele Castagnetti, Paolo Rozzio.
Forma w 10 ostatnich meczach
AS Gubbio 1910 - Reggiana
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
AS Gubbio 1910 - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
14:30
|
AS Gubbio 1910
0
Vis Pesaro
0
|
||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||
|
23 Paź
20:30
|
Pineto
1
AS Gubbio 1910
0
|
||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||
|
18 Paź
14:30
|
AS Gubbio 1910
0
Atalanta II
2
|
||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||
|
10 Paź
20:30
|
Spezia
2
AS Gubbio 1910
0
|
||
| Serie C, 9. kolejka grupy B | |||
|
03 Paź
14:30
|
AS Gubbio 1910
1
Perugia
3
|
||
| Serie C, 8. kolejka grupy B | |||
|
27 Wrz
14:30
|
Ravenna
2
AS Gubbio 1910
0
|
||
| Serie C, 7. kolejka grupy B | |||
|
20 Wrz
20:30
|
AS Gubbio 1910
0
Ostia Mare
2
|
||
| Serie C, 6. kolejka grupy B | |||
|
16 Wrz
21:00
|
Pescara
1
AS Gubbio 1910
1
|
||
| Serie C, 5. kolejka grupy B | |||
|
12 Wrz
21:00
|
AS Gubbio 1910
3
Latina
1
|
||
| Serie C, 4. kolejka grupy B | |||
|
05 Wrz
18:00
|
Città di Campobasso
2
AS Gubbio 1910
4
|
||
| Serie C, 3. kolejka grupy B | |||
Reggiana - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:30
|
Reggiana
2
Sambenedettese
0
|
||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||
|
25 Paź
14:30
|
Grosseto
2
Reggiana
0
|
||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||
|
20 Paź
15:30
|
Pineto
2
Reggiana
0
|
||
| Serie C, 9. kolejka grupy B | |||
|
17 Paź
14:30
|
Reggiana
2
Torres Sassari
0
|
||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||
|
04 Paź
17:30
|
Reggiana
0
Spezia
1
|
||
| Serie C, 8. kolejka grupy B | |||
|
27 Wrz
17:30
|
Perugia
1
Reggiana
0
|
||
| Serie C, 7. kolejka grupy B | |||
|
20 Wrz
14:30
|
Reggiana
1
Latina
0
|
||
| Serie C, 6. kolejka grupy B | |||
|
16 Wrz
21:00
|
Vis Pesaro
1
Reggiana
4
|
||
| Serie C, 5. kolejka grupy B | |||
|
12 Wrz
18:00
|
Guidonia Montecelio 1937
1
Reggiana
1
|
||
| Serie C, 4. kolejka grupy B | |||
|
06 Wrz
18:00
|
Reggiana
3
Vado
1
|
||
| Serie C, 3. kolejka grupy B | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
AS Gubbio 1910 - Reggiana
Bilans 13 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 77% (10 z 13)
- Powyżej 2,5 gola 69% (9 z 13)
- Powyżej 3,5 gola 38% (5 z 13)
- Obie strzelą (BTTS) 77% (10 z 13)
- Mecze bez gola 8% (1 z 13)
- Remisy 15% (2 z 13)
- Wygrana 1 golem 62% (8 z 13)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 13)
Statystyki szczegółowe H2H
AS Gubbio 1910 - Reggiana
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 13 meczach AS Gubbio 1910 - Reggiana.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana AS Gubbio 1910 | 2 (15%) |
| 2. | 1:2 wygrana Reggiany | 2 (15%) |
| 3. | 1:3 wygrana Reggiany | 2 (15%) |
| 4. | 2:1 wygrana AS Gubbio 1910 | 2 (15%) |
| 5. | 2:3 wygrana Reggiany | 2 (15%) |
| 6. | 0:0 remis | 1 (8%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol AS Gubbio 1910 najdłuższa: 8 meczów 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 1 mecz
- Bez porażki AS Gubbio 1910 najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Czyste konto AS Gubbio 1910 najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H AS Gubbio 1910 - Reggiana według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | AS Gubbio 1910 | Remis | Reggiana |
|---|---|---|---|---|
| Serie C | 13 | 5 | 2 | 6 |
| Razem | 13 | 5 | 2 | 6 |
Atut własnego boiska
AS Gubbio 1910 u siebie i Reggiana na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów AS Gubbio 1910 - Reggiana?
W 13 spotkaniach bezpośrednich AS Gubbio 1910 ma na koncie 5 zwycięstw, Reggiana 6, a 2 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 18:20 dla AS Gubbio 1910. Ostatni mecz rozegrano 30 sierpnia 2026 (Serie C), a AS Gubbio 1910 - Reggiana zakończył się wynikiem 1:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:1 Reggiany (2023).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Reggiany nad AS Gubbio 1910?
Ostatnie zwycięstwo Reggiany nad AS Gubbio 1910 przypadło na 30 sierpnia 2026 (Serie C, 2:1). Obie drużyny strzelały w 10 spotkaniach (77%), a 3 gole lub więcej padły w 9 spotkaniach (69%).
