Franco Carboni jest piłkarzem występującym obecnie w Parma. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Franco Carboni
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Franco Carboni w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Franco Carboni wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.41, a skuteczność strzałów to 0,0%. Franco Carboni oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Franco Carboni w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Franco Carboni rozegrał w barwach Parmy w Serie A 9 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 223 minuty. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Franco Carboni
Pierwszy transfer Franco Carboni w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Catania Youth do Inter Milan U17 za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Franco Carboni było przejście z Interu Mediolan do Parmy w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.
Czy Franco Carboni ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Franco Carboni nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Franco Carboni to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Franco Carboni?
Franco Carboni ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Franco Carboni?
Franco Carboni najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Franco Carboni?
Wycena 23-letniego Franco Carboni według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 900 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Franco Carboni?
Franco Carboni urodził się 4 kwietnia 2003 w Buenos Aires w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Franco Carboni – statystyki
Szczegółowe statystyki Franco Carboni w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Parma. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Franco Carboni w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Franco Carboni wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.41, a skuteczność strzałów to 0,0%. Franco Carboni oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Franco Carboni – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Franco Carboni w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
Serie A, 9. kolejka
|
0:0 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie A, 8. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Serie A, 7. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
3:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Wrz
Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
0:2 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Franco Carboni w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Franco Carboni rozegrał w barwach Parmy w Serie A 9 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 223 minuty. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Franco Carboni – transfery
W trakcie kariery Franco Carboni zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Parma 2026 – obecnie
-
Inter Mediolan 2026 – 2026
-
Parma 2026 – 2026
-
Inter Mediolan 2026 – 2026
-
Empoli 2025 – 2026
-
Inter Mediolan 2025 – 2025
-
Venezia 2024 – 2025
-
Inter Mediolan 2024 – 2024
-
River Plate 2024 – 2024
-
Inter Mediolan 2024 – 2024
-
Ternana 2024 – 2024
-
Inter Mediolan 2024 – 2024
-
Monza 2023 – 2024
-
Inter Mediolan 2023 – 2023
-
Cagliari 2022 – 2023
-
Inter Mediolan 2022 – 2022
-
Internazionale U19 2020 – 2022
-
Inter Milan U17 2020 – 2020

-
Catania Youth 2019 – 2020

-
Lanus U20 do 2019

Historia transferów Franco Carboni
Pierwszy transfer Franco Carboni w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Catania Youth do Inter Milan U17 za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Franco Carboni było przejście z Interu Mediolan do Parmy w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.
Franco Carboni – forma
W ostatnich 5 meczach Franco Carboni zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Franco Carboni ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.37.
W ostatnich 10 meczach Franco Carboni ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.24.
W jakiej formie jest Franco Carboni?
Franco Carboni jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.37 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.41). Jego dyspozycja rośnie.
Franco Carboni – zarobki
Franco Carboni gra w Parma na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 190 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Franco Carboni w Parma (2025/26)
| Rocznie | 190 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 521 € |
Franco Carboni – kontuzje
W trakcie kariery Franco Carboni zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Franco Carboni
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.11.23 – 29.11.23 (6 dni)
Monza opuszczone: 1 mecz
Czy Franco Carboni ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Franco Carboni nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Franco Carboni to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Franco Carboni – trofea
W trakcie kariery Franco Carboni zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Franco Carboni?
Franco Carboni zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Interze Mediolan — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Włoch Primavery — 1 raz.
Franco Carboni – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Franco Carboni wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Franco Carboni na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Franco Carboni?
Wycena Franco Carboni wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Franco Carboni wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 900 tys. €.