Franco Cervi jest piłkarzem występującym obecnie w Rosario Central. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Franco Cervi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Franco Cervi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Franco Cervi wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Franco Cervi oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Franco Cervi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Franco Cervi rozegrał w barwach Rosario Central w Superpucharze Argentyny 1 mecz, w Liga Profesional (Argentyna) 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 106 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Franco Cervi
Pierwszy transfer Franco Cervi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Rosario Central do SL Benfiki za 5,7 miliona euro.
Czy Franco Cervi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Franco Cervi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Franco Cervi to uraz przywodziciela z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Franco Cervi?
Franco Cervi ma na koncie 7 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Portugalii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SL Benfiką — 6 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Franco Cervi?
Franco Cervi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Franco Cervi?
Wycena 32-letniego Franco Cervi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Franco Cervi?
Franco Cervi urodził się 26 maja 1994 w San Lorenzo w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Franco Cervi – statystyki
Szczegółowe statystyki Franco Cervi w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rosario Central. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Franco Cervi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Franco Cervi wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Franco Cervi oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Franco Cervi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Franco Cervi w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Franco Cervi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Franco Cervi rozegrał w barwach Rosario Central w Superpucharze Argentyny 1 mecz, w Liga Profesional (Argentyna) 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 106 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Franco Cervi – transfery
W trakcie kariery Franco Cervi zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rosario Central 2026 – obecnie
-
Celta Vigo 2021 – 2026
-
SL Benfica 2016 – 2021
-
Rosario Central 2014 – 2016
-
CA Rosario Central II 2013 – 2014

-
Rosario Central U20 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Franco Cervi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 17.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 04.07.2021 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
5,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Franco Cervi
Pierwszy transfer Franco Cervi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Rosario Central do SL Benfiki za 5,7 miliona euro.
Franco Cervi – forma
W ostatnich 5 meczach Franco Cervi zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Franco Cervi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Sarmiento Junin
1
Rosario Central
2
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Rosario Central
2
Huracan
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Atletico Tucuman
2
Rosario Central
3
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rosario Central
5
Independ. Rivadavia
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Banfield
1
Rosario Central
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
21:00
|
Estudiantes L.P.
1
Rosario Central
3
Superpuchar Argentyny
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Rosario Central
1
Argentinos JRS
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Tigre
0
Rosario Central
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Rosario Central
1
Newell's
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Rosario Central
1
Gimnasia L.P.
2
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Rosario Central
2
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Rosario Central
0
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Oviedo
3
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Freiburg
3
Celta Vigo
0
Liga Europy, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
3
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
3
Deportivo Alaves
4
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
FK Crvena zvezda
1
Celta Vigo
1
Liga Europy, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
2
Lille
1
Liga Europy, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Valencia
1
La Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
0
Celta Vigo
0
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Karne
|
Albacete
(3)
2
Celta Vigo
(0)
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Karne
|
Sant Andreu
(6)
1
Celta Vigo
(7)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
4
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
![]()
Puerto de Vega
0
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Celta Vigo
3
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Nicea
1
Liga Europy, 3. runda
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Celta Vigo
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Getafe
1
Celta Vigo
2
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
0
Celta Vigo
1
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Sevilla
2
La Liga, 35. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Real Madryt
3
Celta Vigo
2
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Barcelona
4
Celta Vigo
3
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
0
Espanyol
2
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Mallorca
1
Celta Vigo
2
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
1
Las Palmas
1
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Celta Vigo
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
2
Leganes
1
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Girona
2
Celta Vigo
2
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
0
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
1
La Liga, 22. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Celta Vigo
1
La Liga, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Real Sociedad
0
La Liga, 18. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Celta Vigo
0
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Mallorca
0
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Espanyol
3
Celta Vigo
1
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
2
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Real Betis
2
Celta Vigo
2
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Getafe
0
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Madryt
2
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Celta Vigo
1
La Liga, 9. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Girona
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
0
Atletico Madryt
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Celta Vigo
1
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
3
Real Valladolid
1
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
2
La Liga
|
25'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
Celta Vigo
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Real Madryt
4
Celta Vigo
0
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Osasuna
0
Celta Vigo
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Girona
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sestao River
1
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Cadiz
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
1
La Liga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
Turegano
0
Celta Vigo
4
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Celta Vigo
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
1
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Celta Vigo
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
2
Almeria
2
La Liga
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Espanyol
1
Celta Vigo
3
La Liga
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
3
Real Valladolid
0
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Real Betis
3
Celta Vigo
4
La Liga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
CD Algar
1
Celta Vigo
6
Puchar Hiszpanii
|
55'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Almeria
3
Celta Vigo
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
2
La Liga
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Barcelona
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Valencia
3
Celta Vigo
0
La Liga
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Madryt
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
4
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
73'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Espanyol
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Madryt
2
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
2
Osasuna
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Atlético Baleares
2
Celta Vigo
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Dogryw.