Miejsca AS Gubbio 1910 oraz Reggiana
w tabeli Serie C
Tabela
Serie C 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
12 | 10 | 2 | 0 | 21:6 | 15 | 32 | |
2
|
Ravenna
|
12 | 8 | 2 | 2 | 22:7 | 15 | 26 | |
3
|
Grosseto
|
12 | 6 | 5 | 1 | 25:15 | 10 | 23 | |
4
|
Reggiana
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:11 | 5 | 20 | |
5
|
Pescara
|
12 | 5 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 19 | |
6
|
Livorno
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:16 | 1 | 19 | |
7
|
Torres Sassari
|
12 | 5 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 19 | |
8
|
Città di Campobasso
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:20 | -2 | 18 | |
9
|
Guidonia Montecelio 1937
|
12 | 4 | 5 | 3 | 15:13 | 2 | 17 | |
10
|
Perugia
|
12 | 5 | 2 | 5 | 16:18 | -2 | 17 | |
11
|
Vado
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:13 | 1 | 16 | |
12
|
Latina
|
12 | 3 | 6 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
13
|
Atalanta II
|
12 | 5 | 0 | 7 | 14:18 | -4 | 15 | |
14
|
Pineto
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
15
|
Forli
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:18 | -2 | 12 | |
16
|
Sambenedettese
|
12 | 2 | 4 | 6 | 16:20 | -4 | 10 | |
17
|
Pianese
|
12 | 1 | 7 | 4 | 7:11 | -4 | 10 | |
18
|
Ostia Mare
|
12 | 2 | 3 | 7 | 10:15 | -5 | 9 | |
19
|
AS Gubbio 1910
|
12 | 2 | 2 | 8 | 10:21 | -11 | 8 | |
20
|
Vis Pesaro
|
12 | 1 | 2 | 9 | 11:26 | -15 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
12 | 10 | 2 | 0 | 21:6 | 15 | 32 | |
2
|
Ravenna
|
12 | 8 | 2 | 2 | 22:7 | 15 | 26 | |
3
|
Grosseto
|
12 | 6 | 5 | 1 | 25:15 | 10 | 23 | |
4
|
Reggiana
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:11 | 5 | 20 | |
5
|
Pescara
|
12 | 5 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 19 | |
6
|
Livorno
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:16 | 1 | 19 | |
7
|
Torres Sassari
|
12 | 5 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 19 | |
8
|
Città di Campobasso
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:20 | -2 | 18 | |
9
|
Guidonia Montecelio 1937
|
12 | 4 | 5 | 3 | 15:13 | 2 | 17 | |
10
|
Perugia
|
12 | 5 | 2 | 5 | 16:18 | -2 | 17 | |
11
|
Vado
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:13 | 1 | 16 | |
12
|
Latina
|
12 | 3 | 6 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
13
|
Atalanta II
|
12 | 5 | 0 | 7 | 14:18 | -4 | 15 | |
14
|
Pineto
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
15
|
Forli
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:18 | -2 | 12 | |
16
|
Sambenedettese
|
12 | 2 | 4 | 6 | 16:20 | -4 | 10 | |
17
|
Pianese
|
12 | 1 | 7 | 4 | 7:11 | -4 | 10 | |
18
|
Ostia Mare
|
12 | 2 | 3 | 7 | 10:15 | -5 | 9 | |
19
|
AS Gubbio 1910
|
12 | 2 | 2 | 8 | 10:21 | -11 | 8 | |
20
|
Vis Pesaro
|
12 | 1 | 2 | 9 | 11:26 | -15 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
| 2 |
Livorno
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 3 |
Torres Sassari
|
6 | 5 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 16 | |
| 4 |
Ravenna
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 15 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
7 | 4 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 15 | |
| 6 |
Reggiana
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 7 |
Latina
|
7 | 3 | 4 | 0 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 8 |
Grosseto
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 11 | |
| 9 |
Pineto
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 11 | |
| 10 |
Pescara
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 11 |
Perugia
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 9 | |
| 12 |
Atalanta II
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 14 |
Città di Campobasso
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:12 | -2 | 8 | |
| 15 |
Vado
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 16 |
Pianese
|
5 | 1 | 4 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
| 17 |
Sambenedettese
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 19 |
Vis Pesaro
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:16 | -8 | 4 | |
| 20 |
Ostia Mare
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
6 | 5 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 16 | |
| 2 |
Grosseto
|
6 | 3 | 3 | 0 | 15:9 | 6 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:3 | 6 | 11 | |
| 4 |
Città di Campobasso
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 5 |
Pescara
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 6 |
Perugia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
| 7 |
Vado
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 8 |
Reggiana
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 9 |
Ostia Mare
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 10 |
Atalanta II
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 12 |
AS Gubbio 1910
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 13 |
Livorno
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Torres Sassari
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 15 |
Pineto
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 16 |
Forli
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:12 | -6 | 3 | |
| 17 |
Pianese
|
7 | 0 | 3 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 18 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 19 |
Latina
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:10 | -7 | 1 |