|
FC Andorra
1
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii
|
48'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Mallorca
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Valencia
2
La Liga
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Ebro
0
Celta Vigo
5
Puchar Hiszpanii
|
61'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Getafe
0
Celta Vigo
3
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
CD Tondela
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
2
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Portimonense
1
SL Benfica
5
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
1
Gil Vicente
2
Liga Portugal
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
SL Benfica
5
Liga Portugal
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
SL Benfica
2
Estoril Praia
0
Puchar Portugalii
|
86'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Farense
0
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
SL Benfica
1
Arsenal
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Estoril Praia
1
SL Benfica
3
Puchar Portugalii
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
SL Benfica
2
Famalicão
0
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sporting CP
1
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
SL Benfica
3
![]()
Belenenses SAD
0
Puchar Portugalii
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
SL Benfica
1
Nacional Madeira
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
SC Braga
2
SL Benfica
1
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
SL Benfica
2
Portimonense
1
Liga Portugal
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Standard Liege
2
SL Benfica
2
Liga Europy
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
SL Benfica
2
SC Braga
3
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Boavista
3
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Lech Poznań
2
SL Benfica
4
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
SL Benfica
1
FC Porto
2
Puchar Portugalii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
SL Benfica
2
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Cze
Koniec
|
SL Benfica
3
Santa Clara
4
Liga Portugal
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Rio Ave
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
1
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
SL Benfica
2
![]()
Aves
1
Liga Portugal
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
SL Benfica
3
Zenit
0
Liga Mistrzów
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Boavista
1
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
SL Benfica
4
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
2
SL Benfica
2
Liga Mistrzów
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Lyon
3
SL Benfica
1
Liga Mistrzów
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
SL Benfica
2
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
SL Benfica
2
Lyon
1
Liga Mistrzów
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
SL Benfica
1
RB Lipsk
2
Liga Mistrzów
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
6
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
4
Eintracht Frankfurt
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Feirense
1
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Moreirense
0
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Porto
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Sporting CP
2
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
SL Benfica
4
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
SL Benfica
6
SC Braga
2
Liga Portugal
|
79'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
5
SL Benfica
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
CD Tondela
1
SL Benfica
3
Liga Portugal
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
SL Benfica
1
Moreirense
3
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
AEK Ateny
2
SL Benfica
3
Liga Mistrzów
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Chaves
2
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Nacional Madeira
0
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
SL Benfica
1
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Boavista
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
SL Benfica
3
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Sporting CP
0
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
2
CD Tondela
3
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Estoril Praia
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Feirense
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
SL Benfica
5
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
SL Benfica
4
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
SL Benfica
3
Estoril Praia
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
FC Porto
0
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
CS Marítimo
1
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
SL Benfica
2
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Estoril Praia
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
SL Benfica
2
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
CS Marítimo
2
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
SL Benfica
3
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Franco Cervi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.45, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70.
W ostatnich 10 meczach Franco Cervi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Franco Cervi?
Franco Cervi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.79). Jego dyspozycja słabnie.
Franco Cervi – zarobki
Franco Cervi gra w Rosario Central na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Franco Cervi w Rosario Central (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 104 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Zarobki Franco Cervi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2024/25 |
|
1,2 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
1,2 mln € |
| 2020/21 |
|
1 mln € |
| 2019/20 |
|
1 mln € |
| 2018/19 |
|
1 mln € |
| 2017/18 |
|
700 tys. € |
| 2016/17 |
|
700 tys. € |
Franco Cervi – kontuzje
W trakcie kariery Franco Cervi zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Franco Cervi
-
Uraz
16.05.24 – 25.05.24 (10 dni)
Celta Vigo opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia uda
02.01.24 – 25.01.24 (24 dni)
Celta Vigo opuszczone: 5 meczów
-
Uraz przywodziciela
28.08.23 – 25.09.23 (29 dni)
Celta Vigo opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
31.12.20 – 10.01.21 (11 dni)
SL Benfica opuszczone: 2 mecze
Czy Franco Cervi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Franco Cervi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Franco Cervi to uraz przywodziciela z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Franco Cervi – trofea
W trakcie kariery Franco Cervi zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Franco Cervi
Jakie trofea zdobył Franco Cervi?
Franco Cervi zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w SL Benfice — 6 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Portugalii — 2 razy.
Franco Cervi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Franco Cervi wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Franco Cervi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Franco Cervi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 32 |
|
600 tys. € |
| 11.12.2025 | 31 |
|
700 tys. € |
| 08.06.2025 | 31 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2024 | 30 |
|
900 tys. € |
| 10.10.2024 | 30 |
|
1 mln € |
| 06.06.2024 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 20.03.2024 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 21.12.2023 | 29 |
|
2 mln € |
| 12.10.2023 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 06.11.2022 | 28 |
|
3 mln € |
| 02.06.2022 | 28 |
|
5 mln € |
| 29.12.2021 | 27 |
|
4 mln € |
| 20.05.2021 | 26 |
|
5 mln € |
| 27.01.2021 | 26 |
|
5 mln € |
| 21.10.2020 | 26 |
|
7 mln € |
| 16.08.2020 | 26 |
|
8 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
8 mln € |
| 29.12.2019 | 25 |
|
10 mln € |
| 10.10.2019 | 25 |
|
10 mln € |
| 06.06.2019 | 25 |
|
12 mln € |
| 10.01.2019 | 24 |
|
16 mln € |
| 12.06.2018 | 24 |
|
18 mln € |
| 15.04.2018 | 23 |
|
16 mln € |
| 06.02.2018 | 23 |
|
13 mln € |
| 25.06.2017 | 23 |
|
8 mln € |
| 21.02.2017 | 22 |
|
7 mln € |
| 28.07.2016 | 22 |
|
5,5 mln € |
| 05.02.2016 | 21 |
|
5,5 mln € |
| 13.07.2015 | 21 |
|
5 mln € |
| 06.04.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
| 10.01.2015 | 20 |
|
125 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Franco Cervi?
Wycena Franco Cervi wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Franco Cervi wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 125 tys. €.